Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
85%
Ahh, megjött a heti kpop utálós kérdés... nem unalmas még mindig a kpop-ot szidni és utálkozni az idolok miatt?
2021. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim ***** válasza:
96%
Nem kedvelem a BTS zenéjét, számomra istentelenül irritáló, de miért nehéz elfogadni, hogy valaki szereti? Biztos megvan rá a maga oka.
2021. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
24%
Az mi?
2021. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
90%
Na meghallgattam pár számot tőlük, szeretem magamat provokálni. Nagyon messze áll tőlem ez a stílus, számomra hányingerkeltő, de meg tudom érteni, hogy mit kedvelnek bennük az emberek. A hangjuk meg kivételesen jók, ha objektíven nézzük.
2021. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
90%
7 tag van,nem 6
2021. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem lehet őket elfogadni? Én sem vagyok egy liberálfasiszta, de tisztelem mások ízlését és kultúráját. Ott ez már a császári udvarban is szokás volt.
2021. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/138 anonim ***** válasza:
90%
Elég sokszor feltették már ezt a kérdész, és meg lettek válaszolva. Úgyhofy fogd meg azt a löttyedt seggedet és vánszorogj oda a kérdéseket és nyálazd át a válaszokat. Unalmas ezt a kérdést elolvasni minden héten
2021. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 anonim ***** válasza:
68%
Jungkook pl. nagyon jo, bar kell meg neki par ev mire beérik a lelkem. :D olyan combjai vannak, hogy eláll tőle a szavam. Sajnos kedves kerdezo, meg a b.zis gyerek is 10000x több not kaphatna meg, mint te, szóval engedd el.
2021. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 anonim ***** válasza:
79%
Gyermekem ha már ennyire toxikus vagy, legalább maradj a magadfajták közt, és ne terjeszd a toxikusságod egy olyan platformon, ahol erre nem mindenki kíváncsi...
2021. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok "toxikus", csak feltettem egy szimpla kérdést, amiből reméltem megtudom, mások mit szeretnek e "fiúkban". :)
2021. márc. 22. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!