Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
0%

ne beszéljetek már zöldeket!


48-as azért látom kb mögé lát a dolgoknak, és huha na ez a mostani "Sanyi és alkohol és arany és Dani - ügy", igen, igazából kommentálni se tudom, sőt nem is akarom, de szóval pontosan! Az élsport hatalmas pénzeket mozgat, és általában nem éppen tiszta eszközökkel.


De látod, itt van 2 újabb bejegyzés, akik megint nem tudnak túllátni azon, h "Niki szánalmas", és össz ennyi nekik a könyv. Sztem olvassátok el még egyszer, de most a mögöttes, sokszor csak sugalmazott tartalmat is próbáljátok már észrevenni!


Nagyon kemény terület az élsport, aki meg benne van, annak tök feleslegesen írom ezt, és annak is, akik valamilyen anyagi érdekek miatt szorultak és szorulnak is folyamatosan valahonnan. Ha a srácoknak eljárna a szája, na azt hiszem, akkor lenne világra szóló botrány, és el nem tudom képzelni, azt hogy sikálnák el, mert most ezt a pár szülőt lefizették, igazából túl nagy következménye semminek se lett aztán pont.

Aha hoppá, de azért ha pár neves élsportolónknál borulna ki a bili, és még csak le se fizetnék a hallgatásért, hát akkor lenne aztán szép világ, de kívánom, bár egyszer megtörténne (sajnos nem fog).


A következő könyvet továbbra is várom, de ki az a nagyon okos, aki azt gondolja h az majd egy folytatása lesz a "szexkalandjainak" ??? Én nem hiszem .... Niki eljegyezte magát, stb, semmi gond nincs körülötte magánéleti téren, ugyan miért tenné? Az is kilőve, hogy pénzért, ugyanis aki el akarja, teljesen ingyen is elolvashatja a könyvet.


Csípném, ha vki hozzá szól, az zárójelbe mögé írná azt is h laikus vagy élsportban tevékenykedő emberke, mert nagyon kíváncsi lennék, kit mennyire lehet megvezetni, és ki hogy látja / tudja a dolgokat. Nekem van egy olyan elég fura elgondolásom h aki benne van a témában, az egyrészt csendben van, félti a pozícióját, akármijét, másrészt max 1 % súllyal veszi ki ebből a szexet. Az csak amolyan körítés, de még mindig nem ez a lényeg, és én magam is megdöbbenek, hogy sokan továbbra is ezen lovagolnak.


Niki, ha olvasod, így névtelenül is hajrá, mindent bele a másodikba!!!

2013. aug. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim válasza:

#39-es vagyok, #40-es!! te kb megfogalmaztad hosszabban, amit én is gondolok, azzal a kivétellel, hogy én megértem azt is h pénzt csinál belőle! Én nem nem tenném, mert hogy is mondjam..nem akarnám h pl az édesanyám csalódjon, hogy féltve felnevelt lányából egy agyon használt darab lett. Nekem nem érne ennyit a pénz és hírnév..szégyelném kiteregetni, de biztos vagyok benne hogy ha lenne lehetőségem én is lefeküdnék azokkal a sportolókkal és valószínű az sem érdekelne, hogy gyerekük, feleségük van! Hozzájuk sokkal közelebb állnak (!), és ha szívfájdalom nélkül megcsalják a feleségüket az nagyobb részben az ő szegénységi bizonyítványuk, hiszen én független vagyok! A pénz részéről pedig annyit, hogy mivel nem indulhatott az olimpián és gyakorlatilag vége az egész karrierjének, amiért egész életében küszködött az gyakorlatilag megszűnt (nem hiszem, nem néztem utána h végzett vna vmi fősulit, vagy tanult volna..nem tűnik túl okosnak, meg a sportolók általába nem is azok ...tisztelet a kivételnek!). Így gyakorlatilag nem volt bevételi forrása, hát megkísérli leírni, hogy mi zajlik az élsport hátterében.


