Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
 91/138 anonim ***** válasza:
82%

“ Azért össze lehet hasonlítani ezt a Yuqi számot Rosé számaival amik szintén nemrég jöttek ki. ”


Nem szép dolog más kárára dicsérni valakit

2021. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/138 anonim ***** válasza:
71%

Itt senki nem dícsért senki más kárára senkit. Szerintem nem érted azt amit írtam. Itt az igazságtalanságot szerettem volna kihangsúlyozni. Azért valljuk be h egyik Rosé szám sem lett egy mestermű. Mondjuk ki. Unalmasak.

Ettől föggetlenül szeretem Rosé-t és szeretem a Blackpinket is. De ami igaz az igaz. Viszont azt egy kicsit igazságtalannak tartom, hogy valaki egy semmi miatt megkapja rivaldafényt azért, mert ő egy Blackpink tag, míg más megfeszülhet akkor sem foglalkozik vele senki. A belefetetett munka sem mindegy. Te sem szereted ha kiteszed a lelkedet egy munkáért, és senki le se szarja.

2021. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/138 anonim ***** válasza:
14%
Rövid leszek, nem szaporítom a szót: semmi.
2021. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 anonim ***** válasza:
63%
#91 egyébként megkockáztatom, hogy nem is láttad a korábban említett számot, de azért muszáj hozzászólni, igaz?
2021. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/138 anonim ***** válasza:
46%

De igen, most is az csinálod. Most is leszóltad Rosét. Neked unalmas, másnak meg tetszik. Nekem se jött be egyébként, de attól még nem szidom.

Semmi értelme ennek az összehasonlítgatásnak meg ujjal mutogatásnak. Igen lehet hogy az egyik Rose számnak van 150millió megtekintése, és vannak jobb számok amiken nincs ennyi, de ugyanúgy vannak rosszabb számok amiken még több van. Ennyi erővel pl Ariana Grande (vagy mondhatnék sok más előadót) számain meg van 10x ennyi. Akkor az nem igazságtalan?

Nem vagyok Blink, de örültem amikor kijutottak a Coachellára, legalább népszérűsödött a k-pop. Nem pedig felháborodtam, hogy akiket én szeretek ők miért nem jutottak ki.

2021. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 anonim ***** válasza:
34%

“ egyébként megkockáztatom, hogy nem is láttad a korábban említett számot, de azért muszáj hozzászólni, igaz?“


Nem nem láttam, de megnéztem amikor láttam hogy jókat írtok róla. Őszinte leszek, nekem nem tetszett. De a hozzászólásom lényege pont az volt, hogy attól hogy nekem nem tetszett, még nem fogom leszólni.

6 óra alatt félmillió megtekintés. Most én is kereshetnék egy számot ami szerintem jobb, és mondjuk csak egy év alatt nézték meg félmillióan, de nem teszem, mert semmi értelme nem lenne.

2021. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/138 anonim ***** válasza:
81%

Istenem ne sértődj már meg mindenen. Mert senki nem bántotta Rosé-t.

1. Az, hogy a száma unalmas először is nem ő tehet róla, hanem a YG. Úgyh máris nem szídtam Rosé-t. Írtam is, hogy bírom Rosé-t és nincs vele semmi bajom. Ne forgasd ki a szavaimat.

2. Igen Arana Grande még nézettebb és nekem sem tetszenek a számai, de egy amerikai előadót soha ne hasonlíts össze egy kpop ekőadóval, mert más műfaj, és más a közönsége is. (én ebben az esetben két kpop előadót hasonlítottam össze, de nem tehetek róla, hogy ettől rohamot kapsz)

3. Én is örülök a kpop népszerűsödésének, persze nem minden áron. Ha már saját magukat kell meghazudtolniuk a népszerűség érdekében az már nem jó (de ez most nem tartozik ide, ez más téma)

Mondjuk nem is tudom, hogy honnan vetted, hogy én nem örülök a Blackpink sikereinek, én csak annyit mondtam h aránytalan a dolog.

Már marhára elegem van abból, hogy ha az ember nem az egekig dícséri a BTS-t vagy a Blackpinket, hanem csak egy apró problémára rá mer világítani akkor mindenki szemében egy égetnivaló, velejéig gonosz ember lesz. Még egyszer elmondom se a Blackpinket, sem Rosé-t nem bántottam soha és nem is akarom.

Ezt azért örülnék ha fel lehetne fogni.

2021. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is aránytalan a dolog. És azt is értem h ez valakit zavar. #95 valószínűleg téged ez azért nem zavar annyira, mert a te általad kedvelt előadóknak bőven van nézettsége. Írtad h nem vagy Blink, viszont ha megengedsz egy tippet, akkor sztem Army vagy.(gondolom ezt abból h itt vagy egy BTS-ről szóló kérdés alatt, de szólj ha tévedek) Armyként én is magasról tennék a nézettségekre hidd el :)
2021. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:
39%

Nem, nem vagyok army.

#97 te is teljesen félreértesz, meg olyan szavakat adsz a számba amiket nem mondtam ki.

Na mindegy sok értelme nincs így ennek a vitának, sziasztok

A véleményem továbbra is annyi hogy felesleges összehasonlítgatni a bandákat.

2021. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 anonim ***** válasza:
76%

“ te általad kedvelt előadóknak bőven van nézettsége. ”


K popon kívül olyan zenéket hallgatok amik egyáltalán nincsenek felkapva, pedig megérdemelnék a nézettséget, és igazságtalannak tartom.

De nem mástól akarom elvenni ezt a nézettséget, nem azt mondom hogy “bezzeg xy előadónak mennyi megtekintése van”, hanem hogy legyen nekik is többmilliós nézetségük meg az én kedvenceimnek IS.

2021. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!