Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim válasza:

Ezt névvel sem szégyelném..:D

Az úszó Gyurta Dani, ő az arca miatt..egyébként a testre mindegyiknek kivétel nélkül A-típus...de nekem az arc is fontos!

De aki ennél is jobban bejön, bár már nincs a sportban és focista volt az Sütő László! Ő fejre, testre..mindenre..XD

2013. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim válasza:
És ő még korban is passzol hozzám..XD..mellesleg az istenért nem sikerült kiderítenem, h melyik konditerembe lett személyi edző...XD
2013. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:

hát pedig ha személyi edző lett, akkor annyira sztem nem nehéz vállalkozás. vagy igen?


Hát Dani meg .... nem is tudom mit írjak, na igen, Dani csak egy van az tuti, és elhiszem h oda vagy érte, csak sajnos ezzel rengeteg lány van így :(

el se hinnéd, miket művelnek igen sokan h megpróbálják csak egy sima 5 perces letérdelés erejéig megszerezni :XD


jujj de disznó voltam megint, hát ez van ...

azért próbálkozni lehet!

2013. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
egyébként igen, Dani arcra is, testre is triplán A kategóriás, nem csak a FINA besorolása szerint :D
2013. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim válasza:
Igen...azt hiszem lenne esélyem, hogy fel tudjam szedni..bár ki tudja.. mindig csak elmélkedek az ilyenekről általában, meg nem feltétlen játszok detektívet h kiderítsem merre hogy, csak vele simán elmennék.. Meg ez tök más téma, h mennyi önbizalmam van meg ilyenek..XD, tudnék olyan szituációt, amibe előjönne a kislányos zavar...pedig ő is ugyanolyan ember, mint én :)
2013. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim válasza:
Plusz, azért olyan 'elvetemültnek' sem tartom magam, hogy minden áron le akarjak térdelni, csak mert ő a bajnok!..szóval érted mit akarok mondani, de ha egy végtelenül nagy véletlen olyan helyzetbe sodorna nem hagynám ki :)
2013. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
jja értem én, mindent értek :D vannak lányok, akik legalább be is ismerik, és nem csak megteszik, aztán meg foggal-körömmel tagadnák ám h ők soha jaj. pedig a fiúk is jobban szeretik az őszinte, nyílt lányokat (tapasztalat szerint sajnos 1% alatt vannak).
2013. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim válasza:
Borzasztó ez a könyv. Ebben a pillanatban is olvasom és nem birtammegállni hogy ne nézzem meg mások véleményét is. Szerintem ez a lány egy primitív, nagyképű és közönséges az ahogy ír. Tuti nem tanult irodalmat, fogalma sincs arról hogyan kell egy könyvet bevezetni össze visdza ugrál egyik történetről a másikra. Ráadásul nekem az a benyomásom hogy olvasta a szürke ötven árnyalatát és a folytatásait és az ihlette ezt az ocsmányságot például utalva budapest 20 szürke árnyalatára mindenféle zeneszerzőre meg iróra akikről azt sem tudja ki kicsoda ráadásul ugyan olyan ismerős érzés fog el Barcelona emlegetésével mint a szürkében ahogy írnak Seattle-ről. Egyszerűen undorító az írás megfogalmazása a részek felosztása érthetetlen meg az egész hülyeség. Isten mentsen meg a következő kötettől.
2013. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim válasza:

Eddig nem nagyon vitatkoztunk arról, hogy a könyv stilisztikailag milyen....igazából nyílvánvaló, h nem jó..de ha vissza olvasod amikről itt elég sokat és elég hosszan beszélgettünk, akkor meglátod, hogy nem ez a lényeg.

Azt meg személy szerint nevetségesnek tartom, hogy E.L. James könyvekkel hasonlítod össze..bennük a karakterek teljesen megformáltak, egy olyan világban ami nem létezik (ha végig olvastad a köteteket, tudod mi a vége. Olyan nincs a valóságba, szerintem.) Niki könyvében nincsenek megformált karakterek, ő magáról sincs kialakítva semmilyen kép. Szimpla szex történeteket mesél el....

2013. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

na igen

+ "szimpla szex" és a többi, ami mögötte van, na meg nem csak mögötte, hanem szó van itt azért egészen világosan kimondva is pár dologról még.


Én se a szépirodalmi értékét istenítettem, igazából eszembe se jutott ezt nézni benne, mivel nem ez a lényeg.


És meg tudod mondani h mi az ami fúúj undorító?

mert pár dolog tényleg az, ellenben ne feledd h csupán a reality!!!!

2013. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!