Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a Nerdhub botrány?

Figyelt kérdés
Fura,hogy nem lett minimum akkora elérése mint pl. a Nabus botránynak,pedig van olyan durva. Csak kissebb videósok foglalkoztak vele

2022. aug. 23. 16:57
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

sztem ez 0 botrány! ki a frászt érdekel az apán kívül hogy mit csinál.. és különben is a 16-17 éves korban kezd el a nemi életet az összes nő.. hagyjuk már ezt a kétszínű hulyeséget...

és akik korán kezdik azok se hiszem hogy 16-17 éves fiúval.. többség 18 felettivel nem? Akkor?

inkább: mit keres kocsmában fiatalkorú? mért megy fel vadidegen lakásába aki ki is belezhetné.. mer lehet sorozatgyilkos? ilyen kérdések a jók egy éretlen lány nevelését illetően. nem az hogy megdugatta magát.. az ÖSSZES megteszi könyörgöm

nem értem! :D ez ilyen atyai önhitegetések és ennyi.. hogy jaj az én kislányom szent és megrontotta egy pedofil. Amennyiben az apa vádat emel.. tegye ő de mások mi a frászt aggódtak itt? amit nem tehet mert a lány beleegyezett amennyire tudom.

ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Ameddig a beleegyezési korhatár 14, addig hiába egyezett bele, mert csak 13 volt.


Egyébként meg azért egyezett bele mert nem érti mit tesz, szexuális érdeklődése van de még nem érett szexuálisan és fejben sem.

Ez abból is látszik hogy mutogat és integet a kamerába, mert neki ez menő hogy Vendellel van. Nem azért mert vonzódik hozzá, de ezt nem értem hogy nem egyértelmű egyeseknek.

ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
17 évesről tudok..13 éves szted smárolni akar egy 30 évessel? xdd
ápr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!