Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
88%

"Sportoltál valaha? Sportolás alatt nem az értetendő, hogy eljársz hetente egyszer úszkálni, vagy esetleg konditerembe. Sportolás alatt azt értem, hogy hatalmas nyomás, elvárás alatt dolgozz(!!!). 14 évig úsztam versenyszerűen. "


És ezt esetleg erőltette valaki? Mert ha csak a rossz maradt meg, akkor miért nem hagytad abba?

2013. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
69%

#20: a "regény" nem a leírtak igazságtartalmára, hanem a történet vezetésére vonatkozik (ugye az egészet Alejandrónak meséli Barcelonában). És miért ne lenne hihető minden szava? Olimpiák idején még a hivatalos hírekben is olvasni lehet, hogy hány százezer óvszer szerepel az olimpiai falu ellátmányai között. Biztos nem azért viszik, hogy a szövetségi kapitányok vízzel megtöltve dobálják egymás nyakába.

És el lehet menni bármelyik péntek vagy szombat este egy előkelőbb szórakozóhely parkolójába szétnézni. Vajon a luxusautók vezetői alkoholmentes koktélt iszogatva társalognak egymással? Ugyan már.

A Cár meg köztudottan versenyistállót tart fenn. Aki nem teljesít nála erőn felül, azt kicsinálja. Úszó berkekben ezt mindenki tudja. Most egy picit mindenki beleláthat ebbe a világba.

2013. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
39%
Valóban, miért lenne hihetőbb bárki más aki megszólal ez ügyben mint Niki? Mért lenne hitelesebb, hihetőbb bármelyik újságíró vagy média sztárocska? Mint például Balázs, vagy akármelyik aki mikrofon vagy kamera közelében van. Én nem csak hiszem, hanem tudom is, hogy Niki minden szava igaz amit leírt vagy nyilatkozott.
2013. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban, miért lenne hihetőbb bárki más aki megszólal ez ügyben mint Niki? "


Valóban, miért ne hihetnénk a megvádolt embereknek, akik tagadják?

Ez oda-vissza igaz.


De arra se tudjuk még a választ, hogy miért könyvben kellett ezt kiadni...

2013. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
35%

"Cica" semmit sem tagad, csak éppen nem nyilatkozik. Sokat mondó hallgatás.

A kérdezőnek pedig látszik, hogy fogalma sincs az egész sztoriról, csak ítélkezni tud. Nikit nem doppingügy miatt tiltották el.

2013. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

Igen, ítélkezni tudok, ugyanis a ku.rvákat megvetem. Elolvastam a könyvet, a legalpáribb stílusba van megfogalmazva majdnemhogy minden egyes mondat, ráadásul jó pár sportolóra ráismertem annak ellenére hogy nem vagyok egy sportrajongó. Na erről ennyit. Kíváncsi leszek hogy a "hölgy" gyerekei a későbbiekben mennyire lesznek büszkék az anyjukra. Vagy épp Niki mennyire fogja később bánni hogy ezt a könyvet kiadta. Amúgy láttam erről a nőről riportokat, csak vihog, olyan buta hogy már fáj.


Kedves utolsó, nem értem mit kell személyeskedni, írtam előtte hogy mások véleményét tiszteletben kéne tartani, én ezt gondolom, te azt, és ha nem tűnne fel már mióta be sem írtam ide.

2013. jún. 13. 17:21
 27/76 anonim ***** válasza:
52%

"Az fog lejönni nekik, hogy a ribancoknak áll a világ, és majd ők is hasonló módon próbálnak érvényesülni. "


a-a!!

az nem jut eszedbe esetleg h KÉNYTELENEK így érvényesülni, ugyanis másképp nem lehet? Persze nagyon szép esti mesét lehet írni óvodásoknak és a hozzád hasonló naiv embereknek h szépen, becsületesen kell sportolni meg blabla, de aztán majd nézel nagyokat, ha "elfelejtenek" rangosabb edzőtáborokba elvinni, "elfelejtenek" nevezni téged versenyekre és stb stb, aztán értetlenül állsz az egész előtt.


