Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/138 anonim ***** válasza:
15%

69 erről beszélek látod! Ti nektek elvárásotok van hogy tényleg úgy ahogy ti nektek megfelel különben fej le vágás 😂😅

És ha már nevelés és értek rendek! Komolyan tisztelet?! Azért a tiszteletet még mindig ki kell érdemelni nem pedig alap jog Formán jár! Ez most nem a bts témára írtam! A kultúra nem egyenlő a tisztelettel amit te valószínűleg keversz!

Amugy egy olyan személynek nem normális ez a kinezet aki nincs benne ebben a kpop világban ezt se felejtsd el! Ez a kinezet a nyugati világnak még mindig nem normális sőt a keleti világnak sem ez csak a kpop-ban normális!

Ne akarj a kpop világgal mérni a nyugati világot! Ahogyan az iszlámot sem merjünk a keresztény ideológiákkal tudjunk hogy az egy másik világ (már aki de érdekes módon a feministák sem támadják be)

2021. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/138 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom már megint te ezt nem hiszem el,egyszer Ariana Grande utána a Blackpink kérdéseknél most a Bts,miért nem hallgatsz rám,hogy ne kapj stroke-ot?😭
2021. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/138 anonim ***** válasza:
4%

72 miről beszélsz? Vagy akkor most azt akarod mondani hogy mivel nincs pozitiv véleményem ezért nincs is jogom hozzászólni?

Meg mi az hogy hallgassak rád? Mire is? Megmagyarázni nem tudsz semmit ugye? Inkabb meg se szólaltál volna!

2021. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/138 anonim ***** válasza:
91%
Mindig írom neked,hogy stroke-ot fogsz kapni a kérdések és a válaszok miatt,napokig képes vagy duhongeni itt de sose fogadod meg a tanácsomat 😩
2021. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/138 anonim ***** válasza:
7%

A “napokigot” osszekevered magaddal 😂😅 tegnap este válaszoltam asszem... de ma már befejezem mert veletek nem érdeme

Amugy itt csak ti fulladtok ti kaptok stroket duhongeni sem dühöngôk!

Nem tom ez honnan jött neked de valószínűleg csak bele akarsz valamit magyarázni hogy provokálj 🤣🤣🤣🥳

Amugy ez a viselkedés nagyon szánalmas

2021. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/138 anonim ***** válasza:
8%
Persze nem csoda a kpop fanok 99% nagyo szánalmas ezért is tudnak ennyire bele örülni
2021. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/138 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberrel nincs értelme vitázni, aki ki meri jelenteni a XXI. században hogy a tisztelet nem jár mindenkinek alanyi jogon... ennyi erővel az utcán is gondolom minden emberre úgy nézel mint mondjuk egy csótányra mert nem érdemelték ki a tisztelet... undorító.
2021. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/138 anonim ***** válasza:
94%

76os itt csak te vagy aki beleőrül ebbe, mert nem bírod megállni, hogy ne szólj le valamit, amiből egy nagyon-nagyon kicsi szeletet látsz és az alapján ítélkezel. Ha valami nem érdekel, vagy nem tetszik minek foglalkozol vele most komolyan?

És ne hasonlítgatsd össze a politikával, ami a mindennapi életünket is érinti, a BTS azért kevésbe. Úgyhogy ez egy rossz hasonlat volt. És persze véleménye mindenkinek lehet, bát ezért csak a miheztartás végett nézd meg a metálos vagy rockkal kapcsolatos kérdéseknél hány kpopfan megy fel és szólja le a műfajt? Nem nagyon láttam ilyet. Innentől ezt hagyjuk, hogy ki kezdi. A másik, hogyha belerúgsz valakibe ne lepődj meg, ha az illető viszarúg. Ez egy alap emberi tulajdonság, nem kell ezen meglepődni. El lehet mondani egy ellenvéleményt kultúráltan, de úgy is h megsérted vele a másikat. De ha valakivel agresszív vagy akkor készülj fel a válaszra is. Ennyi.

2021. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/138 anonim ***** válasza:
90%

Xanaxot vegyél be 🥳

Amiket felsoroltam minden kérdésnél ott vagy általában stroke gyanúsan.

De nem baj mert állati jót lehet rajtad nevetni mindig keep up with the good content 💅🏻

2021. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/138 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy mindig mi vagyunk a sz*r emberek,de mi még annak ellenére sem szidjuk le a kedvenceteket ha ti a BTS-t minden utolsónak elhordjátok. Ez is egyfajta tisztelet,ami sajnálatos módon nálatok nincs meg ránk tekintve.

Ennyi erővel már mondhatom azt,hogy ezek az “őrült nyálatcsorgató tinilányok” érettebbek mint ti,nem igaz? :D

2021. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!