Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vásárlás. (? )

Vásárlás. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit Harry Potter Fan vagyok, és megvan az összes HP film eredetiben, az összes áték pc re, végigjátszva, de még egy HP könyvet sem olvastam el.. nincs egy hp könyvem sem.. azt kértem szülinapomra, hogy vegye meg az első könyvet(Bölcsek köve).. erre azt felelte, minek neked az a könyv, ha már úgy is láttam a filmet... nem fogja fel, hogy teljesen más egy történetet olvasni, mint megnézni filmen... Sokkal nagyobb élmény... És nem veszi meg, És persze ha megveszem magamnak, a saját pénzemből többet nem kapok semmi pénzt, és ahogy ismerem őket, nem nagyon fognak akkor nyári munkára sem engedni.. mit tegyek? 14/F

2013. júl. 8. 12:32
 1/10 anonim válasza:
Kérd kölcsön valakitől, olvasd el a neten, vedd ki könyvtárból.
2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönözd ki a könyvtárból, h meg idősebb leszel és még mindig szeretnél saját példányt akkor vedd meg (már az antikváriumban is megvásárolhatók).
2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Furcsa nekem azt látni,hogy azt mondja egy szülő a gyerekének:ne olvass,nézd meg inkább.A filmek egyébként nyomába nem érnek a könyvnek,számtalanszor olvastam,és nem unom meg,sőt miután a fiam megszületett,a férjem hangoskönyvben is letöltötte,hogy séta közben is hallgathassam.

Egyébként könyvtárból,valakitől kölcsön biztosan meg tudod szerezni.

2013. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Neha annyira nem ertem a szuloket:D mas szulo mennyire orulne, ha szeretne olvasni a fia es elhalmozna konyvekkel.

amugy szerintem is kolcsonozd ki, vagy kerd kolcson valakitol akinek megvan.

2013. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Mekkora problémád van már! 14 évesen nem is dolgozhatsz hivatalosan.

Amúgy igen, ott a könyvtár, szerintem az összes rész kölcsönözhető már. Nézd meg aukciós oldalakon, ott olcsóbban hozzájuthatsz.

Na, meg már le is lehet tölteni, online is el lehet olvasni.

2013. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Marad a könyvtár.
2013. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon furcsák a szüleid, hallod. :s PC játék inkább, mint könyv!?!?!?!? :o


Nagyon dicséretes viszont, hogy te így gondolkodsz!!

Menj könyvtárba, diákoknak szerintem ingyenes, ha nem, akkor is minimális (pár száz forint) a tagsági kártya ára, és annyi könyvet, meg azt hozol ki, amit csak akarsz.


Vagy kérd kölcsön.


Mondanám, hogy neten is megtalálod, de szétmegy a szemed, ha képernyőn akarod elolvasni, és gondolom akkor, hogy e-book olvasód sincs. :s

2013. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy neten olvasd el! Úgy tönkre teszi a szemedet hogy csak na! Anno én is elkövettem azt a hibát hogy az alkonyat első részét kiolvastam gépen...
2013. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Privátban.
2013. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Monitoron tényleg ne, a háttérvilágítás fájdalmas emlék lesz később. Könyvolvasó, ha van, inkább ajánlott. Háttérvilágítás nélküli e-tintás.

Ha nem akarsz most saját példányt, csak elolvasni, könyvtár. Nem tudom, hol laksz, de pl. a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár (FSZEK) 16 év alatti ingyenes - csak ki kell váltani az olvasójegyet. (Nem regisztrációs jegy, vagyis kölcsönözni is tudsz.) Általában a legtöbb könyvtár enged kétszeri kölcsönzést, tehát majdnem három hónap áll rendelkezésedre egy-egy kötethez, ha egyszerre csak egyet vennél ki. Azért ennyi idő alatt a hetet is ki lehet olvasni.

Ha ez a megoldás nem megfelelő, akkor a net segít, de tényleg ne akard ezt monitor előtt olvasni. (Nekem egy dipotriát romlott a szemem a Kétbalkezes varászlótól (Békés Pál), az olyan 100 oldal lehetett.

2013. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!