Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a Nerdhub botrány?

Figyelt kérdés
Fura,hogy nem lett minimum akkora elérése mint pl. a Nabus botránynak,pedig van olyan durva. Csak kissebb videósok foglalkoztak vele

2022. aug. 23. 16:57
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%
Padofül!
2022. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 WidowmakerButt ***** válasza:
53%

Nem igazán követtem Vendelt azelőtt, nem értem mit esznek rajta annyira az emberek. Egy videó megnézése után lejött nekem, hogy egy hatalmas nyomorék, akinek valószínűleg esélye sincs a korabeli lányokkal, így a fiatalabbakkal kezd ki, mert azokat könnyebb behálózni a hírnévvel. Akármi is történt, szerintem ez eléggé nagy "red flag", hogy egy 26 éves faszi tinédzser lányokkal ismerkedik, csókolózik.


Aki még mindig képes olyan ostoba lenni, hogy Vendel pártját fogja, akkor legyen szíves nézze meg mannin legújabb videóját az üggyel kapcsolatban, talán sikeresen felnyítja a szemüket, főleg hogy Vendel folyamatosan hazudik arról, hogy nem ismeri a lányt.

2022. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eddig se volt szimpi, a Ki a legviccesebb nézőm sorozatot szerettem, de az nem miatta volt vicces, hanem a nézői szórakoztatták a többi nézőjét konkrétan, és csináltak helyette tartalmat. Teljesen érdektelen figura, a rajongói egyértelműen fiatalabb korosztályból valók.
2022. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 WidowmakerButt ***** válasza:
51%
Ha megnézed a "bocsánatkérő" videóját, minden 2. komment azon sajnálkozik, hogy Vendel abbahagyja a videózást, és így nem lesz mit nézni, meg hogy a magyar youtube nélküle meghal stb stb. Eléggé szomorú, hogy ennyire kihasználja azt, hogy a nézői nagyrészt átverhető tinik/gyerekek
2022. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
47%

#24-es

Adom, nekem is ez a véleményem

2022. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
55%

Pont ez a baj, a nézői gyerekek akik nem fogják fel mi történik, és nem is értik ennek a súlyát. Attól még a kedvenc videósuk, menő őt nézni meg stb. A Nabusnál is ugyanez volt, kommemtek nagy része "nembaj Nabu mi mindenhogy szeretünk", és ez a mindenhogy azért van mert még nincs tapasztalatuk arról minek mi a következménye, és nem tudják eldönteni mi helyes és mi helytelen.


Igenis muszáj felszólalniuk más felnőtt videósoknak, és jelezni, hogy ez nem oké.

2022. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Hát ide nem elég a rant videósok szerintem
2022. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 WidowmakerButt ***** válasza:
Azért Nabunak nincs annyi aktív nézője mint Vendelnek, szóval eléggé nagy előnyben van ilyen szinten, mert ha újrakezdené ugyanúgy néznék őt sajnos.
2022. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan mi a durva volt ebben? volt egy puszi egy 17 évessel.. oszt akkor mi van? én kajak nem értem az embereket... az meg aki pedofilozik rögtön.. számomra mentálisan a Homo habilis ősapánk IQ szintjét nem éri el! :) fogalmuk sincs az mit jelent.
2022. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Tűkön ülve várom már mikor lesz megint stream :D (am nem néztem sokat..de ez a botrány egy faxság volt úgy ahogy van)
2022. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!