Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/121 anonim ***** válasza:
50%
ösztön díjat kapott hogy kint tanulhasson EGYETEMEN!!!
2013. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/121 babylike ***** válasza:
ja,mármi lehetséges:)
2013. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/121 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan ösztöndíj mint Arnoldé. Természetesen a gimit itt jár ki a szjg ben, idézek a könyvből: "... engem ajánlanak arra, hogy JÖVŐRE Párizsban tanuljak tovább EGYETEMEN...."
2013. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/121 anonim ***** válasza:
71%
Én sztem Arnold tuti visszatér! Nagyon szeretném ha lenne valami köztük Renivel... Tudom most utáltok azért mert ezt mondom de ez van, én Arnoldot szeretem! Cortezt is szeretem de...Arnold bevallotta Reninek, hogy szereti! Cortez meg nem. Neki Reni vallotta be...Ez milyen már?!
2013. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/121 anonim ***** válasza:

Szerintem Reni Cortez miatt nem akarja elfogadni az ösztöndíjat. Cortez nagyon szereti, ezért a Ren jövője érdekében szakít vele. :( Reni megbukik rajzból és így együtt lehetnek! :D

Oké, őszintén szólva emiatt szakítanak, de aztán (ne kérdezzétek, nem tudom, miért xd) TUTIFIX, hogy újra összejönnek. A végén pedig Cortez megkéri Reni kezét! <3

2013. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/121 anonim ***** válasza:
100%
Nos én szerintem Reni és Cortez nem szakítanak.Az én fejembe már az is megfordult hogy Reni nem mondja el Corteznek hogy kapott ösztöndíj lehetöséget.És mondhatjátok az h perverz vagyok de én szeretném ha kiteljesedne a kapcsolatuk :D És egyszer elmegy a Cortez a Renihez és a szülei nincsnek otthon mert vmi konferencián vannak és akkor a Cortez megtalálja a levelet.Igy egy nagy balhé lesz mert C. elkezd dühöngeni h mért nem mondta el és igy akk majd kibékülnek azt meglesz :D a másik meg hogy szentem a 2 kapcsolat változás szentem a Virág és a Ricsi az egyik a másik meg Viki és Reni mert szentem is össze jön az Arnold mag a Viki és nem tom mondjuk............... nem tom de már nem birom ki még 17 nap :DDDDDDDDDDDDDDD megőülök *-* SZJG <3 <3 *.* forever :D
2013. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/121 anonim ***** válasza:
Jajj már, az egyik osztálytársam is azzal jött, hogy Cortez megkéri Reni kezét...
2013. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/121 babylike ***** válasza:

szerintem is cortez megkéri reni kezét:)alcím:ÖRÖKKÉ együtt lesznek >3


12.ben már nincs rajz HAHÓ

2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/121 anonim válasza:
Cortez el megy Renivel Párizsba..Ricsi Virág Robi Andris közös albérletett vesznek ki Szombathelyen :D
2013. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/121 anonim válasza:
...- ballagás után, mindenki jól benyom, az 'ez az utolsó gimis bulink együtt' elvvel, utána ugye jön az érettségi, Ricsinek épphogy sikerül, utána jön a nyár, továbbra is minden pénteken Zsoltiék garázsában vannak , buliznak, stb.. ( tehát NYÁR) Utána Ricsi ad Virágnak egy pónit (mer' mér ne?). Cortez elviszi Renit Amerikába bemutatni, a szülei megkedvelik, a haverjai is, és mindenki mindenkivel jóban van és HAPPY END :DD (csak annyi a baj, hogy számomra nem Happy End lesz.. mert vége)
2013. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!