Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/138 anonim ***** válasza:
17%

Bírom amikor azzal védekeznek emberek, hogy a zene ízlés kérdése.

Szerintem meg mondanivaló kérdése. Ők nem mondanak se újat, se mást a világról. Felszínes.

Én ebben mérem az értéket.


Egyébként én nem az a válaszoló vagyok, aki a srácok kinézetét kritizálta. Az önkifejezésnek ez a formája tök lényegtelen szempont. Ha ők így érzik jól magukat az az ő dolguk. Nincs vele baj.

Kb. dedós szint ezen rugózni ki hogyan néz ki.

2021. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/138 anonim ***** válasza:
95%

49es vagyok

Azért azt még hozzáteszem, hogy mindezt úgy írtam, hogy 12 évig basszusgitároztam, sőt volt pár kisebb fellépésünk is a bandával. Szóval van vmennyi összehaonlítási alapom, azokkal szemben akik csak az egyik műfejt ismerik. Viszont egy dolgot jobban szerettem a zenélésnél. És ez a tánc volt. Rockra vagy metélra nem igazán lehet táncolni, és ez volt az egyik oka, hogy át tértem a kpop-ra. Mellesleg sokan, ahogy én is azért szeretik a kpop-ot, mert önmagában Ázsiát is szeretik.


És még annyit, elhisem, h nehéz megkülönböztetni az ázsiai népeket egymástól, de ne hívjuk a koreaiakat kínaiaknak. te sem vagy olasz gondolom, csak ezért mert Európaiak ők is. Tiszeljük meg a másikat ennyire.

2021. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/138 anonim ***** válasza:
87%
51es a zene igenis ízlés kérdése, ezen sztem kár vitatkozni. Nem hiszem, hogy te döntöd el a zene fogalmát. Egyébként a kinézettel kapcsolatban igazad van. Felesleges ezen rugózni.
2021. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/138 anonim ***** válasza:
88%

49-es, maximálisan egyetértek veled!

Mikor a boy with luv-ot promoztak csupa pink volt minden valószínű a kerdezohoz hasonló kaliberű embereknek ilyenek maradnak meg,de annyi agyuk már nincs,hogy tudják a valóságban nem így öltöznek 😃

Mindegyik sztár ha klippbe szerepel,koncertezik,fotozas stb nem olyan ruhákat adnak rá amit ő szívesen hordana vagy tetszik neki,ezért kell a Street style-t nézni ha már ennyire fontos kinek milyen a stílusa 😃

Jungkook tetkói meg 🤭😍

2021. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/138 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, kb a koreai fiuk/férfiak 99% nak olyan gomba halya van, a hajfestéssel meg nem értem, hogy mi bajod, illetva valakiről azt feltételezni, hogy meleg, és nyíltan rámondani, az kicsit bunkóság. És ha még melegek is, az is mindegy. Illetve más a testfelépítésük, ne várd, hogy úgy nezzenek ki, mint a nyugatiak.
2021. márc. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/138 anonim ***** válasza:
33%

amúgy tök jó a kérdezőt nevezitek toxiknak miközben messze süt rólatok emberek hogy meg fulladtok dühötökben!

amúgy ti miért nem tudjátok elfogadni hogy valakinek ez a stílus nagyon irritáló és szinte kifolyik a szeme? nem... nem irigységből hanem undorból!

egyből támadtok hogy ja több nő jut neki... hát nem hinném mert kőkeményen kell figyelniük hogy kihez szolnak hozzá! nem csak randizgatnak meg egy éjszakáznak mert különben vége lenne annak a nagy hírnévnek :S

de kérdésre választ adva;

az öltözködés és hajszínt nem maguk szablyák meg ez nekik a kötelező! nemet nem mondhatnak! tény sok koreai srác nagyon átment gázba pl utcán is sminkelik magukat és sokuk elég femininek

a gomba fej meg ott az örök divat! :"D

és hozzáteszem nem a fiúkat szeretik hanem a hírnevet és a hypet! maga a bighit aaz a cég szépen ki használja a pszichológiát és a fanokat örült függővé teszik! ez meg is látszik a komment szekción és ezek csak a magyarok látnád az indonéziaiakat és magukat a koreaiakat!!!

a zene meg nem ízlés kérdése legalábbis a jó és hamis hangok nem az hogy te melyik stílust preferálod az már más tészta de nem kell azt mondani a dynamitra hogy grammy meg jobb mint a billie jean vagy a rapsodia bohemia vagy pl a despacito ha már csak ízlést nézünk... (abban sincsenek hu de komoly hangok!)

2021. márc. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/138 anonim ***** válasza:
94%
Jaja megfulladunk düh miatt engem is a kérdés óta stroke miatt kórházba vittek annyira dühös voltam 🤭
2021. márc. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/138 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyi nem is az ellenkezője látszik a kommentek javán 😅😂🤣
2021. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/138 anonim ***** válasza:
95%

“ a kérdezőt nevezitek toxiknak ”


Szögezzük le hogy nem vagyok BTS fan, és nem is értek egyet a túlzott rajongással, de jelen esetben a kérdező volt az, aki eleve bicskanyitogató stílusban, direkt provokációként írta ki ezt a kérdést.

Ha tényleg szeretett volna normális válaszokat kapni, azt gondolom megfogalmazhatta volna a véleményét az “elkap a hányinger ezektől a ferde hajlamú “fiúktól” “ szintnél egy fokkal intelligensebb formában is.

2021. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/138 anonim ***** válasza:
0%
Ted hozzá azt is hogy van egy inger küszöb ez mindenkinek más valószínűleg elege lett ebből a nagy hype-ból és őrületből ezért is volt ennyire “bicskanyitogató” de ettől nem változtat azon hogy a legtöbb itteni megfullad! Amúgy ha te nem vagy fan akkor azt a részt miért vetted magadra!!?
2021. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!