Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/138 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy az embereknek különböző szinten van az ignerküszöbük, még nem ok arra, hogy bicskanyitogató, provokáló stílusban írjon. Ez csak azt mutatja, hogy mennyire műveletlen az illető.
2021. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/138 anonim ***** válasza:
95%

Semmit nem vettem magamra.

Objektívan mondtam egy véleményt.

Mint mondtam, én sem szeretem a bts hypot, volt is már vitám ebből fannal.

De úgy gondolom, vitázni lehet normális hangnemben is, meg így is ahogy a kérdező, csak akkor ne csodálkozzon hogy felhergelt válaszokat fog kapni.

2021. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/138 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy igen,ha a kérdező nem ilyen provokatív és gusztustalan stílusban fogalmazta volna meg a kérdést,lehet nem kapott volna ilyen válaszokat. De persze az army a szar mindig,azzal semmi baj nincs hogy néhány ilyen troll meg annyira beteg hogy más ember dühitésében leli örömét,az teljesen rendben van, igazatok van!!!

Csak a rajongók a pocsék emberek,mert próbáljuk a kérdezőhez hasonló fajtáknak megmagyarázni a dolgokat amit amúgy hiába teszünk, valószínűleg sosem fogják felfogni. A múltkori egyik ilyen mihaszna kérdésnél is a kérdező hasonló toxic stílusban beszélt az összes válaszolóval, még ahhoz is aki normálisan próbált vele beszélni. Lehülyézte és minden fogyatékosnak elhordta DE!!! még mindig az van elkönyvelve hogy az army támad,az army kezdi folyton,az army miatt van a net háború. Hát erre csak annyit tudok mondani hogyha beleköttök abba amit szeretünk,nem fogjuk csak úgy elnézni szóval ne is várjatok szeretettel teli válaszokat tőlünk. Ha meg úgy döntötök megtartjátok magatoknak a véleményeteket és okosan tovább haladtok, ahelyett hogy leállnátok koptatni az ujjatokat a hülyeségetekre azt nagyra fogjuk értékelni!

2021. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/138 anonim ***** válasza:
93%
58-as legyszi ne csináld ezt nem akarok még egy stroke-ot kapni 😭😭
2021. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/138 anonim ***** válasza:
93%

"amúgy ti miért nem tudjátok elfogadni hogy valakinek ez a stílus nagyon irritáló és szinte kifolyik a szeme? nem... nem irigységből hanem undorból!"


"Ted hozzá azt is hogy van egy inger küszöb ez mindenkinek más valószínűleg elege lett ebből a nagy hype-ból és őrületből ezért is volt ennyire “bicskanyitogató” de ettől nem változtat azon hogy a legtöbb itteni megfullad! Amúgy ha te nem vagy fan akkor azt a részt miért vetted magadra!!?"


1.Senki nem kényszerít senkit, hogy ezt hallgassa. Mindenki elmondhatja a maga véleményét, ha az normálisan meg van fogalmazva.


2. Egyébként szerintem nem érdemes olyan mértékben komolyan venni ezt a témát, mintha az életünk függne tőle. Ellenben vannak olyan részei a nyilvánosságnak, amitől igen is függ az életünk.


Összevetés:


Mit vesz el a BTS az életedből? Azt a pár percet legfeljebb, amíg a tartalmaikat megtekinted.


[Ellenben mit vesznek el az életedből az abban a nagy, kupolás házban dolgozó, hataloméhes, kleptokrata közszereplőink? Ja, a közügyeink már nem olyan érdekes téma. Pedig a koreaiak többségét a saját közös ügyeik sokkal jobban érdeklik, mint a kpop. Nézzétek, mennyire vesznek részt a koreaiak a közügyeik alakításában, és ezt hasonlítsátok össze az itteni helyzettel!]

2021. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/138 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 56-os, ha annyira kifolyik a szemed tőlük, és irritál, akkor miért nézed?

