Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor lett Paul Street ennyire...

Mikor lett Paul Street ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Régebben is néztem már a videoit, de nem emlékszem, hogy ekkora felhajtas lett volna körülötte. Most viszont minden tele van vele, kommentekben a lányok megőrülnek érte.
2020. szept. 29. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
12%
Van nekem egy régi "hülyeségem", hogyha valaki mond valamit, elvárom a bizonyítást. Továbbra sem kaptam meg, hogy mire. A párom őt akarja? Jobban matekozik nálam? Vagy miért? Hiányolom a bizonyítást, arra kell következtetnem, hogy ti magatok se tudjátok, csak beszóltatok. Ez azt jelenti, hogy csak beszóltatok, mert aki irigyezni tud, röhögni tud, bizonyítani nem, az hülye. Szóval ameddig nem tudtok konkrétumot, én kikérhetem magamnak. A szavaimat én is megválogatom. :)
2020. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%

Atit nem azért szeretjük mert jól néz ki és nem is csak azért mert okos. Ez nem ennyiből áll. Magát az egész lényét, a kisugárzását az egész személyiségét,ami nem annyiból áll, hogy hányas az IQ-ja és, hogy néz ki, sokkal komplexebb.

Ati kisugárzásában van valami vonzó egyszerűen van benne valami + ami magával ragad. És csak a hab a tortán, hogy ő intelligens, helyes, tehetségesebb, vicces. Senkit nem érdekel, hogy van-e olyan ember aki jobb nála valamiben. Legyen így. Legyen helyesebb, okosabb bárki, ő nem fog érdekelni. Maga Ati az, akit szeretünk, maga az ember. Atit nem lehet összehasonlítani egy random átlag emberrel és nem is érdemes.

2020. okt. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
Tehetséges*
2020. okt. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
2020. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
2020. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Ati reagált
2020. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rohadtul ragaszkodsz a magyarázatra, tessék, rajtam ne múljon 🙂(nagyon irritáló ember vagy amúgy, nem tudom mondták-e már) Féltékeny vagy, mert egy nálad fiatalabbra mondják, hogy szexszimbólum. Ez már le lett írva, úgy látszik a szövegértés nem annyira megy mint a matek meg a gépészet vagy nem tom mit írtál már, annyira nem gyötör a kíváncsiság, hogy visszaolvassam). Ha nem lennél féltékeny, akkor nem próbálnád ennyire bizonygatni, hogy téged hány nő akar. Lehet, hogy pont azért bizonygatod ennyire, mert önbizalomhiányos vagy, és leplezni akarod,saját magad is meg akarod győzni, akkor meg érthető, hogy miért érint ilyen rosszul az, hogy Atiról áradoznak. Azzal, hogy magyarázod a fanoknak, hogy esélyük sincs, csak azt bizonygatod, hogy mégis érdekelnek a "kislányok" és féltékeny vagy, hogy valakit így istenítenek. Leginkább azokhoz a lányokhoz tudlak hasonlítani, akik lekövérezik Palvin Barbit, vagy azokhoz a fiúkhoz, akik leb*zizzák Shawn Mendest.
2020. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 A kérdező kommentje:

Amugy igen iszonyat rohejes ez az ember aki elarasztotta a faszsagaval a kerdesemet😂

Ez amugy iszonyuan visszataszito

Amikor valakinek ennyire nincs onbizalma, es szavakkal probalja bizonyitani azt, hogy o mennyire jo.

Ember, keress magadnak valami hobbit, vagy fasz se tudja, valtoztass a felfogasodon, az elethez valo hozzaallasodon es mindjart mashogy fognak teged is latni az emberek. De nekem mar igy latatlanban is k visszataszito vagy. Hiaba neznel ki iszonyat jol, mint ahogy asszem mondtad, ez semmit nem szamit egy ilyen felfogasmod mellett. Legyel eloszor rendben onmagaddal, es utana hidd el, teged is szeretni fognak a lanyok, vagy nagyobb atlagban, az emberek. :)

2020. okt. 14. 14:19
 79/85 A kérdező kommentje:
A 3 iszonyuan helyett termeszetesen mas szavakat szerettem volna hasznalni, csak nem birta el a gyakori tragarsagmerceje XD
2020. okt. 14. 14:23
 80/85 anonim ***** válasza:
100%

#78 mintha igaz lenne bármi is abból amit mondott xd

Ha annyira biztos benne, hogy jól néz ki akkor nem akadt volna ki ennyire Atin. Ez a mérnökös meg érett nős duma pedig szánalmas.

Azt meg hagyjuk már, hogy nem ő irogatott az Izás kérdéshez fullra látszik, hogy ő volt az. Ott is ugyanezt nyomatta. Ati csúnya, tinicsaj stb. Hónapok óta rá van szállva erre a srácra, akinek a nyomába sem ér soha. De hát ilyenek a megkeseredett emberek :D

2020. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!