Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Blackpink zenekarba milyen...

A Blackpink zenekarba milyen jisoo?

Figyelt kérdés
Milyen embernek tartjátok a Blackpink zenekarba Jisoo-t? Mi a véleményetek róla?

2021. jan. 9. 15:58
1 2 3
 11/22 Black flover ***** válasza:
82%

Nem akarok kiáltani sekit, ne értse senki félre de ahol nem használnak (nagyrészt) hangszert csak táncolnak meg énekelnek akkor az banda és nem zenekar.

De ha rosszul tudom javítsatok ki

2021. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11 igen lényegében pontosabban idol csapat mert szinte az összes nem zenész mert van nekik egy nagyon alap hangjuk de a fő profitot még mindig abból szerzik hogy eladják magukat mint személyek/egyéniségek azaz fotó albumok divat bemutatás szórakoztató műsor és rádiós szereplés rajongói találkozás és csak ezután megy a tánc és utána az ének
2021. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem.
2021. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van, akik azt mondják, hogy itt minden előre ki van találva. Olvastam egy volt gyakornok cikkét, a lány azt mondta, hogy ő lett volna a visual a bandában, és neki ilyen félénkebbnek kellett volna lennie, ami nagyon nem tetszett neki, mert teljesen más volt az alapszemélyisége. Meg mostanság is történtek dolgok, amik erre utalnak pl AOA Jimin, Irene, Woojin, stb. Most nem azt mondom hogy Jisoo is ilyen, mert nem hinném.
2021. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
11-eske, az énekhang is hangszer. Persze tök mindegy, hogy banda, vagy zenekar, klassz dolgot csinálnak.
2021. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

"de szerintem már nincs is nekik személyiségük csak amit a cég diktál illetve amire betanította őket sajna..."


aki ezt írta nincs tisztában azzal, hogy hogyan működik az emberi pszihé. ha nincs személyiséged, akkor nem is vagy az élők sorában.

2021. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

mert mindenkinek van valamilyen személyisége. akkor egy robot vagy, ha nem. az pedig butaság.


az meg más dolog, hogy az összes idolnak van egy fabrikált képe a rajongók felé, ami könnyen fogyaszthatóvá és szerethetővé teszi őket.

2021. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%

16 az emberi pszichét és nem pszihét… ha már erről papolsz akkor vedd észre hogy vörösen világít az írásjavító… 😅

Mellesleg aki utána olvas több ilyen témának az pontosan tudja hogyan kell írni a pszichét és a többi dolgot

Az ilyen idoloknál nagyon el tudjak torzítani az emberek személyiségét mert már 14 éves koruk óta a markukba tartják őket

Az emberi psziché meg nem úgy működik

És bőven van az a jelenség hogy ha valaki folyton megjátsza magát azaz nem a saját gondolatait érzéseit érvényesíti akkor az előbb-utóbb megtörik azaz elveszti minden önállóságát és akaratát azaz ha cég mondja akkor lesz egy olcsó lotyó másnap ha a cég azt mondja ártatlan szűz akkor az lesz... harmad nap ha mocskos szájú erőszakos akkor az lesz…

2021. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

#18 nálad is világít az az írásjavító.

*markukbaN, megjátsSza

Nincs azzal baj, ha valaki véletlenül elír valamit. De máskor bizonyosodj meg róla hogy te semmilyen hibát nem vétesz, mielőtt másba belekötsz ugyanazon okok miatt.

2021. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

hát igen csak én pl telon írtam sokszor bele javít magától és nem veszem észre mert nagyon gyorsan írok... de a megjátssza szót elírtam ezt be vallom mert nem sérti az egomat nem úgy mint neked...

de a psziché még mindig nagyobb baki mert arról papolsz hogy aki tudja milyen is a psziché meg hasonló bullshit dolgokról... legalábbis ha valaki kicsit jobban belemerül az ilyen dolgokba az tudni fogja hogyan is kell írni én is sokáig nem tudtam hogyan is kell amíg nem mentem bele... így működik ez... kettőnk közül valószínűleg te nem tudod hogyan működik

és nem első példa hogy valaki elnyomja a személyiségét igaz gondolatait csak hogy a falka tagja legyen... idoloknál ez hatványozottan igaz nem mellesleg állandó szorongással és agymosással küzdenek... szerinted a katonaságban mit csináltak anno? segítek betörték az embereket... mindegy hogy hogy alaki mennyire is engedetlen volt betörték szófogadó kislánnyá és sokukban akkor is jelen voltak a szokások amikor már rég elhagyta a katonaságot... pl időben fel kelés egyből beágyazás edzés kora alvás stb ami oké nem probléma viszont egy elnyomásos erőt demonstráló rendszeren alapult

mellesleg én legalább el ismerem ha tévedek tudom a magad fajtáknak nehezen megy :D de megsúgom nekem is de inkább vállalom bátorsággal mintsem gyáva patkány módon ahogy sokan mások...

2021. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!