Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Avram Latosca könyve?

Milyen Avram Latosca könyve?

Figyelt kérdés
A honlapon levő infók nem győztek meg eléggé hogy megvegyem. Milyen témákat érint? Hány oldalas? Megérte megvenni?

2020. dec. 24. 18:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem unjátok még itt közösen szidni őt?:D nagyon viccesek vagytok így visszaolvasva. Gázabb amit ti csináltok..
2021. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
62%
Tarha királynőt jól szetoltottak youtubon, kíváncsi leszek mikor törli a kommenteket. Mindenért pénzt kér, fizess hogy liveozzak veled. Nagy a pofád, dolgozni menj te gyerekkel haknizó dilis pofátlan paraszt.
2021. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
29%
Jól csinálja, aki hülye meg hadd fizessen :D veszik halomszámra a könyvet, kifizetik a VIP-t :D és? Fáj, hogy van hozzá esze, és megakar élni belőle?:D csináld utána
2021. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%
Tudod utolsó majd egyszer rájössz, hogy a pénz nem minden, pár ezer forintért elcseszni a felépített imidzsét. Nem a gazdagok az ő követői, olyan csóró emberek jöttek be neki a liveba, hogy siralmas. Dolgoztatja a palijat, állítólag hű de jó színvonalon élnek és egy ilyen réteg lehuzasan spekulál folyamatosan. Gyakorlatilag tök nyíltan, gátlástalanul, undorító.
2021. febr. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
98%
Nekem sem minden a pénz, abszolut nem ezt írtam :) csak azt hogy aki hülye az fizet, meg is erdemlik maguknak 🤷🏼‍♀️ ettol meg avram jol csinalja, ha ilyen kis manipulalhatoak az emberek korulotte akkor ez van :D engem a legkevesbe sem erdekel. En is kikovettem mar, mert brutal modon unom, hogy mas sincs csak a konyv meg a vip fizess hogy nezz es legyunk egyutt.. miert? 1000x jobb volt mikor keszitette a kis erdekes rejtelyes videokat, beszelgetos videok, meselt hogy szerinte mik a fontosak egy noben/pasiban :D ekkor meg volt erdekesseg benne.. ma meg mar mindene is a penz korul forog ja meg a kislanya :D azt se ertem miert kell full kitenni mindenki ele, sokkal jobb lenne ha ugy es max annyira mutogatna szegenyt, mint a parjat :D
2021. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem ha feldobja ezt az ízlés ficamos nőt a net mindig a piaci kofák jutnak eszembe róla, annyira nem nincs tisztában magával, hogy mi áll neki jól és a viselkedése pont ugyanez, gagyi az egész
2021. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Eclipse_solar válasza:
100%
Én anno hirtelen felindulasbol megrendeltem, es azota sem kaptuk meg. 8 rmailt irtunk, egy csomo insta uzit, es termeszetesen semmi.
2021. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyon durva 🙄 sajnos nagyon sokakat sikerült becsalnia, olvastam én is itt már 😞 volt valami csoportos feljelentés is..
2021. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Lám lám a könyvet pillanatok alatt bevonatták vele és ha jól sejtem meg is bírságolták a vásárlók megtévesztése miatt. Persze ő hazudhat mást, de ilyen a mesében sincs, hogy egy halom embert kérte a könyvet és nem, nincs. Na így jár az, aki hülyének néz másokat. Bögre árulással kezdett, most pedig jöhetnek a 11 éves kislány rajz tudasú, egyedi tervezésű táskák, istenem mekkorát röhögtem. Ja meg a kamu csöves bizsuk, amik 1 hónap múlva berozsdásodnak. Erre a vonatra is felül majd pár hülye.
2021. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Feltették redditre a Avram Latosca subon megtalálod
2023. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!