Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
 81/138 anonim ***** válasza:
100%
Oh és amúgy nyilván nem fogok boldogan és tapsikolva ugrándozni,ha valaki így beszél a kedvenceimről ahogyan azt a kérdező tette. Ha már van egy véleményed olyan emberekről akik nem szimpatizálnak neked,máris nekik kell esni és a világon létező minden egyes gúnytól csöpögő szóval megilletni? szerintem ezzel nem az okosságát mutatja ki az ember,ez kérem szépen a gyerekes viselkedés legteteje! A tízéves taknyos kölkök (elnézést!) alkotnak ilyen véleményeket teljesen meggondolatlanul, de hogy ti felnőtt létetekre ilyen szintre süllyedjetek (ez az összes gyks trollnak szól) hát nem is tudom, ez felettébb nem normális.
2021. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/138 anonim ***** válasza:
77%
BTS-t nagyra becsülöm. Régen, nem hallgattam k-popot. Volt, hogy egy youtube reklámban beadott egy bts számot, pontosabban egy Taehyung Boy with luv fancamet, egyből átléptem, mert nem érdekelt. Aztán volt úgy, hogy belehallgattam, és egy idő után mindig mikor bejött ez a reklám elkezdtem végig nézni, minden alkalommal. Majd meguntam, és rájuk kerestem. Tetszett pár zenéjük, Idol, DNA, Fake love stb. Ezek a tipikus híres számaik. Utána felajánlotta a YT a funny momentseket, az interjúkat, a koncerteket, meg ilyeneket. Szimpik voltak, de nem tudtam ki-kicsoda. Majd, néztem egy BTS guide videót, többször is megnéztem, próbáltam memorizálni. Nem sokkal rá az Ellen showos bemutatkozásukat kívülről megtanultam, a carpool caroket is megnéztem, mindig felvidítottak, és jó volt őket nézni, és röhögni a hülyeségeiken. Majd persze, angol szöveggel is meghallgattam a számaikat, rájöttem, hogy nagyon mélyre ható jelentései vannak a zenéiknek. Csodáltam a tánctudásukat, hogy milyen kitartóak, milyen boldogok. Majd koncerteket néztem, szinte minden számukat próbáltam napról-napra meghallgatni, többet akartam tudni róluk. Egy nap megméztem egy olyan videót, amiben kiderült, hogy a Bighit akkoriban egy írtó apró ent. volt, a BTS mégis ott debütált. Jungkook még csak 14 körül volt, több entertainmenthez is mehetett volna, mégis maradt a srácokkal, és a bighitnél. Nem adták fel, 2013-ban pedig debütáltak. Most pedig, a leghíresebb k-pop banda. És nem azért, mert csak táncikálnak és énekelnek. Rengeteg számukat maguk írják. Jin van mikor 2 héttel hamarabb elkezdi gyakorolni a táncot, mint a többiek, csak is az army-kért. Suga volt, hogy nem aludt, addig csinált egy számot. Ő egy szegény családból jött, ha jól tudom, egy odóben hajléktalan is volt. A kedvenc számom tőle például a The Last. Nem híres ez a száma sajnos, de annyira becsülöm benne, hogy mindezt kiadta magából, lehet érezni benne a fájdalmat, főleg mikor a végén elordítja magát hogy,, Shit". Mindig bántják őket, de nem érdemlik meg. Sokat dolgoztak, és megérdemlik a szeretetet és a megbecsülést.
2021. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/138 anonim ***** válasza:
92%

Utolsónak teljes mértékben igazat kell,hogy adjak!

És hihetetlen hogy van képe néhány embernek jönni (hozzá teszem, akik egyebet sem csinálnak csak a hátsójukat meresztik a gép/telefon előtt azon kívül,hogy amúgy számtalan más dolog is van az életben mint szidni másokat,de remélem vissza kapjátok ezt az élettől, sőt biztos) és belerondítanak ilyen pofátlan módon a fiúk hírnevébe,holott megsem érdemlik.

Először nézzetek utána a dolgoknak, aztán fejtsétek ki a véleményeket mert semmit nem tudtok, és ez meg is látszik.

