Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela miért nem válaszol...

Hódi Pamela miért nem válaszolt a live-ban a rengeteg császáros kérdésre?

Figyelt kérdés
Amikor még terhes volt, nem esett nehezére a szülésről beszélni. Az első műtét még a neten is fenn van, ahogy tolják ki. Most mindenki folyamatosan a szülésről kérdezett a live-ban. Állandóan játszotta magát és direkt kikerülte az összes ilyen kérdést.

2021. máj. 30. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért, ha császárral szült kevesebb lesz vagy a gyerek lesz butább, csúnyább? 🙄 Jó lenne már leszállni erről a témáról. Én programcsászáros voltam és vállalom is, de amúgy nem értem rajtam meg az orvosomon kívül miért érdekelne ez bárkit is. A gyerekem ugyanúgy rendben van és egészséges mintha alul nyomtam volna ki, ennyi a lényeg. Gondolom kérdező, te mèg nem szültél. Ennyi erővel mindneki megkérdezhetné azt is, hogy na és kaptál beöntést, a kórházban borotválták a puncid, tolófájásnál nem ment véletlen bélsár is az asztalra? Na ehhez ugyanúgy semmi köze senkinek minthogy végül két nyomással vagy egy vágással ért véget a szülés. Arról is megvan a véleményem, aki amúgy vadidegen emberektől liveban ilyet kérdez, mert tényleg full magánügy, bár én ezek szerint maradi vagyok, amit szintén vállalok.
2021. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát én teljesen másképp vélekedem. Pár hónapja és pár éve nem volt magánügy ez a téma ugye?? Most hirtelen minden az lett. Tiszteletlen és cinikus viselkedés azokkal szemben, akik tényleg követik. Nem ilyen alja kérdéseket tettek fel neki utolsó, hogy beszartál-e közben. Tök normálisan egy csomó nő kérdezte, hogy milyen volt a szülés. És feltűnően titkolta, mert pofára esett a fizetős helyen is. A SOTEt meg jól elhordta mindennek éveken át. Egy szó mint száz. A lényeg az, hogy remélem az egész létezése magánügy lesz neki és ezzel le is záródik a Hódi Pamela ügy. Aki nulla tehetséggel eddig is nem kis pénzt akasztott le a médiából. Utálom a Berkieket is, de ők legalább nemcsak hirdetnek, hanem a hülye sztorikkal, beszámolókkal, videoikkal gyártják a trasht. Pamelanak csak a pénz kellene. A legjobb természetesen az lenne, ha mindegyik valami értelmes, építő jellegű dolgot csinálni. De ez kb. kizárt.
2021. máj. 31. 15:17
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
“Akik tényleg követik” - attól függetlenül egy számodra teljesen idegen emberről beszelsz, influencer vagy sem. Igazán megtarthatja magának, hogyan hozta világra a gyermekét a te velemenyed nélkül is.
2021. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem szájkaratezok. Akkor is ez a véleményem. És ezek szerint jó sokaknak, ha minden képe alatt tilt minden kommentet. Neki már nem való a celebkedes.
2021. máj. 31. 15:39
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem az egész jelenség gaz, minden celeb hirdet, de pamela mást se csinál.


A szülés tényleg elég magánügy, még ezt még is érteném, de akkor nem kell bejelentkezni ctg-ről se meg stb. Igazából nem értem mit lehet nézni az oldalán, mindent kikér magának már lassan, és úgy csinál mint aki szívességet tesz, hogy bepillantást enged, pedig ezekbol a követőiből el, nélkülük nem tudná fenntartani a reklám csatornát, mert más tartalmat nem igazan tesz ki. De ha pörgetni kell az instat persze akkor kommenteljen mindenki.

Azt értem még valamennyire, hogy védi a gyerekeit, de egy teljesítmény nélküli nulla celeb ne háborodjon már fel ha a bevonzott tizenéves követői a magánélete felől érdeklődnek. Sajnos nincs egyéb más produktuma, ami érdeklődésre adhat okot.

2021. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Pontosan!!! 👍
2021. jún. 1. 18:20
 17/23 anonim ***** válasza:
35%

De komolyan... nem csinál semmit, előadásokról fellépésekről nem lehet kérdezni.

Gondolom becsúszott 1-2 "milyen sampont használsz" jellegű kérdés is, de őszintén nem értem, hogy szülés után pár héttel mégis mi a bánatos f@szomra számított, milyen kérdések lesznek, ha nem a szüléssel kapcsolatos, úgy, hogy egyéb dolgot nem tud felmutatni?

A magánélete állítólag tabu, de akkor mi marad az oldalra? A reklámok? Más nincs neki...

2021. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Semmi profil nincs. Ilyen az mikor valaki tanulatlan, hozzá nem értő, vereti a magánéletét, pofára esik, aztán behúzza fülét farkát és szépen bekussol. Párkapcsolati bukások (én a Bencés cirkusz után biztos nem estem volna teherbe ilyen gyorsan..), gyermeknevelési anomáliák, a szüléssel is azt hitte, hogy majd mekkora jó lesz majd minden másodszorra. Aztán gondolom sz@.r lett a palacsintaban, ezt se teszi ki az ablakba. Mibe fogadunk, hogy ha természetesen sikerült volna szülnie már azzal dicsekedett volna. Mert ugye ezt hangoztatta annyira. Én csak azt látom, hogy egy kész kudarc tömeg Pamela. A nagypofájú hangos idegesítő rikacsoló bolondból hála Istennek visszavett.. és reméljük tehetség híján süllyesztőőő
2021. jún. 1. 19:58
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez már onnan gáz, hogy neki kell a magánélet de posztol a szülőszobáról.

De legalább ingyen rendezte be az új házat a szponzorok miatt. Hülye lett volna kihagyni, igaza van, de akkor ne sírjon már a szája ha kap egy két kérdést.

A posztok 90%-a reklám, a maradék valami béna szelfi.

Jaj amúgy a gyereket védeni és nem posztolni is csak akkor lett fontos mikor Mazsi felbosszantotta ezzel. De mindegy, legalább rájött hogy ne tegye ki ennek a gyerekeit.

2021. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Rendszeresen hazudik a médiában! Most is itt a cumisüveg, tápszer víz, tápszer melegítő. Korábban, hogy neki mennyi teje van. Aham, de tápszeres mindegyik gyereke. Tesóm mindkettőt kizárólagos anyatejjel táplálta. Mindkét esetben akart a biztonság kedvéért feliratni tápszert a kórházban. Másodszorra nem írtak neki, mert tök bunkó mód mondták neki, hogy aki először is tudott szoptatni, annak második gyereknél meg pláne nem kell tápszer. Pamela részéről mese, amit előad habbal. Hogy ő majd szül meg szoptat. Aztán kopp kopp kopp. Azért nem nyilatkozik semmiben, mert full pofára van esve ismételten.
2021. jún. 2. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!