Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami nem túl durva, vámpíros...

Valami nem túl durva, vámpíros könyvet tudtok ajánlani? Alkonyatot érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Lényeg,hogy ne legyen nagyon durva. Eddig még nem olvastam vámpíros könyvet,de a Vampire Knight című anime nagyon tetszett,úgyhogy szeretem a vámpíros dolgokat.xD Az Alkonyatról meg annyi rossz meg jó véleményt hallottam már,hogy fogalmam sincs,hogy mit gondoljak. (12/L)

2013. dec. 25. 15:33
 1/10 anonim válasza:
Én már olvastam az Alkonyatot és csak ajánlani tudom, persze ez ízlés kérdése. Ha szereted a romantikus (és kissé nyálas) történeteket akkor olvasd el.
2013. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

az alkonyat 12 éves kis lányoknak való :D szóval számodra stimmel.


Viszont ha nem olyan könyvet akarsz olvasni ami közhelyektől túlzsúfolt, akkor ajánlom Darren Shan vámpír regényét, 12 rész. Kb 1,5 hónapon belül olvastam ki mind a 12 rész, nagyon izgalmas, néha szívszorító, s ha valakinek meg kell halni akkor meg fog. Remekül meg van írva! Az egyetlen könyv amit ebook után szívesen meg is fognék.


[link]

2013. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Síva36 válasza:

True Blood-Inni és élni hagyni

Bár nem olvastam,jó véleményeket hallottam róla :)

2013. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Alkonyat összes része nagyon jó :) legalábbis könyvben, a filmeket általában nagyon elrontják.

Én többször olvastam az összes részt,csak ajánlani tudom.

És fim alapján nehogy elhiggy akármit is :)Könyvben minden jobb.

2013. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A vámpír akadémiát nagyn ajánlom :))nekem tetszett.
2013. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Alkonyatot én is olvastam, nekem az alapötlet tetszett, de a cselekményvezetés lassú és az én izlésemnek túl nyálas a sztory. De izlés kérdése :Đ
2013. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Énis olvastam, nagyon jó, ajánlom! És persze hozzá a Bree Tanner rövid második élete (akkor is érthető ha a Napfogyatkozást még nem olvastad! Ééééés nagy kedvencem az Abraham Lincoln a vámpírvadász :) (bár ez talán még nem annyira való 12 évesnek de egyszer olvasd el mert nagyon jó:))
2013. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én elolvastam az első Twilihghtot, nekem tetszett, szerintem érdemes elolvasnod. :)
2014. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes elolvasni, olyan dolgok is vannak benne, a filmben nincs...
2014. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érdemes.A film eléggé nyálas,de a könyv az inkább akció, de vicces és egyáltalán nem durva (11/L)
2015. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!