Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
 71/121 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem együtt maradnak! :) Végülis ez a sorozatnak a lényege!! :)
2013. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/121 anonim válasza:
szerintem az is lehetséges hogy talán cortez olvas bele reni naplójába és így megtudja higy miken ment keresztül és talán ebbőlbonyodalmak lesznek vagy nem tudom, de az biztoshogy hareniés cortez szakítanak akkor én nagyon.... leszek :(
2013. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 marietta99 ***** válasza:

Leiner Laura ugyebár azt nyilatkozta hogy az Szjg 8.-kötetében 2 kapcsolatban változás lesz.Nos,szerintem ez a változás Renire és Edinára hat ki,mivel senki nem gondolná,és szerintem pont ezért lesz az h kibékülnek.:) A másik az az,hogy Reni naplójába nem feltétlen Arnold olvashat bele,szerintem a szülei is simán(bár ez nem annyira lenne érdekes),vagy akár valahogyan Viki kezébe is kerülhetne a napló.(mielött megkérdeznétek hogy hogyan?miért? válaszolnék rá:mer'miért ne??!!)És a Máday és Ricsi közti rokoni kapcsolat,ami szerintem előfordulhat(ahogy ti is mondtátok),és szerintem a szüleinek a kereszt anyja,esetleg nagynénje lehet(úgyhogy Ricsinek nem nagyon közeli rokona,csak egy kicsit)

és szerintem nem lesz szomorú vége,lehet értelmezni a sirós részt akár úgy is hogy sirni fogunk az örömtől.:) és már alig várom hogy kijöjjön végre a 8.! :DDD

2013. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 anonim válasza:

Arra még senki sem gondolt, hogy Reni nagyszülei is Amerikában élnek??

ÉS ha kimegy hozzájuk amíg tanul és így akkor együtt lehet Cortezzel, nem?

Vagy ez hülyeség szerintetek?

Szerintem van valami jelentősége hogy a nagyszülei kint élnek Amerikában :)

2013. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/121 anonim ***** válasza:
jaj, nem tudom! Olyan izgi, jó társaság. Nem tudom,hát szerintem Reni nem megy el Párizsba, és Cortez sem megy el, mert nem hagyja itt Renit! Nem tudom, izgulok miatta!
2013. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 anonim ***** válasza:
Szerintem Arnold elég hülyén viselkedett a 7. és a 6. részben is! Egyébként pedig bírtam, de most.....Remélem nem szakít Reni és Cortez! Olyan jók együtt.Szerintem aranyosak! Azért abban nagyon reménykedek,hogy Viki nem sok vizet fog zavarni, mert az írta Laura,hogy ő is szerepet fog kapni a 8. részben! Izgulok!!!
2013. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 Lilly^^ válasza:
Cortez és Reni együtt maradnak, vagy különben "Ajj már" lesz!!! Ricsi és Máday (mint ez elhangott köztetek) biztos hogy valamilyen rokonok:D Viki azért is kerülhet vissza, hogy Cortezt és Renit idegesíte, amiért Arnolddal jár! Cortezt viszont ez nem hatja meg, Ren elmondja neki a levelet és Cortez mindenben támogatja és együtt mennek bármi is lesz!! Viszont szerintem mindenki (ők 12-en) Párizsban összefutnak, így megörülnek egymásnak. És igen, ha Ren kijárta az egyetemet, Cortez megkéri a kezét!! Már nagyon izgulok! C+R forevör <3
2013. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék senkit letörni, de nem gondoltatok arra, hogy Reninek ez az első szerelme; és általában sosem maradnak együtt örökre az első szerelmesek.
2013. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az ökökké cím szerintem nem arra utal,hogy szakítanak..
2013. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az Örökké cím,szerintem is arra utal,hogy együtt maradnak,de nem csak Reni és Cortez,hanem úgy,az egész osztály.
2013. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!