Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » GWM 100ezerFt gyerektartást...

GWM 100ezerFt gyerektartást elégnek gondol 2 gyerekre...Reálisnak gondoljátok ezt?Szerintem nevetséges úgy,hogy 2+5 éves gyerek mellett az anya még min.10 évig nem tud karriert építeni+betegség esetén otthon kell maradni+sokat kell foglalkozni velük.

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 09:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
86%

#21 akár maradhat nálad is a gyerek és anyuka majd kiszurja a szemed 20 ezerrel, te meg oldj meg mindent hiába nem fedezi. Na ez hogy tetszene?


És hogy jön ide az hogy később osszejon mással? Csak nem gondolod hogy az új pali tartsa el a te gyereked?

2022. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
12%
Ja hát akkor az új pali minek költözik oda? Csak az anya miatt? Hát ha egyszer annak már van gyereke. Vagy ezt mégis hogy gondolod? Én nem zavarnám el a gyerekem :) ha maradni akar had maradjon az anya meg így van tejelje le a 20at és mehet is isten hírével. Onnantól az az én dolgom, az én problémám mit hogy oldok meg és nem az övé
2022. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
89%

De mi a lóf*szt nem értesz azon, 21-es hogy a sz*ros 20 ezer forintod nemhogy "mindent", de még a mindennek talán a harmadát sem fedezi? Egy gyerek normális étkezetésének talàn a felét állja, ha anyuka tudatosan vásárol, és akkor még hol a rezsi, a ruha, a gyógyszerek és bármi másnak a fele?


Ja, senki nem kötelezhet talán jogilag arra, hogy a gyereked ellátásának felét álld (bár tuti, hogy a bíróság többet állapítana meg, mint 20 ezer), de te tényleg nem érzed erkölcsi kötelességednek, hogy a gyerekedet finanszírozd 50%-ban, ha már természetben nem járulsz annyit a neveléséhez?


"Én ennyit adnék és nem többet. Az okát elmondtam miért"


De nincs semmi logika abban az okban, amit írsz. Ha anyuka elhagy téged, a gyereknek ahhoz mi köze van? Miért őt büntetnéd? Nem anyukát kell ellátni anyagilag, hanem a gyereked, akit te magad vállaltál. Vagy utólag majd mosod kezeidet?


Úgy beszélsz a leendő (vagyis remélhetőleg nem szaporodsz majd) gyerekedről, mintha amúgy az égvilágon semmi közöd nem lenne hozzá azon kívül, hogy megcsinálod.


De gondolom, ha a gyerek meg azt mondaná, nen tartja veled kapcsolatot, meg lennél sértődve, miközben még a kajára valót is sajnálnád tőle, csak mert az anyja elhagyott.

2022. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
89%

"Én nem zavarnám el a gyerekem :) ha maradni akar had maradjon"


Ja, biztos maradni akarna olyan apánál, aki még a kajára valót is sajnálná tőle 😅😅🙃 Ez a fajta viselkedés, szeretetlenség, közömbösség másban is megmutatkozik, úgyhogy nem hiszem, hogy annyira oda lnne érted a gyereked, ismerve téged, hogy veled akarna maradni.

2022. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
52%
Még szerencse hogy nem a gyakori kérdések gyökerei alkotják a törvényeket :)
2022. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
94%
25, még szerencse hogy a törvények minden esetben a gyereket védik és az ő érdekeit nézik, nem az ilyen unintelligens, antipasi micimacsókét akik tojnak arra hogy egy emberi lényt hoztak létre aki iránt felelősséggel tartoznak, amíg élnek.
2022. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a politikusok csesztetik a nőket, hogy ilyen megélhetések mellett, ilyen egyre gyakoribb felfogású mocskos herék miatt nem vállalnak gyereket, az sem, aki amúgy akarna...
2022. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
24%

Akkor 27es körbe is értünk, hogy a csok és babaváró hitel egy ostoba hülyeség volt és megállapíthatjuk, hogy felvenni szükségtelen. Mire volt jó? A fidesznek. Ebből lesznek a bérházak, bérlakások...

Ezért nem is bocsátkoznék sosem ilyen ostobaságba. Sőt lakást is ezért vettem egyedül, hogy abból később senki semmit ne követelhessen. Akinek nem tetszik ez a feltétel nem áll össze a másikkal! Ilyen egyszerű.

2022. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

#22 nagyon fordítva ülsz a lovon.

Egy gyerek eltartasa, költségei mindkét szülőt egyenlő mértékben kell hogy terhelje akkor is ha már szétmentek. Ez nem úgy van hogy az egyik ennyit ad és ha elég elég ha nem akkor oldja meg.

Ha nem tudsz annyit adni ami elég egy gyerek költségeinek felére akkor ne vallalj gyereket.

És semmi köze az új párnak az előző kapcsolatból származó gyerekhez, egy forintot nem köteles rá költeni.

2022. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vicces hogy egyesek szerint anyuka ha 20 ezer forintnal egy forinttal is többet kap akkor abból habzsi dőzsi van neki. :D
2022. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!