Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mért szereti mindenki a SzJG-t?

Mért szereti mindenki a SzJG-t?

Figyelt kérdés

Ha találkozok más lányokkal , mindig azt mondják hűha ez aztán a könyv , belekezdtem..kb. 50 oldalt olvastam, de ez a könyv egyszerűen unaaaalmas , szinte semmi érdekes nem történik benne , irodalmi értéke nulla,

a szereplők borzalmasak.Mért imádják ezt a könyvet annyian? 15/l


2013. márc. 9. 16:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
100%
Szia.:) Én szeretem a Szent Johanna Gimit.Szeirntem nagyon jó könyv,s a Gimiről ír.Az első rész tényleg kicsit unalmas de a többi nagyon érdekes.És a többi válaszolonak üzenem,hogy felnőttek is olvassák!:) Erről ennyit:D Jaj,és nagyon humoros könyv:)
2013. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Az első rész tényleg unalmas de az 5. től JÓ lesz. :)
2013. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell másokat leszidni, csak mert neki tetszik a könyv. Az SZJG-ben is vannak unalmas részek, ahogy másik könyvekben is. Lehet hogy Leiner Laura nem olyan tehetséges mint mondjuk Meg Cabot (ez csak egy példa!). Pl. én is szeretem az SZJG-t, egy jó pár osztálytársamnak meg nem tetszik. Valaki elolvasta az 5-öt 11-szer, valaki egyszer se. MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE!!!!! :)
2013. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Bianka<33 ***** válasza:
6.:Már, elnézést, de nem kell degradálni egy olyan könyvet, ami NEKED nem tetszik!!!! igen neked, is van egy véleményed, mint mindenkinek és mi az hogy Szenny???? Nekem is vannak könyvek amik nem nyerték el a tetszésemet, mégsem minősítem ilyen jelzőkkel...
2013. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Lulu@ válasza:
Én nem értek egyet azokkal akiknek nem tetszik a könyv,ugyanis elég izgalmasnak mondható. Az első és második rész a lehető legunalmasabb rész,de ha ezeket bekebeleztétek a harmadik könyvben már kezd izgalmas lenni a szitu. Én azt javaslom olvassátok végig az egészet és garantálom utána nem fogjátok tudni letenni...:)
2013. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
76%
erre annyit tudok mondani, hogy aki még nem olvasta ne alkosson róla negatív véleményt. Sokáig engem is idegesítettek az SzJG fanok, de miután elolvastam a könyvet rájöttem, hogy nem misztikus lényekről meg mesékről szól..A való életről. A tizenéves lányoknak és szülőknek tudom ajánlani, mert a tizenéves lányoknak sokat segít, és szerintem a szülőknek is.
2013. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is jó könyv!De ha te ilyen vagy,neked inkább nem ajánlanám...
2013. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Ha az első kötetet kezdted olvasni. megértelek. semmi izgalmas nincs benne, csak a 3.-ban. én már olvastam mindent, és szeretem is. nem egy nagyszabású regény, de a tanulás mellett pihentető is. mivel én még nem vagyok gimis, így megtudtam részletesebben, hogy az milyen lehet. azt nem szeretem hogy a főszereplőknek 1 tulajdonságuk van is szinte nem képesek megváltozni... szerintem ha egy könyv nem tetszik, nem kell egyből lefujjogni, egyszerűen nem olvasod.
2014. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mi a bajotok, én is a kérdezőhöz hasonló korú vagyok, de szerintem nincs baj a könyvvel. Mind szép és jó, hogy régen a könyvek is jobbak voltak! Ez a könyv viszont egy tinilány naplója, aki sok évnyi ábrándozás után megkapja az ÁLOMPASIJÁT, Cortezt! Amúgy a történet 50 oldal után tényleg nem nagyon indul be, de hát egy 400-500 oldalas, több részes regényről van szó! Amúgy a papírt nem erre, hanem a felesleges szórólapokra, ingyenes prospektusokra pazarolják! És nem hiszem, hogy pont ebbe halna bele a világ, hiszen nem csak ez az egy sorozat ilyen! Ez egy könyv, azoknak, akik hasonló korosztály, vagy szeretnek olvasni! Le lehet pontozni, nem érdekel! Aki nem akarja ne olvassa el a könyvet! Leiner Laura viszont 27 éves kora ellenér nagyon ügyes! Szerintem!
2014. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#22 !!! mi az hogy eszed ágában se volt kiadatni a naplódat? az SzJG egy kitalált történet kitalált szereplőkkel
2017. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!