Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A youtubereknek miért jut...

A youtubereknek miért jut mindig drága holmikra és hogy élhetnek olyan jól?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7CsFdiYfOOI


Így könnyű megvenni egy designer táskát, hogy ha a barátja osztrák, előtte míg Magyarországon élt persze nem jutott neki ilyen táskára.


2020. dec. 29. 21:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%
A Vuitton táskát videó mi ha nem kerkedes? Nekem is van, tudsz róla?! 😄
2020. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Covidot helyzet alatt miért nem látom egyiket sem ételt osztani vagy onkenteskedni? Jó példát egy sem mutat. A használt gonceiket meg árulják instán... No comment


En odaadom ingyen a rászorulóknak

2020. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nagy barátnők, egymást majmolják. Kíváncsi vagyok Zita mikor fog szilikonmelleket csináltatni, mint Gabi. 😀
2021. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

#13 Egyikőjüknek sincs csináltatott melle... Imádom, hogy kitaláltok dolgokat. :D Nagyon nagyon fájhat az egótoknak, hogy kilóméter messzire vagytok tőlük. Ha végighallgatnátok őket értelmesen, dolgoznak ők is. Plusz igen, az életben a pároddal közös vagyonból gazdálkodtok KETTEN. Ezt csak egy h.lyegyerek nem érti meg. A ti szüleiteknél apátok nem adott pénzt anyátoknak semmire?


Annyira ömlik itt mindenkiből az irigység. :) Senkinek nem ártanak, nem mutatnak rossz példát... ellenben egy csomó más youtube bohóccal. Őket valahogy nem szidjátok.

Nagyon átlásztó, de csináljátok utánuk.

2021. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha van ha nincs a görbe orra valóban igazi akkor azt kellett volna megmüttetni. Kösz nem csinalom utánuk, mégis van pénzünk, de mi jotekonykodunk.Nem kellett férj és pasi sem, hogy vásároljak.
2021. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

14! Jol van, nyugodj meg 😃

Senki se irigy rajuk, nincs mire.

2021. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Gondolom a 15-16 válaszoló ugyanaz.

De irigy vagy, hidd el hogy nagyon süt. Ha nem lennél, akkor nem szidnád őket névtelenül egy fórumon, ahol kiadhatod a frusztrációdat teljesen céltalanul. :)

2021. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ez nem irigység hanem felháborító hogy úgy adja elő, mint saját siker. Maszatosan sminkel az egyikük és ő a jó sminkes. Aham. Majd egyszer be szólnak neki az utcán hidd el. Érdekes vadidegeneket így partfogolni,tán csak nem ő vagy?
2021. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyanaz 😀


Nézd, ez csak a mi véleményünk, engedd meg nekünk, hogy máshogy gondoljuk, mint te.

Nincs mire irigykednem, mindenem megvan ami szükséges, nekem is van olyan cuccom, amit más megirigyelhetne, de nem teszem közszemlére. Nem értem hogy miért kell rögtön arra gondolni, hogy ha valaki megfogalmaz egy véleményt, akkor az biztosan irígy. Neked nincs negatív véleményed semmiről?


A másik meg az, hogy ha megnézed őket smink nélkül, mindkettő szerintem átlagos csaj, nem mondanám kiemelkedően szépnek egyiket sem. Régebben kedveltem amúgy Zitát, de mostanra már nem követem, kicsit elszállt szerintem.


Üdv. #15.

2021. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Bocs, #14. lettem közben.
2021. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!