Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mért szereti mindenki a SzJG-t?

Mért szereti mindenki a SzJG-t?

Figyelt kérdés

Ha találkozok más lányokkal , mindig azt mondják hűha ez aztán a könyv , belekezdtem..kb. 50 oldalt olvastam, de ez a könyv egyszerűen unaaaalmas , szinte semmi érdekes nem történik benne , irodalmi értéke nulla,

a szereplők borzalmasak.Mért imádják ezt a könyvet annyian? 15/l


2013. márc. 9. 16:44
1 2 3 4 5
 41/41 Hironix ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, csak az első párat és amit abbol levonok az az hogy ti tudnatok irni jobbat(negativ kommenteloknek), na most en a 7ik kotetig olvastam el,mert utanna kezdodott az ami kevesbe foglalt le. A mu lenyege tenyleg bemutatni egy iskolat ahol jol erzed magad. Nos ez sikerult, en nagyon szivessen jarnek egy olyan osztalyba.

Altalaban a konyvek arrol szolnal hogy nem minden happy, sok problemaval, sok falba utkozes mellett virgzik ki egy konyv lenyege, a szereplok tulajdonsagai es sok dolog. En szemely szerint nem olvastam tovabb a 7nel tovabb mert ott mar tenyleg szinte a legnagyobb problema az erettsegi es az eletunk mar boldogan Reninek(fohos lanynak) es Corteznek(Antai-kelemen Adamnak akibe 3evig szerelmes volt Reni) . Igaz hogy a szerelmi szal nagyon elhuzodik pedig a leglenyegesebb dolog a muben, de! tele van humorral, vicces jelenetekkel, megint csak kihivasokkal, es jo par dologgal.

A kerdezo meg eleteben nem fog talalni akkor jo konyvet, mivel olyan olvasmany ami az elso 10oldalba mar lejatszodik szar. Vegyel 10oldalas konyveket es ne fikazzd mas konyvet! Koszonom

Ui: akinek nem tetszik a konyv, ne fikazza! Olvassatok jobbat akkor...

2017. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!