Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kamasz lányok miért vannak...

Kamasz lányok miért vannak ennyire oda Billie Eilish-ért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 04:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%
Én sem tudom. De amúgy azt sem értem, hogy mit vannak úgy elájulva a hangjától. Tudtommal már vagy 2 éves kora óta énekel és soha nem járt rendes iskolába, tehát bőven volt ideje énekelgetni plusz zenélgetni. Nem igazán kellett neki mást csinálni ezen kívül, ugyanis a szülei sem tanították nagyon otthon neki azt amit másoknak az iskolában, ezt is ő maga mondta valahol. Az lenne a fura ha nem énekelne szépen már ennyi idős korára, tekintve hogy egész gyerekkorában az éneklést nyomta otthon. Csak ugye másoknál tök alap hogy elvégeznek nyolc osztályt meg a középiskolát jó jegyekkel, de neki nyalni kell a seggét mert jajj milyen szépen énekel már ilyen fiatalon. Bocs, de más meg az iskolapadban szerzett tudást, amivel ő nem rendelkezik. Ennyit erről. Akkor néznék fel rá, ha rendesen járt volna iskolába és szerzett volna jó jegyeket, meg mellette énekelt volna. Sőt ezt rengeteg gyerek csinálja, csak nekik nincs ennyire kinyalva a seggük. Ismerek olyat aki kitűnő és mellette zongorázik, táncol és sportol. Na őt kéne csodabogárnak nézni, nem az ilyen amerikai elkényeztetett ostoba tiniket, akik azt se tudják már mit csináljanak jó dolgukban
2020. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%
f@szért pontozzátok le azt, aki az igazat írja :(
2020. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!