Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor lett Paul Street ennyire...

Mikor lett Paul Street ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Régebben is néztem már a videoit, de nem emlékszem, hogy ekkora felhajtas lett volna körülötte. Most viszont minden tele van vele, kommentekben a lányok megőrülnek érte.
2020. szept. 29. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
És a fiatalosság jobban bejön az embereknek
2020. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
Nem akarok beszólni, de egyszer te is leszel 25 éves kedves 21#es. Sőt... Írok jobbat: valószínűleg 50 éves is.
2020. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
Uh, valaki irigy :)
2020. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
32%

"Azért mert rólad azt sem tudják, hogy ki vagy, ő pedig egy népszerű tehetséges, intelligens srác, akivel már most több lány/nő lefeküdne, mint amennyit te ismerni fogsz egész életedben 😉"


Vicces vagy. Igen, biztos sok 15 éves lány lefeküdne vele. Viszont velem meg több lány feküdne le az egyetemről, pedig nem videózok. Hogyha valakinek van 400 ezer követője, akik zömében tinilányok, nem is csoda. Nekem olyan mindegy, hogy kit hány tini akar, elegek nekem a szaktársaim is. :D Szóval kicsit mellélőttél. Tehetséges, intelligens? Hová jutott el ő, azon kívül, hogy sokan nézik? Gimit befejezte már? Komolyan kérdezem.

2020. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó vagyok. Ne essen senki abba a hibába, hogy abban mér egy embert, hogy hány tini akar vele lefeküdni. Ennyi erővel meg Justin Bieberrel meg 1000 szer annyi 23 as hozzászólóhoz hasonló tini akar lefeküdni, mint Paul Streettel. Nyilván akit több százezren ismernek, többen is akarják, viszont azok zömében 12-16 éves kis tinilányok. Aki így érvel, az nagyon buta, mint a 23 as kommentelő. Akkor ha a szakomról velem meg 5 nő akar lefeküdni, az több mint vele, mert őt meg ott nem ismerik. Szóval ez az érv nagyon gyenge. A gimiben nálunk is volt ilyen kit akar több tinilány farokméregetés, csak nálunk a gimiben is férfiasabbak voltak a pasik. Amúgy Paul befejezte a gimit már? Előbb kérdeztem.
2020. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
47%

Ajjaj látom betalált :)

1.Nem csak tinilányok akarják őt. Vannak bőven 20 évesek is, sőt fiúk is!

2. Paul Street egy TINI! Az a normális, ha tiniknek jön be. Jó hogy nem 50 évesek akarjanak vele lefeküdni xd

2020. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
76%
26# Ahj... Eredj már, szopd le inkább, minthogy itt adagold tovább a hülyeségeid. Valami szánalmas tehetséged van ebben.
2020. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
36%
Szar élete lehet annak aki 25 éves szamárként egy 18 éves fiúhoz méregeti magát. Ő egy egy gyerek hozzádképest mégis mit akarsz tőle?
2020. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
100%
#25 Ezzel a lendülettel az is hülye dolog hogy abban mérjük a vonzerejét hogy hány 25 éve körüli nő feküdne le vele, miközben ő még csak egy tini pont úgy mint azok akiknek bejön. 25 éves nők ne is akarjanak egy 18 évessel kezdeni
2020. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
52%

"Ajjaj látom betalált :)


1.Nem csak tinilányok akarják őt. Vannak bőven 20 évesek is, sőt fiúk is!"


Akkor ha meg velem több 23-25 éves mérnöknő akar lefeküdni, menőbb vagyok? Őt hozzád hasonló tinik ismerik, engem meg az egyetemi társaim ismernek és akarnak. Ismerek elég sok huszonévest, az egyetemről ismerem az ideáljaikat, bőven nem tinifiúk azok. A gimiben engem szerettek a lányok, viszont volt pár nagyon férfias srác, akik 18 évesen kész férfiak voltak Paulhoz képest. Nincs szar életem, csak a sok tinilány kérdése miatt rákerestem a srácra és nem értem a miértjét a dolognak. Konkrétan egy sima 15 éves pali ránézésre, szexszimbólumot meg férfias 30 as palikra szokták mondani, nem 15 évesre. Itt nem az a helyzet, hogy én irigykedek, én beérem a felnőtt, érett szaktársaimmal. Inkább annak van szar élete, aki a mai "sztárokért" rajong, mert akkor ha az a logikád, hogy egy videósért hány tinilány rajong, akkor ő talál nálad, szebb, hamvasabb tinipuncit is. :) Nekem nem elég egy influencerért rajongó tinilány, bocs. Paul Street ugyanolyan, mint Polla, csak fiúban. Sok álmodozó 12 éves a tábora.

2020. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!