Az #51-es kommenthez annyit, hogy már ne is haragudj meg, de nem lehet mindenki 'bennfentes'. A legtöbben tudatlanok vagyunk a háttérben zajló dolgok felől. De akkor kérdezem én naivan, kinek is lett szánva a könyv? Nekünk egyzserű embereknek, akik a bulvár miatt veszik a kezükbe? Vagy a sport világában mozgóknak??---mert ugye, akik olyan körökben mozognak mind tudják, hogy mi folyik a színfalak mögött, nekik kellett volna a hatóságok felé lépni!!! Az a szégyen, hogy a szexuális zaklatásokról úgy tűnik sokan tudtak, mégsem történt semmi! Nekem ha gyerekem lenne, és valaki hozzá nyúlt volna, biztos hogy nem hagytam volna annyiban! Szóval ezt a részét akkor, ott kellett volna megoldani! És már ne is haragudj, de nem hiszem, hogy ezért az egyszerű olvasót le kellene degradálni, mert mi nem tudjuk mi zajlik az uszodában,minket felszínes módon az érdekelt a könyvben hogy kivel feküdt le a leányzó. Ez az emberi kíváncsiság...és sok kommentből ki is tűnik, hogy csak a szexet 'olvasta ki' belőle. Igen! ilyen az, aki nincs benne az élsportolók világába. Engem is jobban érdekelt a 'pletyka'..és elnézést, hogy a többi tudatlan ember nevébe is beszéltem.

2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
58%

okés, bocs, ha degradálóan írtam,nem volt szándékomban, csak most ezt a legkisebb beképzeltség nélkül írom, h engem az lep meg h emberek képesek ennyire naivak lenni, de ezek szerint mégis.


légy nyugodt, minden megy tovább, ahogy eddig. de most ha ide részleteket írok, jönnek ám az ismeretlen levelek h feljelentenek rágalmazásért, szal nekem se könnyű. írjak is valami igazat de azért csak finoman ...


elmondom neked a helyzetet: A szülők bizony egészen pontosan tudják, mi megy ott! csakhogy! gondolj egy olyan helyzetbe, amikor a gyerekük 4-5 éves koruk óta kőkeményen edz napról napra, és akkor egy szép napon meg tudomást szereznek erről, pl 16 éves korukban. Mit is tegyenek? ha bármit lépnek, elég ha csak szóvá teszik, a gyerek repül, gondolom, ez egyértelmű. Na ez az oka annak, amiért a legtöbb szülő abszolút tisztában volt és van a történésekkel, de csúnyán fogalmazva, egy szükséges rossznak tartja, amit persze a legnagyobb tabuként ugyan, de le kell nyelni a cél érdekében. Nagyon szép elgondolás, hogy majd "rendet tesznek", csak éppen ez a rendtevés magyar módra úgy nézne ki, hogy az ügyet úgyis eltussolnák, mert majd jönne másik 250 megfélemlített és megzsarolt sporttárs aki kész bármikor bárminek az ellenkezőjét tanúsítani, az illető, akinek pedig elege lett és netán a szülők botrányt csaknap, na neki garantáltan vége van minden létező sportkarrierjének, ugyanis nem találsz olyan egyesületet aki ezek után bevenné. De gondolkodjunk tovább: ha be is venné egy másik, ott a szövetség, aki majd tesz róla, hogy az illető "gyerek" soha az életben ne tudjon semmi komolyabb versenyen vagy edzőtáboron részt venni, egyszóval kész, vége, meg vagy lőve, tehetetlen vagy.

Tehát naná értem a felháborodásodat, és látszik h gondolkodsz, de az is látszik h sajna nem vagy benne ezekben a xxxxxxxxkörökben, mert akkor nem írnál ilyet (és ez most megint nem degradálás, csak megállapítás). Ez a téma olyan szintű tabu, hogy ugyan mindenki tudja, mindig ott rezeg a levegőben, de nincs egyetlen sportoló se, aki akár csak célozni merne rá, mert tudja, hogy másnap repül. Így aztán csak tűrnek és tűrnek.

Szomorú dolog, tisztában vagyok vele, de tudsz jobb megoldást?

Ne viccelj, külön "maffia-részleg" van a gyanús elemek kiszűrésére, azaz azokéra, akik nem tűnnek megbízhatónak, és sokszor még konkrét ok nélkül is repülnek (az más kérdés h ők ezt persze nagyon szépen tudják tálalni).


Tudod hány szülővel beszéltem, aki egyrészt szintén vagy elsüllyeszti ezt magában tabuként és tudni se akar róla, vagy csak simán kijelenti, hogy ő ugyan nem engedi a gyerekét az élsport közelébe, mert pontosan tudja, az mivel jár együtt. Szóval vannak nem naiv emberkék is, de persze ők is csendben vannak, na meg gondolj bele abba, ha ebből hivatalos eljárás van bármikor, a kimenetele úgyse kétséges (azaz eltussolás, kész, ilyen nincs, pont), ellenben a gyereke karrierjét ketté törte, és még örülhet, ha ellene nem indítanak eljárást rágalmazásért, mert ugye bizonyítani az egészet már más kérdés.