Nekem is vannak amik irrtálnak de én nem vagyok hülye, hogy ennek ellenére nézzem. (max egyszer, hogy véleményt mondhassak róla) Ha neked ennyi eszed van, hogy annak ellenére nézed, hogy nem tetszik az a te bajod már ne haragudj, erre nem tudok mit mondani. Ha meg nem nézed, akkor meg miért zavar?

2021. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/138 anonim ***** válasza:
13%

66 véleményt formalok ha nem vetted volna észre! Ennyi erővel magyar politikával sem kell foglalkozni sőt semmivel sem sőt munkába sem kell menni mert amugy mindenki pénzes alig dolgozó akarna lenni! 😓

Valamint azt írtam hogy; tudod mit ? Olvasd vissza a 65-ős választ!


Amugy szerintem nektek sincs úgy jogotok normális hangnemrol vitatkozni mikor 1 kis provokáció után egyből rosszul vagytok és fulladoztok 🤣

De komolyra fordítva a szót!

A kérdezőre fogjatok, hogy ti sem vagytok képesek, kulturáltan megnyilvánulni, lehet hogy a kérdezőnek csak rossz napja volt!

Ha kulturált vitát akartok, akkor mindig nektek kell, megtenni az első lépést!

Az hogy itt van, 50 válasz kb 5-8 ember jóvoltából, na az önmagáért beszél… amúgy ha kulturáltan le írjatok, akkor lehet ő is megérti majd hogy mi miért van, de ez csak egy feltételezés!

2021. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/138 anonim ***** válasza:
9%

Ja utólag annyi ha ennyire tudjátok hogy troll akkor minek válaszoltok?! Ez számomra érthetetlen!!! Ki akarjátok osztani vagy mi hogy hogy képzeli? 🧐😵😓

A troll meg nem azért provokatív mert “rossz” vitát akar generálni?

Akkor nem lenne jobb ha normalisan válaszoltok ezzel legyőzve őt?

Csak kérdem miért nincs nektek ennyi sütnivalótok ha már ennyire kultúra lenynek teszitek magatokat!

Mondom nem kotekedesbol irok hanem okokra vagyok kiváncsi!

Én le írtam nem szeretem őket még is meg védtem őket azzal hogy a haj szint meg ruhákat nem ők válasszak és nincs beleszólásuk mert tényszerűen beszélek...

2021. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/138 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó,itt senki nincs rosszul tudtommal. Ez alatt a kérdés alatt még azt hiszem meg is próbáltunk normálisan beszélni a kérdezővel,annak ellenére hogy ő milyen szavakkal illette a fiúkat. Rohadtul nem kis erővel érték el azt amit, szóval egy ilyen nyámnyila gyerek mint pl a kérdező (szóismétlés,tudom) legalább annyival tisztelje már meg őket hogy akkor nem alkot róluk ilyen ótvar véleményt és nem néz rájuk. Vagy lehet olyan neveltetésben részesült,hogy a szülei nem tanították meg arra hogy minden embert tisztelnie kell és nem rögtön a külsőről ítélni, sőt én amúgy nem is értem miért köt bele a Bangtan tagok kinézetébe..semmi probléma nincs velük, normális emberek mint mindenki más. Igazából lehet nem is a kérdezőt kéne hibáztatni hanem azokat akik ebbe belenevelték. Az összes ilyen ember szavaiból csak a rasszizmus ordít,ami elég nagy baj! Én őszintén sajnálom azokat az embereket akik a légynek nem ártottak és csak azért dobálják feléjük az ilyen szavakat mert más a hovatartozásuk. Sajnos a rasszisták ezt nem tudják megérteni,azt hiszik ők hú’de tökéletesek meg mennyire menők hogy leszólnak más származású embert meg minden ilyen cucc, közben a fenét sem! Ezekkel az emberekkel sajnos a jó Isten sem bír.
2021. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/138 anonim ***** válasza:
72%
En rosszul vagyok megfulladtam a szavaidtol
2021. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!