Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor lett Paul Street ennyire...

Mikor lett Paul Street ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Régebben is néztem már a videoit, de nem emlékszem, hogy ekkora felhajtas lett volna körülötte. Most viszont minden tele van vele, kommentekben a lányok megőrülnek érte.
2020. szept. 29. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
20%
Illetve azt kifejti valaki, hogy honnan a búsból lehet látatlanban megítélni, hogy ki értelmesebb kinél? A kommentek tényleg gyerekesek voltak na és? Nem tudok videózni? Tényleg nem. Viszont ha valaki jól videózik, akkor mondjuk értelmesebb annál, aki nem tud videózni, viszont mondjuk egy adott szakon (esetemben gépész) jól helytáll? Szóval miért lehet ezt így kimondani látatlanban, hogy ki volt értelmesebb? Valaki mondja el. :D
2020. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként kérdeztétek, hogy miért rugóztam, elmondom. Sajna betegesen rákattanok egy adott kérdésre néha.
2020. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
0%
Egyszóval a fórumfüggőség miatt írtam ennyit. Most már érthető gondolom. Viszont így látatlanban kijelenteni, hogy ki néz ki jobban, ki okosabb, elég érdekes. Ő videózni tud, én meg mérnökhallgatónak vagyok jó. Ki az okosabb? Jó kérdés. Sosem hazudtam nektek semmit, minden igaz volt, csak kommentfüggő vagyok asszem.
2020. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta,hogy mind a 400 ezer nézője össze akar vele jönni? Avagy szűkítsük le a kört, mert nagyon sok felnőtt is nézi (szoktak kommentelni): ki mondta, hogy mindegyik tininek bejön? Hagyd már rájuk, hogy kiről álmodoznak. Neked is voltak crushjaid akik a létezésedről sem tudtak, te magad mondtad. Tőlük miért akarod elvenni ezt az időszakot? Majd kinövik, ha meg nem, az sem baj, neked nem lesz belőle károd semmiképp. Igaz, csak felszínesen, de meg lehet állapítani látatlanban is, hogy ki mennyire értelmes. Pl. te érthetően fogalmazol, de vannak gyerekes tulajdonságaid, ami teljesen más téma, de összességében értelmes vagy, nem kell hatszor átolvasnom, hogy dekódolni tudjam amit írtál. A szókincs sok mindent elárul, Ati korához képest mindig is bőven átlag felettivel rendelkezett. Nem tudom hány 18 évest láttál és ismertél mostanában,de mivel nekem a korosztályom, ezért tudom és tapasztalom, hogy fiúk közül nagyon kevesen vannak az olyanok, akik olyan érettek, mint Ati. Adja az ég, hogy ilyen értelmes emberek legyenek az osztályunkban. Helyette vannak értelmes lányok, de fiúk közül csak kettő nem nevet minden gyerekes csínyen...
2020. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
Amikor számokat írtam, csak hasamra ütöttem és mondtam valamit. Tippeltem egy számot és ennyi. Ő tényleg jól fogalmaz és okosan beszél (Ati), viszont én elit gimibe jártam amikor olyan idős voltam, mint ő, nálam az okos az más dolog, nem az, hogy videókban értelmesen beszél valaki. Mondtam nektek, hogy kicsit ráfüggtem az internetre, a kommentekre. Ha valaki nem hiszi el az igazságot, bizonygatni kezdem. Ez lenne az én gyerekességem. Vagy ez valami stresszes állapot lenne? Remélem. Mindenesetre igen, magamat látom ebben a kérdésben és a régi önmagam kérdése valamiért olyan érdekes nekem, ezért írtam ennyit. :D Viszont ha valaki nem hiszi el az igazat, akkor beteges vágyam van a bizonygatásra. Hogy miért? Nem tudom!
2020. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez baj, hanem, hogy magadhoz hasonlítgatsz egy 18 éves fiút huszonéves fejjel és próbálod bizonygatni, hogy te miért vagy jobb nála. Ezt hívják irigységnek :)

Ha pedig annyira függő vagy akkor hol vannak azok a szuperérett "mérnöknők"? :D

2020. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim válasza:
Kibebaszott jó pasi, meg tényleg okos is, jófej, vicces.. és nem 20 éves kis picsa vagyok.. :) érettebb..
2020. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:

"Ha pedig annyira függő vagy akkor hol vannak azok a szuperérett "mérnöknők"? :D"


Fogalmam sincs. Utoljára ma órán láttam őket.


"Ezt hívják irigységnek :)"


Ki is tudod fejteni, hogy mire? A nyáladzó tinikre? Vagy mire? Írd meg nekem, mert azt én is tudom, hogy róla beszéltem, viszont az nem egyenlő az irigységgel. Mondjuk van egy ember, akire irigykedem. Azért, mert nálam is jobb matekos a szakomon. Más miatt nem irigykedem. Valóban érdekes ez a helyzet, hogy egy kicsit idősebb pali belement ebbe a vitába, viszont irigyezni könnyű, megmagyarázni nem tudod.

2020. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1063..


Látom nagyon rá vagy kattanva erre a "Paul Street csúnya" "tinicsajok" témára :D

De neked fáj nem nekem :D

2020. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
21%
Én nem ismerem azt a kérdést amit linkeltél. Viszont továbbra sem hallottam, hogy mire vagyok irigy. Ki is tudod fejteni? Én nem mondtam soha, hogy csúnya tinilányok. Viszont te nem fejtetted ki, hogy mire lennék irigy. Elmondtam neked, hogy kire vagyok az. Nem rá. Te vagy irigy arra, akivel össze is jönne, a rajongói közül. Megmondtam, nekem 1 ember kell, akivel járok. Neki te sosem fogsz. :)
2020. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!