Most megint oldalakat írhatnék, de már így is gáz a dolog, és örülök ha ezek után nem özönlenek a privát, fenyegető levelek, de egy biztos: az élsport és a szex mindig is nagyon de nagyon szervesen összefüggött, mondhatni egymás részei voltak. Úgyhogy jelen esetben a könyv ezen részét egyszerűen csak ugord át szépen, és az összes többit hámozd ki belőle! :D


Ne haragudj, ha megbántottalak, nem annak szántam tényleg, csak na, tény h ideges leszek, amikor azt látom, h az emberek ezt elkönyvelik amolyan bulvárnak és akkor számukra ennyi, de aztán az egész mondanivalója, azaz mindössze a lényege meg valahogy szépen elveszik. naiv vagy, igen, de oké, elfogadom. ha soha nem voltál élsportoló körökben, és ilyen ismerősöd sincs, akkor megértem a naivságodat, de hidd el nyugodtan, ha Niki a teljes valóságot írta volna le a könyvben, és nem mindenki a szex-kalandokat vélte volna felfedezni benne, na abból jóval nagyobb botrány lett volna.


Egy kérdés csak: ha te lennél ebben a helyzetben, te melyiket választanád a két lehetőség közül? Mész feljelentést tenni és elvész a gyereked egész addigi élete na meg a jövője is, vagy inkább lenyeled a békát, ellenben szépen jut előre a tyúklétrán, és aratja a sikereket? Jó kérdés, igaz? Nehogy azt hidd h pár szülő már nem akarta elkapni a bokorban este ezt meg azt, mert úgy kimondatlanul is azért tudnak pár dologról, na de ......... aztán mindegyik rájön, hogy igazságot szolgáltatni úgyse tud, viszont a gyerekének annyi.


(ugye h Nikiből is mi váltotta ki a reakciót h megírja a könyvet? na nem a pénzéhség ... ha ismered a történetét, akkor ugye őt is "elfelejtették" lejelenteni nemzetközi világversenyekre, csak mert csak, okot ne kérdezz, mert nagyon összetett, és tudod, hány hozzá hasonló fiatal van, aki aztán tizenévesen kiábrándul az egész sportból is, és pedig nem is rosszak az eredményei, de ő ugyan edzésről többet hallani se akar? ?? Van elképzelésed? Hát bizony nem kevés. És miért is? Mert elege lett ebből-abból, aztán a pénzből is, a nyalásból is és stb. Csak erről valahogy úgy hallgatnak ... kényes kérdés, ennyi.

2013. aug. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim válasza:

Én ezt írtam is, bár lehet nem pontosan jött le a mondani való, hogy neki konkrétan az egész amiért eddig szenvedett ment tönkre. E miatt megírtam volna! Az anyám és az erkölcsösségem a szégyenem miatt a szex történeteket pedig nem mertem volna megírni! Ez a két véglet van nálam. És ahogy írtam is MI, az átlag, a többség nem tud szinte semmit a sportolókról...max annyit tudok, h gátlástalanul család apa focisták próbáltak már engem is megkörnyékezni, és mivel kaptam 2 whisky-red bullt, le kellett volna térdepelnem. Neki állt feljebb h szembe kacagtam! :) ennyit róluk. A legtöbb ember ennyit tud, és ezért is megy annyi pocskondiázás Niki felé, mert ezt olvassuk ki a sorok közül. Nem mondanám túlságosan butának magam, de nem tudok olyanról véleményt formálni amit nem ismerek (a élsport háttere) ezért marad a vélemény formálás arról , ami talán ismerek vagy érdemlegesen hozzá tudok szólni. A szex történetek...


Arról meg , hogy mit tennék ha gyerekem ilyen helyzetbe kerülne. Nyeljem le a békát, hogy hozzá nyúltak?? Egy szinten magamtól is undorodnék, hogy kénytelen vagyok ezt eltűrni!! Én mindig is tiszteltem azokat akik tanulnak, és talán fognám a gyerekem és beültetném az iskola padba, h tanulj ..vagy csinálj valami mást..nem tudom...ismerem magam és tudom h dühömben soha többé nem engedném az uszoda közelébe..mert azért szerintem hamarabb kiderülnek az ilyenek, mint 16-17 év! Ki kellene, egy kislányon észre kellene venni az ilyeneket. Nem mondom 100%-ra, de talán 80%-ra h eltávolítottam volna abból a környezetből, élsport ide-oda..

