Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, kik írnk ma irodalmi műveket? Vagy kik tudnak írni? Netán a sztár újságírók? Vagy 8 diplomás bölcsészek?

Igen, az hogy csapong a témával ide-oda, az ennek a könyvnak a stílusa.

Az, hogy sokan vannak akik nem tudják értelmezni azt amit olvasnak, az oktatás hibája.

Ebben a könyvben nem talál ki szereplőket, álomvilágokat, nincsenek benne szörnyek és jóságos tündérek.

Az életről ír a könyvben, a jelen valóságunkról a társadalmunkról. Ez nem scifi, nem fantasztikus regény, nem fikció. Történeteket mesél az olvasónak. Ahogy a jelenben megpillant valamit, eszébe jut róla valami a múltból amit elmond.

Unalmas, olvashatatlan könyv lenne, ha mindent egyszerűen csak időrendbe felsorolna. De így egy remek olvasható alkotás, amiből többet meg lehet tudni mint egy könyvtárnyi sajtóból vagy hónapokig nézhető dokumentumfilmekből, riportokból, tudósításokból.

2013. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
100%

hmmm, na végre egy másik látásmód :)


nkem nincs bajom a 8 diplomás bölcsészekkel, de való igaz, ebben a könyvben sztem senki nem akar olyasmit keresni, és az is tény, hogy Niki ezt pont így szánta, azaz nem tudatlanságból és butaságból "csapong". továbbra se értem,miért kellene itt szépirodalmi jelleget keresni.

2013. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim válasza:
Én olvastam a könyvet és szerintem ennek a fele sem igaz csak egy szenzációhajhász lecsúszott sportoló agyszüleménye.Bármi áron feltűnést kelteni, ez volt a célja. Nem tudom ezek után hogy lehet normális párkapcsolatot kialakítani. Van-e olyan férfi aki lealacsonyodik hozzá.És, ha egyszer lesz gyereke, hogy óvja meg tőle, hogy ne olvassa el?
2013. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

pedig van ám neki elég komoly párkapcsolata, nincs ezzel gond.


háát ha ennyi a vélemény h a fele se igaz, akkor neked sincs sok közöd, de még ismerősöd se az élsport területéről.


anno amikor ezt mi beszéltük egymás közt, akkor egy srác csak úgy közönyösen megjegyezte h nem érti, mi ebben a botrány, mert aki valaha egy kicsit is benne volt a sportban, az pontosan tudja jól, mik mennek, leegyszerűsítve, hogy a szex és az élsport mindig is szorosan összefonódva voltak jelen. természetesen nem azt kell alapul venni, amit az Úszószöv. kiad közleményként :) sőt, én azon röhögtem, még az is kikérte magának hogy micsoda mocsok és ilyen nincs, aki pont érintett is volt, mármint pont Nikivel :D

hát így megy ez valahogy ... más a látszat és mása valóság.

2013. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

#73

Szerintem meg szóról szóra igaz. Ez így egy-egy. :-)

Most hogyan tovább? Esetleg valamelyik állítását tudnád cáfolni?


A család kérdésére meg, én egy kérdésel felelnék. Vajon Michelle Wild hogy takarja el a gyereke elől a könyvét és a filmjeit? :-)

Vagy neki nem is kell mert ő sikeres már a tévében is szerepel és a könyvét is nagy sztárújságíró írta. Akkor hogy is van ez?

2013. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:

A könyv tetszett, bár kissé erőltetett volt ez a sok kufircolás. Egyébként ez a téma ma már nem szám.

Kritika, amikor volt pénze, akkor kellett volna tartalékolni.

2014. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!