Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Blackpink Jennie?

Milyen Blackpink Jennie?

Figyelt kérdés
Én személy szerint birom. Jó fejnek tartom de érdekes hogy sokan ridegnek tartják kicsit. Miért? Nektek mi a véleményetek róla? Milyennek tartjátok?

2021. márc. 23. 23:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
2021. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jennie a kedvenc tagom a blackpink ből
2023. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nem a bias-om, de nem is utálom. Aranyos, cuki lány, de mikor rappel akkor nagyon vagány. Amúgy #31 azért ilyen, mert a bokája megsérült, az elfelejtett dalszöveg lehet azért, mert sokkban volt, mert mondjuk akkor még nem volt olyan tízezres, milliós rajongótáborjuk, és már ez is ami a videóban volt, az is sok volt nekik, és ezért sokkban lehetett, vagy mert sok dalszöveg járt a fejében. Az elfelejtett koreó: egyszerűen lehet, hogy elfelejtette, de máris a következő lépéshez ment. Hogyha Jennie csinálja akkor hű de nagy probléma, hogyha a Stray Kids-ből valaki akkor meg nem, mert ő a kedvenc bandád (gondolom nem ők azok, csak mondtam valamit).
2023. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
47%

Eddig kb csak full szar tulajdonságot mondtatok róla vagy kommentet khhhm khhm már peidg ez nem így van(nem mindenkinek de a legtöbben szeretik jenniet ugyanúgy mint a többi tagot és nem ítélik el)

Nagyon sexy vonzó 5 vagy 4 nyelvén tudó jó a nyelv értéke

Nekem sem O a kedvencem hanem Lisa O is 5 nyelven tudod gyönyörű stb de most jennierol bezselek

Nagy cuki és nagyon jó minden fanjával! EGXETLEN ROSSZ SZÓT NEM MOND KI NEM IS TUDOK RÓLA ÉS NAGYON KEDVES TUDOM EGY OICIT TÚL SOKAT TWERKEL DE HA NEKI EZ ÍGY NEGFELEL NEM BÁNOM HÁT CSINÁLJA DE AMUGY SOK MINDENKI SZERETI!

nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
47%
A kpop igenis jó ja és 21/34 és író rohadjál le ott helyben ahol vagy mert nem azért vannak itt mások és kommentelnek hogy ezt a szart lássak es ha van véleményed tartsd meg magadnak hiszen nem az volt a kérdés hogy kifigurazz mindenkit meg hogy TE ITT TOXIKOSKODSZ SZOVAL ELÉGE BBOL A SZAR VISELKEDÉSBŐL TÉMA LEZÁRVA AMUGY ÉN SZERETEM JENNIET NAGYIN SEXY KEDVES MEG MINDEN DE AMUGY LUSA A KEDVENCEM MEG A NAGY SZERELMEM
nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
27%

#34-35: Én is szeretem a lányokat, de tiszteletben tartom, hogy valakinek más a véleménye, amit joga van kifejteni. Ebben az egész szekcióban te vagy az egyetlen toxic.

A helyedben inkább a szókincsemet és a helyesírásomat fejleszteném, és csak azután kezdenék el ide járkálni és ugatni.

Mert isteníted a lányokat, hogy 4-5 nyelven beszélnek, de te még az anyanyelveden sem vagy A2 szinten.

nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#12-es


Te egyáltalán tudod,hogy miről beszélsz?Tisztában vagy a Kpoppal? Helyesbítek a kpop idol élettel?Azt ajánlom,hogy néz utánna rendszeresen mert,az amit te mondtál hogy évente szedi fel a pasikat és dug?


Te normális vagy?

Ilyennek nézed Jenniet?

Miért szedné fel évente a pasikat,hogyha az is kiderült,hogy amikor Kai-al volt,hogy járnak kb.1 hónappal utánna?

És biztosan nem egy civillel fog!

És nem szedhető fel évente a pasikat ugyanis!:

Turné,Blackpinkkel kell foglalkozni igaz,hogy már lehet nekik randevúzni de attól még nem biztos,hogy ő rögtön keres egy hozzá illő pasit legyen az idol,és pl csak azért,hogy dugjon vagy esetleg mert,pasi hiánya van!??

Erre nincs ideje!!!!!!!

Majd talán akkor mikor már feloszlik a Blackpink ami remélem jó sok idő múlva lesz mert nagyon bírom őket és a Blackpink az életem!


De ilyet leírni!?

Te nem vagy képbe!!!

márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy #36-os te sem vagy a legjobb!


Itt mindenki toxic aki erre a kérdésre válaszol

Én nem válaszoltam csak delidegesített amit a 12_es írt


És igen #34/35-ös gondolom ugyan az az ember vagy te sem vagy a legértelmesebb ember!


Itt senki sem az tisztelet a kivételnek aki szépet és jót írt! És tisztességesen!

Bocsi ha van benne hiba de túl gyorsan írok próbálom kijavítani!

márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Jennie egy nagyon kedves lány bár igazából nem tudom milyen mert nem tartom vele a kapcsolatot nem a barátnőm bár nagyon szererném ezt csak képzelni tudom.

Amúgy a volt osztálytársai elmondták valahol ezt csak hallottam"hogy az iskolába nagyon kedves volt mindenkivel és jó tanuló volt meg amúgy mindenkinek van rossz napja.

Sokat törődik a blinkel.

Instagramon konkrét posztolt egy képet és alá azt kommenteket hogy a nap amikor hiányoznak a Blinkek

Meg sztoriba is ki írta hogy I Miss my blink

Ilyet persze jisoo Lisa vagy rosé még egyszer sem 8rt milyen aranyos!!!

I love you Jennie!!

ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!