Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim válasza:
65%

Michelle Wild-ot is "megb.sztak a f.szok" , es megis lett ferje.


Nem olvastam,de a pikanteriat felreteve szerintem egy dologrol szol: nem akar tobbet edzeni (normalis munkahoz meg valszeg hulye)

2013. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
48%
Én nem ítélem el. Legalább felvállalja. Ellenben a sok, sunyi, feleségét megcsaló emberkével.
2013. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
72%

# 5


Teljesen igazad van! Persze lepontoztak, részben mivel a magyar társadalomban előbb bélyegeznek meg lányt (most itt nem Nikiről írok), aki ki meri jelenteni, hogy igenis molesztálták, mint a "szexuális ragadozót".

Nálunk a tesitanárok voltak olyanok általánosban, beálltak nézni, ahogyan öltözünk óra előtt-után. Persze amikor ezt szóvá tettem, jött az igazgatói...Ennyit erről.

2013. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim válasza:
80%

Hm. Engem is molesztáltak. Ovis koromban. Nem tizenévesen. Ha valaki ezekután még ribanc is lesz... Hát egészségére. Jó eséllyel azok egy része akik ezt megdugták szintén kezdtek már ki vagy ki fognak kezdeni kiskorúval. Híresség berkekben lehet manapság pár durva pedofil sztorit hallani. Ő meg az ilyeneknek hagyja, hogy belespricceljenek. :S

Imádok olvasni. És igazad van kérdező. Sajnos az ilyenekre nő az igény.A botránykönyvekre. Bevallom a Hamis gyönyörről annyit hallottam, hogy képes voltam nekiállni elkezdeni olvasni. (Természetesen nem megvettem, hanem neten néztem. Hihetetlennek tartom hogy vannak olyan emberek akik ezekért képesek fizetni.) Egy részét elolvastam, de annyi olyan dolgot tartalmazott, amiről ordított hogy kitaláció hogy valami hihetetlen. Aztán tudomásom szerint annak az "írónőnek" egy másik kötetét is kiadták. Most meg ez. Van egy olyan érzésem, hogy ebben is rengeteg ferdítés van.

Nagyon brutális gyerekkorom volt, ha könyvet adnék ki róla meggazdagodnék az biztos. De ki képes megbélyegezve élni? Szerintem ezt még nagyon meg fogja bánni ez a nő, kivéve ha rettenetesen buta.

2013. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
71%

Azért kíváncsi lennék a 13. választ lepontozók empátia készségére. Lényegében leírja, hogy megpróbált felszólalni a molesztálás ellen. Erre jön pár beteg ember és lepontozza. Hihetetlen. Jól demonstrálja kb. a mondandóját, az áldozatot "lepontozzák". :)


Ez is jól mutatja a magyarok mentalitását...


A könyv attól függetlenül nem szörnyű.

2013. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
68%

# 14


Hát szerintem meg igenis kell beszélni ilyen dolgokról. Vagy inkább szégyenkezzenek az áldozatok és hallgassanak?

És most itt nem a könyvről van szó.


Komolyan emberek, mi van veletek? :O


Sok molesztált, gyerekkorban szexuálisan zaklatott emberkékből lesz "szexmániás" felnőtt.

2013. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim válasza:
100%

# 16


"Hát szerintem meg igenis kell beszélni ilyen dolgokról."

Persze. De ennek a könyvnek nem épp az a célja, hogy az emberek jobban odafigyeljenek a molesztálásokra. Pont az ilyen könyvek hatására lesz még több degenerált ember. Szerinted milyen hatással van a mostani fiatalokra, hogy egy ilyen szajha képével van tele minden? És hogy sokan még pozitívnak is tartják, hogy nem "prűd"? Az fog lejönni nekik, hogy a ribancoknak áll a világ, és majd ők is hasonló módon próbálnak érvényesülni.

Azt meg még mindig nem tudom felfogni, hogy vannak felnőtt emberek, akik ezért fizetnek és bekajálják...Jó ég, hova tart a világ.

2013. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 (Z) válasza:
84%
Niki kultúrkörében ez nem számít kirívó viselkedésnek. Amit csinált, az nem szex, hanem az önkielégítés társas formája. Ha egyszer lett volna egy igazi szeretkezés az életében, akkor nem ír ilyen könyvet, hanem gyerekeket nevel.
2013. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
65%
"A gyermekkorban elszenvedett szexuális erőszak egyik leggyakoribb pszichés következménye az, hogy az áldozat később (serdülőként/fiatal felnőttként, vagy akár egy életen át) tárgyként kezeli a saját testét, fűvel-fával lefekszik"
2013. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
85%

Én csak azt nem értem, hogy miért állítják be egyesek úgy ezt a könyvírást, mintha valami áldozatot hozott volna vele és nem arról lenne szó, hogy ebből undorító módon pénzt akar keresni. Mázli, hogy vannak ilyen jó emberek :/


Felszólalni meg interjúban is tudott volna.


Egyébként meg, nyilatkozta is hogy regényesen fogja megírni a történetet. Szóval hogy akkor a könyvnek melyik része igaz, melyik nem, azt nem fogjuk megtudni.

2013. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!