Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik női karakte...

Szerintetek melyik női karakter illett volna össze leginkább Harry Potterrel? Ti kivel hoztátok volna össze?

Figyelt kérdés
Ha ti írtátok volna a könyveket, ti melyik (a könyvben is szereplő) női/lány karakterrel hoztátok volna őt össze leginkább? (Persze ha nem Ginnyvel mint eredetileg történt.)

2018. aug. 18. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Mikor kicsi voltam Hermionet tudtam volna elképzelni, meg magamat 😂

Én a Harry/Ginny párossal végülis elégedett vagyok

A Hermione/Ron az ami kiakaszt.

Nekem Hermione mellé egy idősebb, komolyabb pár illene ( tudom tudom hülyeség, de a Piton vagy Sirius és Hermione fanficek inkább közel állnak hozzám )

2018. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
51%

Harrynek nem képzeltem konkrét párt de ha már tetszett neki Cho chang miért is ne ő?

Hermionét dracoval tudnam elképzelni: mekkora sztori lett volna....draco csaladja utalja a sarverueket és szerelmes abba a lanyba akinek a legjobb barátjának a szüleit az ő szülei ölték meg....milyen dramatikus lenne már az ő szerelmük nehezen beteljesülő

Ront pedig Lunával: kedvesigazabol cuki kislányba minden meglenne amibe ronba mondjuk nem és fordítva is kiegészítenék egymást 🥰

2020. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én azt mondanám hogy Luna kicsit fura természetű, de általában a nagyobb eseményeknél ott volt Harryékel de persze ez a Neville-Luna páros is nagyon jó
2020. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én, aki csak a filmeket láttam, én azt mondom Lunával kellett volna összejönnie. És nem csak azért, mert mindketten kirekesztettek, hanem azért is mert mindketten közel voltak a halálhoz. Ez ugye a filmekben is benne van, hogy Harry is ezért látja azokat a szekérbe befogott teremtményeket, amit rajtuk kívül senki más nem lát. Ez a halálközeli élmény is közös bennük. Amit senki más nem ért meg. Csak az, aki átélte. És az ilyen dolgok összehozzák az embereket. Például gyakran megesik, hogy egy katasztrófa túlélői később összejönnek. Pont ezért. A közös élmény, amit senki más nem ért az összehozza a túlélőket
2023. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!