Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Blackpink Jennie?

Milyen Blackpink Jennie?

Figyelt kérdés
Én személy szerint birom. Jó fejnek tartom de érdekes hogy sokan ridegnek tartják kicsit. Miért? Nektek mi a véleményetek róla? Milyennek tartjátok?

2021. márc. 23. 23:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%
9es a kérdés értelmezése egyébként egy elég fontos dolog a válaszolás szempontából. Az volt a kérdés, hogy milyennek tartjuk? Nem az, hogy milyen a valódi személyisége. Szerintem erre lehet válaszolni. Nincs baj a kérdéssel. Itt értelmezési problémákat látok elsősorban. És nem tudom, hogy rám értted-e (8as vagyok) de elég messze áll tőlem 32 éves férfiként, hogy kislány legyek XD Ebből is látszik, hogy tele vagy általánosítgatással és előítélettel. Tedd félre, hallgass jrockot, én is hallgattam, nincs ezzel baj, ettől függetlenül valaki szeretheti a kpop-ot is. Fogadd el.
2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%

azért rideg mert már kőkeményen benne van az életben!

egyrészt nem dél koreában nevelkedett (legalábbis 6-7 évestől 14 évesig ami szinte a legmeghatározóbb kor) és minden jel arra utal hogy évente szedi fel a pasikat és dugatja magát... most elvileg a bigbang egyik tagjával van durván van itt is kapásból 7-8 év ami azért koreában sokat számít persze jennie 1 nyugati világban nőtt fel

11 azért az szép nem hogy 32 éves férfi létedre egész nap itt vagy és kpop-os kérdésekre válaszolgatsz ":D nem kötekedésből csak megjegyeztem (attól még szeretheted ugyan úgy a kpop-ot)

amúgy meg az egyik valóság showban amikor a házukban voltak pizsamában na jennie végig csak egy kőkemény francia bugyiban volt meg egy nagy ingbe... azért elég bátor hogy kamerák előtt és a staff előtt és a fanjai előtt végig bugyiban legyen...

[link]

2021. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%
12es (11es vagyok) nem tudom miből gondolod, hogy egész nap itt vagyok és a kpop kérdésekre válaszolok. Én kérek elnézést, hogy a nagy bezártságban egy kicsit unatkozom, persze amellett, hogy dolgozom és a dolgomat csinálom. Egyébként még ha így is lenne, nem hiszem, hogy neked kéne megfogalmaznod, hogy mi gáz és mi nem. Egyébként te nem tudom mennyi idős vagy, de úgy látom, hogy te is itt vagy, különben nem válaszoltál volna XD
2021. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%

13 igen de ahogy mondtam nem kotekedesbol csak megjegyeztem

Amugy a lepontozas eléggé unfair 😓 attól mert valakinek ő a biasa de ettől függetlenül jennie egy nagyon könnyűvérű szegyentelen nő marad!

2021. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%
A lepontozásról annyit, h én is kaptam negatív pontozást. És akkor mi van? Mivel ez egy olyan topik ami azért a Blinkeknek szól és te leszólod Jennie-t, akkor ne lepődj meg a lepontozáson. Ugyanúgy egy vélemény nyilvánítás, mint a tied. Nem kell ezen meglepődni.
2021. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

csak felhoztam mert ugyan azok az emberek voltak ennyi

de ettől még a tényeken nem változtat hogy a csaj évente van más faszival... ;)

2021. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
Egészségére
2021. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
19%
az ő karrierje végül is szóval ja :
2021. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
93%

“ a csaj évente van más faszival“


Úristen mekkora r*banc, hogy 25 évesen nem szűz.

Szükségletei mindenkinek vannak, külső adottságai is elég jók, miért baj hogy több pasival volt már?

Milyen jogon törsz pálcát felette?

1 év alatt 1 pasi ráadásul még csak nem is olyan rengeteg sok.

Amúgy meg ott voltál és tartottad a gyertyát, hogy így tudod?

Azt se tudhatod biztosan hogy együtt e van GD-vel vagy sem. De ha igen akkor sincs közös hozzá.

Nem vagyok blink, de ezt nem bírtam szó nélkűl.

2021. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi skacok 14-es megint stroke-ot készül kapni
2021. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!