Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/300 anonim ***** válasza:
98%
Amugy a kerdesre valaszolva. Mert nekik ez tetszik. Ennyi, es nezz magadba, barmit fognak is mondani, mi tetszik benne, akkor sem fogsz mashogy tekinteni rajuk, es akkor is lesz egy ilyen, "de" opciod. Ezert erre a kerdesre nincs normalis valasz. Csak felesleges veszekedes. Es amugy eleg elkeserito, hogy igy beszelsz olyan emberekrol akiket nem is ismersz. Es igen noies simnk van rajtuk, es ezt meg a vak is latja, de csak mert a kiadok ezt mondjak. Nezd meg mondjuk a vlogjaikat. Vagy az olyan videoikat amikben nem a szinpadon vannak. Ott szinte alig van rajtuk smink. Nem mondom, hogy nincs, de profin meg van csinalva, hogy a gyonyoru termeszetes hatast adja.
2020. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/300 anonim ***** válasza:
21%

21 nem mondanám hogy felesleges veszekedés... az első pár kommentelőnél voltak jó érvek ahogy te magad is mondtad "mert nekik ez tetszik" "cégek így csinálják"

hozzáteszem mind ezzel tényleg az a baj hogy folyamatosan a szeresd önmagadról énekelnek beszélnek miközben... igen sminknélkül szinte nem is lehet látni őket még ha az természetes hatású akkor is... és most srácokról beszélünk nem is lányokról... azért ez egy elég nagy ön-tökön rúgás ":D

2020. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/300 anonim ***** válasza:
81%

igen, ok is bevallottak, hogy nagyon nem fogattak el magukat, Jimin anorexias volt, Namjoon folyton szemuveget hordott mondvan, hogy csunya. Amit nem igazan ertek hisz gyonyoru arca van<3 Taehyung sem volt magaval megelegedve. De ok el akartak fogadni magukat, es ezeket szep lassan lekuzdottek. Es probaltak arra motivalni minket, fanokat, hogy probaljuk meg mi is. Es lehet annak mondani, hogy egy felszines huzas volt, ami csak a penzrol szol. De ez a felszines huzas rajongok ezreit motivalta, es segitett egy kicsit.

~21

2020. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/300 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom láttátok-e a 444 videóját, de abban sok mindent elmondanak erről. Mondjuk egy több bandát érintő videót jobban adtam volna.
2020. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/300 anonim ***** válasza:
100%
Az a video a rajongok felbaszasa szandekabol keszullt. A pasi bocsanatkeresebol vegig ironia sugarzott. Szerintem azt ne vedd alapul.
2020. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/300 anonim ***** válasza:
64%
Ezt tegnap adták ki. Nem a Szily-félére gondolok.
2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/300 anonim ***** válasza:
75%
megneztem, es tenyleg sok igazsag van benne^^
2020. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/300 anonim ***** válasza:
20%
23 igen ezekről hallottam hogy voltak/vannak problémáik... de pont ez a lényeg... meg amugy kitudja nincs nekik-e plasztik műtétjük... már csak az lenne igazán tökön rúgás... de ettől még mindig nem igen mernek smink nélkül mutatkozni (vagy legalábbis a cég nem engedi őket...) épp ezért hiteltelen az egész mert pl lányok milliói rajonganak értük mindenki agyon dicséri őket szinte az összes kontinens hallott már róluk (nem mondom hogy az egész világ ismeri őket de kb 50-100 millió ember koreán kívül hallhatott róluk ebben benne vannak a fanok is) mindenhol őket hypeolják... éppen ezért is olyan nagy tökön rúgás az egész... hogy még ezek után is "önértékelési" problémájuk van és nem tudják magukat elfogadni... én pl magamtól győztem le tettem is érte azért de ha pl kicsit vissza hízok akkor sem probléma ":D
2020. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/300 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez a divat. Mondjuk nekem nincs semmi bajom vele, hisz nem ártanak vele senkinek, akkor meg?
2020. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/300 anonim ***** válasza:
98%
Ízlésekről nem lehet vitatkozni
2020. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!