Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/138 anonim ***** válasza:
95%

hagyjátok ezt az embert,ha figyelmet adtok neki hát csak azért is csinálni fogja.

persze mind-mind leírtátok az igazat de látjátok hogy felesleges vele beszélni..

2021. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/138 anonim ***** válasza:
72%
Umm chile anyways stream ✨dynamite✨
2021. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/138 anonim ***** válasza:
86%
40-es nyugodtan hallgasd a zeneiket és meglátod a dalszoveget legalább növeled a nézettséget 🥱
2021. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/138 anonim ***** válasza:
0%
So deep...
2021. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/138 anonim ***** válasza:
88%
Több millió embernek segítettek a zenéjükkel. Rengeteg mindenen mentek keresztül, és rengeteget dolgoztak hogy ilyen magas szintre jutottak. Én egyszerűen oda vagyok értük, bár a Dynamite nem lett a legjobb számuk. Nehezen beszélnék angolul (csak Namjoon tud igazán), így természetes hogy az első angol zenéjüknél nem produkáltak C1-es szöveget. De így is hatalmas rekordokat döntött. Biztos, hogy a több mint 200 zenéjükből nem csak ez tetszene. Az meg hogy hogyan vágatják a hajukat, és milyen színüre festik azt pont nem a te kedved szerint fogják. Egyébként sokszor nem ők döntenek erről, hanem a cég, és a szerződésük kötelezi őket, hogy azt tegyék amit kérnek, de ez inkább az öltözködés térén vagy így. A lényeg, hogy oké, nem a te ízlésed, de fogadd el hogy másoknak ez tetszik, és ne mondj olyanokat, hogy "b*zis", mert senkit nem érdekel + homofób
2021. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/138 anonim ***** válasza:
16%
Tuti egy incellel van dolgunk 🤫
2021. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/138 anonim ***** válasza:
63%
Azért más a hajszínük, hogy a nyugati ember meg tudja őket különböztetni..Amúgy tisztára a backstreet boys jut eszembe róluk, én akkoriban voltam tini. Azt hittem ez a fajta stílus, zene manapság már ciki, de ezek szerint nem.
2021. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/138 anonim ***** válasza:
84%

Elég feljönni ide és máris felkúrja magát az ember.

Jó lenne már ha normalizálnánk,hogy mindenkinek más az ízlése. Valakinek Oldfield jön be, valakinek Presley,valakinek a BTS,valakinek nem tudom..a Chase Atlantic (őket nagyon ajánlom, iszonyat jók a zenéik)

Abban meg mit annyira nehéz felfogni,hogy Korea ad magára? Persze ott is vannak elhanyagolt hapsik bőven,de kérem..azok kinek inponálnak?

Ha rá nézel egy nőre/férfira,látod hogy igénytelen, szőrös,elhanyagolja magát máris olyan kellemetlen aurája van. De a BTS-re például öröm rá nézni (messze állok az őrült rajongótól) fasza testek,helyes/szép arcok/arcbőr, stílusos haj és ruhák. És nem azt mondom,itt is vannak igényes férfiak de még mindig nem ütik meg a koreaik szintjét. Ott szinte ez már mánia,hogy egy férfi minél jobban nézzen ki.

Szóval nem,semmi baj nincs azzal kedves kérdező ha fülbevaló lóg a fülükben,ha épp rózsaszín vagy hupikék a hajuk,esetleg egy-egy fellépésen femininebb ruhában jelennek meg, ettől még nem lesznek homokosak, tévedésben éltek :D


[link]


Itt az egyik tag,ez lényegében a street style. Amikor nem a cég erőlteti rá hogy miben jelenjen meg,hanem ő dönti el. És látod? Én semmi feminin cuccot nem látok a srácon!


[link]


Ez a Jungkook gyerek meg kifejezetten jól néz ki a tetkóival és a full fekete stílusával. Nem akarok túlozni,de álom pasi!!!


Az összes hét tagról csatolhatnék ide képeket, dehát nektek senki nem magyarázza be az igazat. mindegyis azért unalom űzésből leírtam.

A zenéről meg annyit,hogy nincs vele problémám. Egész jó számokat írnak/csinálnak elég mély szövegekkel. Megérdemelnek minden jót,amit kapnak!

2021. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/138 anonim ***** válasza:
89%

1. a fétfi fogalma nem szubjektív. Vagyis nem attól függ, hogy egyes hormontúltengéses önjelölt alfahímek mit gondolnak róla. Lefordítva a BTS tagok is férfiak.

2. a homoszexualitás fogalma sem kinézetfüggő, hanem az jelenti, hogy a saját nemedhez vonzódsz. Ez szintén nem igaz a BTS tagokra, ha jól tudom :)

És ez a fogalom sem szubjektív vélemény kérdése. Sajnálom ha ezzel kiábrándítottam valakit XD

3. mindenkinek saját joga eldönteni, hogy milyen zenei stílus jön be neki, és ezért ne ítéljünk el senkit. Nem vagyok Army énsem, nekem más kpop bandák tetszenek, de ettől függetlenül nem szólom le a BTS-t vagy a fanokat.

4. a BTS rajongók nem csak tinilányokból állnak. Ha csak végiggondolja valaki, hogy nem valószínű, hogy ők töltik meg az arénákat egy koncerten, vagy ők veszik az albumokat. Nyilván ilyen is van, de vannak igenis felnőtt férfi rajongók is. Ismerek is nem egyet. Ha meg úgy egyszerűen a kpop-ról beszélünk akkor meg főleg nem igaz, hogy minden rajongó tinilány lenne. Énsem vagyok az :)

5. a zene nem hangszerfüggő, mert az ének is zene mégsincs benne hangszer. Ugye milyen érdekes? Illetve nem mindegy, hogy a ritmus dobról vagy gépről megy? A zene fogalmát mindkettő kimeríti.

6. minden korszaknak megvan a maga divatja. Most ez a divat. És aki a divatot követi azzal sincs semmi baj. Nekünk sokszor meg az a furcsa ha valaki még mindig metált vagy rock-ot hallgat (hozzáteszem, hogy fiatalabb koromban én is hallgattam).

7 a szövegről pedig annyit, hogy az amcsi rock/metál együtteseknek sincs egy nagy szövegük. Ha szöveget szeretnél, akkor ajánlom a magyar vagy az orosz zenét. Bár magyart nem nagyon hallgatok, de a szövegeik tényleg messze túlszárnyalják az amcsi rock/metál bandák szövegeit. Úgyhogy a kpop-al ne hasonlítsuk össze az amcsi metál/rock szövegeket.

2021. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/138 anonim ***** válasza:
93%
#49 totally agree
2021. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!