Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A youtubereknek miért jut...

A youtubereknek miért jut mindig drága holmikra és hogy élhetnek olyan jól?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7CsFdiYfOOI


Így könnyű megvenni egy designer táskát, hogy ha a barátja osztrák, előtte míg Magyarországon élt persze nem jutott neki ilyen táskára.


2020. dec. 29. 21:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

#19 És ők mondták magukról hogy szépek? :D Nem. Csak szép emberek állhatnak kamera elé? Mások írják róluk, mert uram bocsá' szépek is. Neked meg nem írják, ez nyilván fájhat.


Nem vagyok ők, csak látványosan nem értem, hogy számotokra semleges, a világ számára semleges dolgok miért akasztanak ki titeket, mikor pl Fehéroroszországban embereket vernek félholtra, keleten újságírókat végeznek ki a semmiért.. ez nem háborít fel, de az, hogy két nő nálatok sikeresebb, az érdekes módon igen? :D Remélem értitek, miért gyanús.

Valószínű nem tudatos ez a fejetekben, hanem öszönszerű. Gondolkozzatok el kicsit azon, miért zavar titeket két olyan személy, akik tulajonképp semmi rosszat nem csinálnak, csak beszélnek a hobbijukról.

2021. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
17- eléggé el vagy tevedve, bőven átlagon felül élek. :) nem te vagy valamelyik? Menj és sirjal egyet YouTube-on a követőidnek hogy a csúnya emberek bántanak hüp-hüp
2021. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ez neked a siker? Atyaisten...
2021. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%
Arra válaszolj már amit kérdeztem. Vagy érvelj, mert így elárulod magad. :)
2021. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

😀

Ja, szerintem is vagy az egyik nagy követője valamelyik csajnak, hogy ennyire védi őket.

2021. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg itt ki vagyok. Ne ebbe vesszetek már el, hanem valami érvet nyomjatok már ki az enyémre.. Szánalmas. :D
2021. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem értem te miért dorgalsz minket mint vmi szülő 😄 engem nem érdekel amikkel jössz. Két kerkedő pitsa. Pont. Ki irigy könyörgöm? Te megcsöcsöreszted őket hogy ennyire képben vagy van e szilikonjuk?
2021. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Nyuszika, itt most többen vagyunk, te azt hiszed hogy egy emberrel beszélsz 😀😀

Vicces vagy.

2021. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gabi, az ilyen főnökoskodő 😂 na majd jól megmondja
2021. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Amúgy mi a kérdésed amire várod a választ? Hogy szerinted ők sikeresebbek mint mi?

LOL

2021. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!