Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mért szereti mindenki a SzJG-t?

Mért szereti mindenki a SzJG-t?

Figyelt kérdés

Ha találkozok más lányokkal , mindig azt mondják hűha ez aztán a könyv , belekezdtem..kb. 50 oldalt olvastam, de ez a könyv egyszerűen unaaaalmas , szinte semmi érdekes nem történik benne , irodalmi értéke nulla,

a szereplők borzalmasak.Mért imádják ezt a könyvet annyian? 15/l


2013. márc. 9. 16:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Figyi, Bianka.


Nem vihetsz végig minden könyvet, mert az ember /legalábbis én tudom/ tudja, hogy ha 50 oldal nem fogja meg a történet, a szöveg minőségétől a hasát fogja, a szereplőkről nm is beszélve, akkor nem olvassa el. Tudod, vannak más halak is a tengerben...

2013. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%

#18


Igen, én is írtam kamaszként naplót. Igen, írtam benne arról, hogy melyik osztálytársam tetszik, írtam a gondolataimról, és a velem történő jelentéktelen dolgokról. Viszont van egy óriási nagy különbség az én kamaszkori naplóm és az SZJG között: nekem eszem ágában sem volt kiadatni a naplómat.


De az SZJG üzlet, és annak meglehetősen sikeres. Irodalmi értéket nem képvisel, mert nem ez a célja. A célja az üzlet, ezt pedig el is érte. Ilyen egyszerű.

2013. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Oké, te tudod, meg végül is igazad is van egy részben, de szerintem az Szjg nem olyan könyv, hogy már az ötvenedik oldalon beindulnak az izgalmas részek. Szerintem ott még uncsi, de mind1. Végülis csak ízlés kérdése hogy ki meddig olvassa, vagy kit találja unalmasnak.:)
2013. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
28%

Nekem a hugom odavan érte. Mind a 8-at elolvasta, mondom beleolvasok már, mindenki annyira oda meg vissza van érte. Hát... 3 oldalt bírtam... Valami borzalom. Az irodalmi értéke tényleg nulla, nem tudom mit esznek rajta. Ő dolguk, élvezkedjenek.

Én maradok a Jelenések terénél, meg a Fairy Tail mangánál :'D

15F

2013. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

@bibianka012345:

Elég szomorú, hogy neked pozitívum az, ha nincs egy könyvben helyesírási hiba. Ez nem az, ez a minimális elvárások közé tartozik igényes irpdalmi művek esetén. Bár valljuk be a legprofibb írok, nyelvprofesszorok és lektorok is tévedhetnek egyszer-kétszer.

...ughhh ezen nagyon jót nevettem :D

2013. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem be kéne tiltani ezen az oldalon a kérdéseket arról a rohadt könyvről. Alig lehet más, normális könyvekről olvasni, mindenhol SzJG, Cortez stb. nagyon idegesítő...

Bevallom, olvastam 1 részét. Abszolút limonádé stílus, semmi értelme. Ha megerőltetném magam, ilyet én is összehozok. Ha valaki ki akar kapcsolni és "csak úgy" olvasgatni, arra jó. Abban nagyon igazad van, hogy irodalmi értéke nulla :)

Ne is folytasd azt a könyvet, keress valami értelmesebbet... hidd el, találni fogsz :D

2013. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Jól van na! Szerintem ez is fontos, és ez van!
2013. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
84%
Én azon a véleményen vagyok,hogy mindenkinek más tetszik! Nem lehet egy könyvet leminősíteni,mert nekünk nem tetszik.Ha általánosságban nézzük,akkor igen,az SZJG egy egyszerű nyelvezetű,könnyű olvasmány.Az első rész valóban nem túl izgalmas,de érdekes,főleg szerintem annak,aki most 8.-os.De szerintem a többi résztől kezdve,főleg a harmadiktól nagyon jó történet kerekedik belőle.Én nagyon szeretem,most kedvencem.Lehet leminősíteni a stílusát,a nyelvezetét,a történetét,akkor is sokaknak ez a kedvence.De én megértem azt is,aki nem szereti ezt a könyvet,sőt utálja.De valamilyen értéke mégis van: a környezetemben nem egy lányt ismerek,aki ennek hatására "szeretett" bele az olvasásba!
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
93%
Azért szeretik ezt ennyien, mert pontosan az olyan tinédzserekről szól, mint amilyenek ők. Átlagos problémák, átlagos poénok, átlagos iskola... ez mégis egy nem mindennapi történet. Nekem nagyon tetszik, mert vicces, mégis tanulni lehet belőle. Lehet, hogy neked nem tetszik, más az ízlésünk. Attól még nem kell leszólni azokat, akik szeretik.
2013. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam mind a 8 részt és egyszerűen imádtam. Eleinte én sem értettem miért van oda mindenki ezért,szóval csak úgy kíváncsiságból elkezdtem.Nem vártam azt hogy hatalmas irodalmi értéke legyen (tényleg nincs neki akkora)vagy valami hatalmas sztorit. De mégis alig tudtam letenni őket. A legjobban azt tetszett benne hogy bármelyik szereplővel azonosulni tudtam, átéreztem a problémájukat és úgy éreztem hogy akár ez velem is megtörténhetne (na jó tudom h nem fog).Láttam előző kommentekben hogy "ilyet én is tudnék írni" hát azoknak üzenem hogy hajrá! Kétlem hogy bárki tudna itt Magyarországon írni még egy ilyen könyvet, ami ennyi tinit olvasásra kéztett. A rengeteg komment és kérdés pedig pont ezt bizonyítja hogy a rengeteg olvasni utáló tini végre a kezébe vett valamilyen könyvet. Legyen ennek irodalmi értéke vagy sem. Ízlések és pofonok..ennyi.
2013. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!