2013. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

na most kicsit elkanyarodva Nikitől de a témától nem annyira, hát íme egy kis bizonyíték ...


itt van ez a Katinka, és az ékes bizonyíték arra h mióta "karbantartja" őt a srác szexuálisan is, azóta ki lehet nevezni edzőnek is meg bárminek is de lényeg h az eredmények magukért beszélnek.


lehet h annyira nem is kéne szidnunk a szexuális kalandozgatást a sportolók között ?? na meg hmmm, ugye szó volt itt a masszőrről is, na nem mintha a fiatal lányok pont rá vágytak volna, de megint oda lyukadunk ki: a szex felturbózza a sportolókat és jó eredmények születnek.


Lehet h így nem is annyira botrány az a botrány? ennél jobb példa már nem kell, hiszen ezelőtt katinka se tündökölt annyira, na aztán mióta megkapja a napi adagját, azóta csúcsformában van.


szerintetek?

2013. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak:


na látod .... akkor neked is van tapasztalatod "felsőbb" sportolókkal, és most ez neked tehát meglepő, de bizony ez evidencia h ..xxx nem akarok se neveket se csapatot se semmit, de szal akik az élvonalban vannak, ne adj isten még amolyan celebet is csináltak belőlük, bizony ez így megy! azaz a jobbnál jobb csajszikák SORBA ÁLLNAK csak h letérdelhessenek, és igen, jól érezted a dolgot, csak te más megközelítésből, h ez tök természetes ebben a közegben! ne viccelj, mondjuk egy Vbajnok és nem akármilyen sráctól az is hatalmas kegynek számít ha megengedi h ... szal letérdelj elé, nemhogy más! a "rendes" szexet csak nagyon kiváltságosok kaphatják meg, de nem tudom, hogyan érzékeltessem. mondjuk ha van 100 lány aki letérdel, na akkor ehhez képest úgy arányaiban van max 1 akivel úgy van h esetleg "más szex" is van. de ezen kár kiakadni, ez így megy, ezt a lányok is pontosan tudják, és megint nehéz ezt konkrét nevek nélkül, de szal ha ez neked újdosnág, akkor bizony tudomásul kell venni h ismétlem: lányok sorba állnak "csak" ezért is, és utána 2 évig a fellegekben érzik magukat h megengedte nekik egy ilyen srác ...


na oké, bocs, ez most ismét nem lenézés, én egyszerűen csak tényt közlök. tudod ha van pl egy szilveszteri igen zártkörű házibuli, és ott teker 80 csaj, akik pedig nem is teljesen külsősök, hát hogy is fogalmazzak, teljesen egyértelmű h ez a 80 is legnagyobb sikerként azt könyvelhetik el h kielégíthették "úgy", de aztán már 1 óra múlva nem biztos h köszön is neki (sőt ...).


biztos ismét megdöbbentelek, de ez a reality. és ezt azért is tudom, mert személyes tapasztalataim, na meg elég sok lánnyal is "pletykálkodunk" folyamatosan akik XY VBajnokunkért epekednek, és ha te tudnád miket mondanak és még hogy miket írnak és miket ajánlanak, akkor nyilván eldobnád magad vagy magad se hinnéd. pedig ez van.


nézd, nehéz, tudom. nem véletlen a mondás h "az élsportoló egy külön faj", és először én is hülyeségnek találtam se aztán igazából pont ezt látom már sok éve.


---


másik felvetésedre pedig annyi h hááát látszik h nem élsportbeli vagy, ugyanis egy élsportban mozgó fiatal szülője nem így gondolkodik. szted miért nem születnek naponta feljelentések?


hidd el nekem, nincs sok választás: vagy vége mindennek amiért pl 15 évig dolgozott keményen vagy megy ami megy, de arról kuss van. főleg kifele. szülők sztem magukban ezt egy jó nagy tabuként eltemetik, és azért gondolom ezt mert azért mindegyikből nem nézném ki h ennyire fogyatékos legyen ... tudják ők nagyon jól, na csak a következményeket is tudják. és amikor arról van szó h a lánya/fia kerettag marad-e és megy-e az Olimpiára, akkor hidd el h lenyelik a békát szó nélkül. mert hát ez a tét.


