Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » GWM 100ezerFt gyerektartást...

GWM 100ezerFt gyerektartást elégnek gondol 2 gyerekre...Reálisnak gondoljátok ezt?Szerintem nevetséges úgy,hogy 2+5 éves gyerek mellett az anya még min.10 évig nem tud karriert építeni+betegség esetén otthon kell maradni+sokat kell foglalkozni velük.

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 09:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
44%

"anya még min.10 évig nem tud karriert építeni"

Miért? Lenyomorodott vagy mi? Be lehet adni bölcsibe, oviba a gyereket és lehet menni dolgozni. Iskolás gyerek mellett meg végképp miért nem tud elmenni dolgozni?

Az ilyennek szerintem az a karrier, hogy szült pár gyereket és hivatásos anya.

2022. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%

Ez a GWM még pár hete arról hantázott, hogy a gyerekeinek vesz előre lakást, stb.

De csak magával törődik… Egy nyomorult lumpen proli.

2022. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
90%
Úgy mondom, hogy nem lesz gyerekem, de tök más lehet karriert építeni úgy, hogy munka után nyugi és pihi van, mint stressz, nyávogás és zaj.
2022. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk kettőnkre 40 ezret kellett volna adnia apámnak de ritkán fizetett, akkor is 5-10 ezret épp amennyit tudott. 100 ezer szerintem reális, abból már egészen ellettünk volna mi is.
2022. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 ildibrexy válasza:
74%
mondjuk úgy tényleg nehéz karriert ha az anyuka eleve csak részmunkaidőbe tud dolgozni, hogy tudja hozni vinni a bölcsib/oviba/iskolába a gyerekeket és 1 hónapban 2 hetet otthon van mert a gyerekek betegek... apuka meg soha nem vigyázna rá mert neki dolgozni kell
2022. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
8%
8as az ha valaki úgy dönt, hogy szétmegy akkor tudja annak a következményét. Ha valaki lelép a háztartásomból leveszem róla a kezem. Fordítva ülsz a lovon. Lelép pl a nő a gyerekkel és még úgyis tartsa el a másik? Szerintem eléggé félresikerült ez a gondolatod. Nekem ez az elvem ennyit adok és nem többet. Egyébként meg hitelt is fizetek, melynek a másik fél ugyanolyan élvezője volt! A gyereket etesse meg én meg megveszem a ruhát + kap 20 ezret. Ezek mellett meg menjen el a másik fél és vállaljon munkát. Ki kell mászni a langyos pocsolyából 8as.
2022. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
89%

"8as az ha valaki úgy dönt, hogy szétmegy akkor tudja annak a következményét. Ha valaki lelép a háztartásomból leveszem róla a kezem"


Ja, kisapám, csak itt te jelen esetben nem a nőről vennéd le a kezed, hanem a gyerekedről. Ha annyira nem lenne fontos neked a gyereked, hogy képes lennél havi 20 ezerrel hozzájárulni a neveléséhez, akkor inkább ne is csinálj gyereket senkinek.


Mondjuk, nekem is ilyen hányadék apám volt, egyedül is maradt, egy gyereke se kíváncsi rá. Ja, anyám azért lépett le, mert apám inni kezdett, iskolás koromra full alkoholista volt, gondolom maradnia kellett volna, mi :D

2022. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
80%
A nettó fizetés max. 40%-át állapítja meg a Bíróság.
2022. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

#17 te nem tudsz olvasni? Hol írtam hogy a volt asszonyt tartsd el? Szerintem sehol.

A gyereket kell neked is.

50-50 százalékban.

És ha hetvegi apuka vagy, mint a többség akkor a gyerek javarészt az anyjanal eszik, iszik, alszik, fogyassza az áramot, fürdik, wcre megy. Ezek mind költségek. És szerinted ennek 20 ezer forint a fele. Hát nagyon nem vagy tisztában az árakkal.

2022. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
10%
Továbbra sem a másik szülő dolga hozzájárulni mindenhez. Senki sem kötelezheti a másikat arra, hogy milyen arányban tartsa el a gyereket. Én ennyit adnék és nem többet. Az okát elmondtam miért! Nyilván nem fedez mindent a 20 ezer forint. De ott a másik fél, dolgozzon. És utána ha meg összejön mással? Még akkor is fizesse az ember azt a jelképes 40%ot amit más említett? Hát ezt a nagy büdös lóf.szt. Ez van. Ha a gyereknek kell valami, majd megveszem, a többit oldja meg a másik fél.
2022. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!