Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Blackpink Jennie?

Milyen Blackpink Jennie?

Figyelt kérdés
Én személy szerint birom. Jó fejnek tartom de érdekes hogy sokan ridegnek tartják kicsit. Miért? Nektek mi a véleményetek róla? Milyennek tartjátok?

2021. márc. 23. 23:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
11%

lol 20-as ezt mondod már napok óta ez mindent el mond rólad de látszik ezen a közösségen hogy mennyire toxik

19 te meg ne magyarországi mércével mérd koreát ennyi erővel szaud arábiát is mérhetnéd az itteni dolgokkal...

hozzáteszem de évente 1 pasi azért sok ":D pálcát meg nem törtem de nem értem miért fuldokolsz amikor a kérdés az volt hogy szerintetek milyen? amúgy meg a koreai élet egyáltalán nem ilyen legalábbis az emberek 90%-a nem évente válltogatja a partnereit

meg mi az hogy honnéd tudom? nem kell naiv taknyosnak lenned -_-"

szánalmas komolyan itt jó néhány ember! de részemről vége ti csak fulladozzatok :D

2021. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
92%
Te fröcsögsz itt habzó szájjal és mások a szánalmasok 🤣
2021. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
92%

Szegény csávó vagy csaj, nagyon megkeseredett.

Ennyit bír hajtogatni, hogy a k pop szar, és mindenki aki ezzel nem ért egyet az szánalmas és fulladozik és leszavazza.

2021. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
87%
Azért írom mindig mert stroke-ot kapsz bastya
2021. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyet hagyni kell. Nem érdemes beleállni. A legjobb ha ilyenkor átugrod a kommentjét, mintha ott se lenne.
2021. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy hány pasija volt és mennyire sűrün váltogatja? Igen valóban a koreaiakhoz képest az évente egy pasi sok. Csak ő nem egy átlag koreai hanem egy idol. Sztem a Hollywoodi szinészeket sem hasonlíthatjuk az átlagos amcsikhoz. Erről ennyit.
2021. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
86%

Senkinek sem látunk be a hálószobájába.

És értem én hogy a koreai közvélemény konzervatívabb, de ha egy magyar lány lefekszik 5 pasival akkor ő nem r*banc, ha meg egy koreai teszi ugyanezt akkor ő már igen?

2021. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szívem csücske, de nem is utálom.
2021. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
100%
Hát, fiú Blink létemre nekem eléggé tetszik. Finoman szólva is kb. életem szerelme (nyilván így celeb meg idol viszonylatokban) de ő hatarozattan az egyik legnagyobb idol crushom és szerintem messze az egyik legszebb es legtehetségesebb idol és a személyisége is nagyon bejön.^^
2021. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
13%

Persze nyilván, hogy az mindenben a legjobb aki a kedvenced is. Vagy várjunk csak, ez miért is egyértelmű? Azért mert ő kedvenc el lehet ismerni másokat is. Hahó XD

Messze a legtehetségesebb, legszebb. Hát te tényleg nagyon szerelmes lehetsz, ha ennyire elvakult vagy :)

2021. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!