2021. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/138 anonim válasza:
66%
Ja mert te tökéletes vagy :)
2021. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/138 anonim ***** válasza:
63%

Egy biztos, hogy a BTS népszerűsége kizárólag a jó marketingnek köszönhető. Lehet, hogy ezt a toxikus fanok nem fogják soha beismerni, de ennyivel egyik bandánál sem jobbak. Én inkább EXO-L vagyok, ha már választani kéne. De megmondom őszintén, hogy volt időszak mikor elgondolkodtam, hogy Army leszek, mert annyira jó számokat csináltak. De az utóbbi 2 évben egyszerűen szörnyű. Munka szinte alig van benne, az meg a másik, hogyha meghallgatom az új számaikat, akkor jobb ha vödröt rakok a gépem alá, mert annyira csöpög az egész. Azért ez a Dynamite sosem érte volna el a 100 millió feletti nézettséget sem, ha nem a BTS adja elő. Fel lett kapva olyanok által, akik életükben akkor hallottak először kpop-ot. Kész vicc. Lehet, hogy ez az igény, de én pl a Life Goes On alatt el tudnék aludni. És elnézést kérek az Armyk-tól, de fényévekkel jobb számaik voltak régen. Miért nem azokat hypoljátok? Egy ilyen Life Goes On-t összedob bárki 2-3 perc alatt. Több, mint egy évtizedig zenéltem én is, úgyh pontosan tudom, hogy kb mennyi munka van egy ilyen számban.

Félreértés ne essék, nincs bajom a srácokkal, csak zavar, hogy ennél sokkal többet tudnak, de mégis ilyeneket adnak ki, mert a nulla számokat is eszik az emberek. Nyilván akkor minek tegyenek bele annyi munkát, ha nulla energiabefektetéssel is megvan a nézettség. És még Grammy-t is akarnak nekik. Megmondom őszintén, hogy már egy ideje nem tartom valami nagyra a Grammy-t, de azért egy Dynamite-nél jóval több kell hozzá.

Ne legyetek vakok. A srácok tényleg tehetségesek, tudnak jó számokat kiadni, sőt van pár, amelyik még mindig ott van a kedvenceim közt, de amit mostanában csinálnak az kritikán aluli. De legalább pihenhetnének kicsit, ha már amúgy sem kell energiát belefektetniük az új számokba, de persze 2-3 havonta kell kiadatni velük a számokat. Nehogy egy kis levegőhöz jussanak. Azért a HYBE is megéri a pénzét.

2021. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/138 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mondom én is,a HYBE csesz el mindent, lehet a mostani dalok maguknak a fiúknak sem tetszenek, mégis azt kell csinálniuk amit a cég dirigál..
2021. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/138 anonim ***** válasza:
90%
Igen, valószínűleg nem a tagok döntik el, h milyen számokat kell énekelniük. Sajnos ez a hátránya ennek a szakmának. Ettől függetlenül ez nem változtat azon a tényen h szerintem hallgathatatlanok az új számaik.
2021. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/138 anonim ***** válasza:
84%
Az a fura h egyre több embertől hallom ugyanezt, mint amit a 85-ös mond, mégis egyre nagyobb hypeot kapnak. Hogy van ez?
2021. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/138 anonim ***** válasza:
77%
Ott van pl "szerencsétlen" Yuqi. Ma jött ki az új száma Bonnie & Clyde címmel. Szerintem nagyon jó a szám. Lendületes, van egy ütős refrénje, fülbemászó, igazi slágerszám lehetne, dehát nem BTS vagy Blackpink tag így csak 500 ezer megtekintésnél tart. Tegyük fel Suga vagy Rosé kijön egy számmal 1 perc és megvan az 1 millió. Azért össze lehet hasonlítani ezt a Yuqi számot Rosé számaival amik szintén nemrég jöttek ki. Nem kell ehhez vájtfülűnek lenni, hogy hallja az ember melyik a jobb, dehát ő Rosé. Mindegy mit csinál, akkor is 100 milliós nézettség. Én csak azt nem értem, hogy miért kell ész nélkül mindent elfogadni, amit az emberek arca elé tesznek?
2021. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/138 anonim ***** válasza:
73%
Én is meghallgattam a számot és szerintem is 100szor jobb, mint Rosé számai. Reméljük azért felkapják egyszer őt is. A Blackpink is elkezdte valahol.
2021. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!