Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Avram Latosca könyve?

Milyen Avram Latosca könyve?

Figyelt kérdés
A honlapon levő infók nem győztek meg eléggé hogy megvegyem. Milyen témákat érint? Hány oldalas? Megérte megvenni?

2020. dec. 24. 18:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%
Remélem lekapcsolták ezt a csalót, aki sok embert megkárosított. A honlapja is eltűnt.
2021. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
A 2020.04.07.-es live videójában azt mondja a kis buta hogy ha nagyot akarna kaszálni akkor csinálna valmit amivel másoknak tud tanácsot adni...de ő nem akar kaszálni meg ilyenek..erre bummmm...8hónapra rá kijön a könyve 5000ft-ért 100 példányban amit el is adott nem kell sok matek hogy megtudjuk az fél milla...nem akar kaszálni ahammm én meg orbán viktor vagyok😂😂😂😂
2021. jan. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
41%
Na ez a hervadt fos most jelentkezett be élőbe. Gyerekek már megint tele sírta a netet, hogy ő nem tud baba mellett videózni... Szerencsétlen nyomi, más meg baba mellett csinálja a legtöbb videót. De a férje főzi az ebédet délután háromkor náluk.. ez aztán az 'ugyes' nő, osztja az észt a levegőbe, de teljesítmény nulla van mögötte.. kényszeresen a haját tépi, meg 40 filter hogy nézzen ki valahogy, de így se megy.. tényleg ennek egy hörcsög kellett volna, vagy egy hüllő, azokat ritkán kell még etetni is ;))) a fogai meg.. pffff normális fogsorra gyűjtögetés avram ne seggmutetre
2021. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
38%

Ma szembe jött velem ez a nő youtubeon.

Erre az alpári, proli, aljára komolyan hogy van igény?

Mekkora igénytelen már?? Ilyen fos videókat az emberek arcába tolni, milyen hang, kép, minden minőség ez?? Így szétégetni magát egy embernek.. az egész videó 5 percben elmondható, ami nem más mint a könyv promozasa. Minden mondatba 20x vág bele és útközben kihagy az agya. Erre büszke és nyomja ezt a Szabó Péteres motivációs dumát. Menj el aludni, hogy tudj beszélni, gondolkodni. Menj el edzeni, mert folyik mindene mindenféle, szerintem oreganyam csocsei nem lógnak így. Mi lenne vele ha még annyit is szült volna. Korpás kopasz fej, logó arc, toka, és veri magát bele a videóba, hogy ő letett az asztalra.

az utolsó 5 percben az utaloirol beszél, nézzétek meg lehallkitva azt a fejet amit vág. Ő maga gyulolkodik folyamatosan, és váltja ki a viselkedésevel az utalatot, őt az utalat élteti. Egyik pillanatban csak magammal foglalkozom, a másikban meg az utaloimmal. Ez a két ambivalens érzés váltakozik nála. Beteg. Beteg kártékony pszichésen kattant majom.

2021. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%
Remélem, hogy van valami olyan szervezet aki az ilyen csalókat jól megbünteti! Én belefingok majd egy befőttes üvegbe, eladom úgy, hogy ha ebbe beleszagolsz egy új életbe szagolsz bele és megváltozik minden körülötted 🤮kb ez a szint a nő 💩
2021. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ez a könyv most mi a túró? Kezdődött azzal, hogy önbizalomról szól, most meg valami motivációt emleget? Elég tág határok ezek, kb. mindent rá lehet húzni? Vagy ez olyan, hogy ki mit lát bele? Akár egy rózsaszín legyező is lehet? 😂 Vagy színes papíros seggtörlő? 😂
2021. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó inkább budi papír 😊
2021. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
69%
100 nap mulva műtik a seggét kitette instastoryba!!!!🤮🤮🤮🤮 összetarhálta a rávalót a könyvéből
2021. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
Súlyos testkepzavar a diagnózis. És ő osztogatott tanácsokat. Amúgy ha ennyire kergeti az elmebaj, én a helyébe azokat a dolgokat csinaltatnam meg, ami a videóba tükörbe látszik, mert ilyen alapon ott még nagyobb a gond. De a legnagyobb gond az agyába van és ilyen ír könyvet 🤦
2021. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
46%
Honnan tudom ingyen megszerezni a könyvet?
2021. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!