Ez szted jobb? Nos, aki az élsportban benne van, annak mindez nem újdonság, most az a nagy gáz h nem akarok én itt olyanokat írni, amiből aztán rágalmazás lehet, mivel bizonyítani úgyse lehet, de tudod akár nekem is nem 1 és nem 2 tizenéves srác mesélte már el a "kalandjait", amiket kénytelen volt hagyni, mert kimondatlanul is feltétele volt ahhoz, hogy a válogatottba kerüljön.


ne legyünk már ennyire ostobák, ez egyáltalán nem olyan egyszerű, hogy jók az eredményeid, aztán akkor hű de sokra viszed. A frászt .... ahhoz még sok "egyéb" is kell, csak egy ilyen tabukkal teli magyar társadalomban ilyenről persze nem lehet beszélni.


Szted az mennyire undorító, hogy konkrétan olyan ember is aláírta a nagy tiltakozó nyilatkozatot, aki benne volt az eseményekben? Hm ??? Pontosabban azóta is van, napi szinten!? Ja hát kérem, valami nagykeresztény álarcot mutatni kell persze kifelé, ma ez úgyis divat és elvárás, aztán úgy van ez valahogy, hogy a nagy többség, akinek köze nincs semmilyen élsporthoz, tök simán beveszi.


És áhh ennyi, befejezem mert még írni találok valami olyat amit nem kéne. Szted a kissrác el meri mondani akár csak a pszichológusuknak h mik történnek a tusolóban edzés után? Aha hogyne ... meg lehet próbálni, sőt még biztatja is a pszichológus, csak aztán másnap azon kapja magát, hogy derült égből a villámcsapás-szerűen kitették az egyesületből / válogatottból valami blőd indokkal.


Higgyetek nekem nyugodtan, ezek a fiatalok nagyon sokat szenvednek (!!!) azért, hogy előre jussanak, na és természetesen nem a kemény edzésekre gondolok! Az természetes csak éppen messze nem elegendő!!


Én pl szívesen venném, ha valamelyikük szintén elő állna egy könyvvel, teljesen névtelenül persze, és szépen kiteregetné az összes mocskot, de sajnos ez nem fog megtörténni. Inkább csak nyel és nyel, hiszen gondolkozzunk már kicsit! Aki kisgyerek kora óta erre tette az életét, szerintetek meg fogja kockáztatni, hogy egyik napról a másikra mindennek vége lesz? Hát hogyne. valósnak tűnő álindokot pedig mindig mindenkire lehet találni, ez nem probléma.


gyuri hatalmas erkölcsös nyilatkozatai pl hova tűntek, amiket az első napokban tett? ahaa, ja hogy elő állt több szülő is? hát igen ... na nem baj, majd kihozzák valahogy, hogy mindenki fantáziál, aztán még kényszergyógykezelésre is ítélik őket, figyeld meg.

És naná, minden megy tovább ahogy eddig, az érinthetetlen emberek pedig folytatják játékaikat. Ezt a gyerekek már 12-13 évesen abszolút tudják, és szigorúan kuss van róla! Vajon miért? Persze először csak öltözői pletyka, talán hiszi, talán nem hiszi, csak aztán megtörténik vele is.

És? Mit tud tenni? Főleg ha fontosnak tartja a sportkarrierét??

2013. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek szerint a sportolók elég gusztustalan világban élnek... De megint megkérdezném, kényszeríti valaki őket arra hogy ne hagyják ott ezt az egészet?
2013. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
42%

#24

Senki se lett megvádolva. Ez egy könyv amibe le lett írva, hogy mik történnek meg az élsport hátterében.

Abban is teljesen nyugodt leht mindenki, hogy bíróságon se lesz senki se megvádolva a könyv szereplői közül, legfeljebb a könyv írója.

Az élsportban milliárdok vannakés erről egy vezető se fog lemondani.Egy darabig még puffogtatnak a médiában leginkább a könyv és írója befeketítési kampányával majd elcsitul a vihar. A gépezet zavartalanul működik tovább.


És, hogy miért könyv? Mert ha az utcán állítana meg bárkit is azzal, hogy van egy története, elmesélné, akkor senki se hallgatná meg.

2013. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, de általában a saját családjuk kényszeríti őket. Ahhoz, hogy valaki 18-20 éves korában élsportoló lehessen, kell egy 10-15 éven át tartó munka. Edzésekre, versenyekre hurcolni (gyakran szállással, néha repülőjeggyel), tagdíjakat és nevezési díjakat fizetni bizony kőkemény megterhelés a szülőknek. Bizony ezeket nem az egyesület fizeti, amíg nem vagy nemzetközi szinten elismert élsportoló. És igen, büdös kölök, ha már ennyi pénzt költöttem rád, akkor nem fogod 15 évesen ellustálkodni és abbahagyni az edzéseket.
2013. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!