---


ennyit tudtam megint, aztán nyilván ismét kiakasztottalak, de kérlek ne támadásnak és degradálásnak vedd, én csak leírtam ezt egy élsportoló szemszögéből. (amit persze így nyíltan egy másik élsportoló se ismerne el soha, sőt várom a támadást h miket beszélek itt már :DD )

2013. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim válasza:

Én egyáltalán nem botránkoztam meg azon, hogy egymás között milyen szexuális 'viszonyokba' bonyolódnak, és mint írtam is én is ott vagyok azok között a lányok között, akik kb kérdés nélkül elmennének egy-egy sportolóval....

De nem biztos, h elmondanám bárkinek is, mert szégyelném is, hogy ilyen könnyen kapható kapcarongyként viselkedtem, DE a vágy az vágy..kb ilyen elérhetetlennek számító pasiknál még társul hozzá egy képzelt dolog is..hogy 'huhhh de jó lehet meg bla bla bla..aztán lehet bebizonyosodik az ellenkezője. :)


A gyerekek szexuális zaklatási ügyében én tudok többet mondani, lehet ha idősebb leszek és még több undorító dolgot megtapasztalok a világból akkor másképp fogok gondolkozni..nem tudom talán...mostani eszemmel, és nem az élsportban való életemmel ezt nem tudom rendesen megemészteni.


Viszont örülök, hogy elég kulturáltan tudunk véleményt cserélni a témáról!! ;)

2013. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:

óó velem lehet :)

én is örülök.


nézd, nem vagy te se kevesebb se semmi attól mert epekedsz egy nagyon klassz élsportoló srácért, és tudom, a képmutatás sokszor erősebb , de én meg ezerszer jobban csípem az olyan lányokat akik nem tagadják le vágyaikat. és ugyan miért is tennék? ami jó az jó, főleg ha kifejezetten erre vágyik, akkor meg miért is ne???


aztán a másik dolog is izgi téma, na látom azért vmennyire mégis érintett vagy, mert nekem is mondják sokszor a lányok h igazából nagyon csalódtak ebben és abban az Adonisban, mert hűűűű megkaptak egy Olimpikont, lehet vele dicsekedni a bnőknek, csak éppen az ágyban ktasztrófa a srác :) és ezt így mindenki tudja is róla, na de mégis egy Olimpikon :D


hát ez az élet már csak ilyen ... bár azért ebben az is benne van ám h ő tuti nem fog megszakadni h bármit nyújtson egy lánynak mert olyan a hozzáállás h örüljön h megkapta és elvárja h a lány tegyen a kedvére minden szempontból, ő ugyan nem fog ennek érdekében túlságosan megmozdulni. tudod, hány ilyen lány van aki ezzel tisztában is van és mégis megőrülnek az X és Y srácért? ayayyyyyy :DD


na de miket beszélek itt, ilyen természetesen nincs, ha erről nyilatkoznom kellene, akkor nanáá felháborodottan cáfolnám az egészet, és kifejteném h ez csakis a rosszakarók és irigyek agyszüleménye.


üdv

2013. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim válasza:
Igen...:D, ha szemtől szembe állnék veled én sem mernék 100%-os nyíltsággal elmondani, h na igen, elég rendesen össze gyűrném velük a lepedőt és h kevesebbel is megelégednék....mert hát akkor egyből lejön a vélemény, h mekkora kis cafat vagyok. DE, mi nők sokszor tagadunk, felháborodunk, de nem sokban különbözünk a férfiaktól. Aki ezt még névtelenül is tagadja, hát az hazudik..talán önmagának is.
2013. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:

jó oké, hát így van ez ... sajnos vagy nem sajnos, kinek mi, elég álszent világban élünk.

és hogy a férfiak és nők összehasonlítása? én elég sok tapasztalat alapján merem állítani h a lányok sokkal "rosszabbak", csak ugye megint az általános tévképzetek ... Másrészt ugyan már egy lánynak miért ne lehetnének szexuális vágyai ugyanúgy? sztem ez a normális ... sőt elég baj lenne ha azsexualis lennél :)


Egy szép, sportos, fiatal srác, aki ráadásul még valami másért is vonzó, természetesen izgató a lányoknak (na meg a fiúknak is sokszor). Ezt kár tagadni ... Aztán meg jönnek a meglepetések, hogy a 45 éves családanya mily meglepő de eléggé kettős életet él és megőrül a 20 éves srácért. csak mert csak ... és persze elfojtani sokáig úgyse tudja, de sztem ne is tegye.


na hosszú téma ez. azért név nélkül elárulod h számodra ki a legizgatóbb, legszexybb sportoló srácunk?

2013. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!