Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme kérdést feltenni...

Mi értelme kérdést feltenni egy influencerrol ha toroltetik?

Figyelt kérdés
Kínos dolgokat állítottam az egyikre és ugylatszik igaz volt mert toroltette

2020. dec. 31. 17:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Te jó ég.. Sok értelme van ennek a gyakorikérdéseknek.
2020. dec. 31. 19:33
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem minek kell ilyen hulladék emberekkel foglalkozni. Pont ez a baj, ezért élnek ilyen jól és ezért ekkora a pofájuk ezeknek a nagybetűs senkiknek, mert a sok ostoba mind őket ajnározza vagy éppen szidja (a negatív reklám is reklám). Ne foglalkozzál vele, ne nézzed, ne kövessed, ne kommentálj róla, nézd levegőnek, minél többen ignorálják ezeket az élősködőket (igen, ezek azok, aki munka nélkül mások pénzén él jómódban, az élősködő), annál hamarabb jön majd el az idő hogy az ilyeneknek is el kell menni dolgoznia.
2020. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek! Undorító emberek
2020. dec. 31. 19:51
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Kedvencem, amikor valaki úgy kezdi a videóját, hogy iratkozz fel, mert semmi sincs ingyen stb.

A sok birka gyerek meg rögtön feliratkozik, mert a nagy influencer arra kérte, ill. utasította.


Aztán minél több feliratkozója lesz, annál nagyobb a pofája, annál inkább elhiszi magáról, hogy ő a Véleményvezér.


Név nélkül, ez bármelyik influencerre vonatkozik.

2021. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Majd ennek is egyszer lealdoznak... Én a M.G-tol egyenesen hányok.
2021. jan. 1. 16:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Ki volt az az influencer? M.Grol van ket kerdes
2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem ő az szerintem, egy másik szilikonos maca, akinek kicsi gyereke van es saját ruhamárkája...
2021. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Juj ott voltam több róla szóló kérdés alatt... hihetetlen mennyi ilyen influ van, szerintetek ők maguk nézegetik az oldalt ennyire? :D 16 voltam
2021. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem, inkább arra gondolnék, hogy valami kis rajongójuk meglátja itt a kérdést és jelenti nekik, és akkor töröltetik.

Persze az is lehet, hogy időnként rákeresnek a nevükre, mert kíváncsiak hogy mi van róluk a neten, és így ide találnak. Fáj nekik, hogy itt nem ők gyomlálják a hozzászólásokat, mint a videóik alatt.

2021. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ide járnak 100%
2021. jan. 3. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!