Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a Nerdhub botrány?

Figyelt kérdés
Fura,hogy nem lett minimum akkora elérése mint pl. a Nabus botránynak,pedig van olyan durva. Csak kissebb videósok foglalkoztak vele

2022. aug. 23. 16:57
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
51%
Nem pedofil, aki 14 évessel csókolózik és nem is törvénytelen. Régen ennyi idősen már házasok voltak és gyereket vártak.
dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
35%

én annyit mondok ez egy Röhej!

milyen botrány? :D az a botrány amit pletykás idióták felkapnak..

az igazi botrány ott kezdődik hogy az állam megvonta a sokgyerekes Csokosok támogatását.. na ez botrány. és hihetetlen hogy ilyenről beszélget mindenki hogy most 1-2 streamer megdugott 1-1 16-17 éves csajt.

ez komoly? szerintetek a nők 99%-ha hány évesen veszíti el? :D

annyira abszurd retek rossz ez az egész mentalitás... fúú

én is összefeküdtem egy 17 évessel egyszer.. és?? böribe megyek?? újra megtenném jó csaj volt.

Összes pasi börtönben lenne.. nincs ilyen!

Mellesleg ők másznak rá az idősebb pasikra.. Vendelnél is ez volt tárgyi bizonyíték van róla hogy kb a farkán pörög.. totál be volt indulva a kis krva. erről ennyit

dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 WidowmakerButt ***** válasza:
0%

Normális államokban a beleegyezési korhatár nem 14-nél kezdődik, de sajnos a mi kis országunkban így alakultak a törvények :)


Attól még hogy törvénytelen, eléggé gáz ha egy 30 felé haladó faszi a tini lányok társaságát keresi, nem is a 18 év felettiekét, hanem a 14-17 évesekét :D


Nem értem miért olyan nehéz felfogni, hogy ez nem normális. Egy felnőtt férfi, aki már lassan 30 éves, ne csókolgasson 14 éveseket csak úgy. Én szerettem Vendelt, de ez a botrány eléggé ráébresztett arra, hogy milyen ember is ő. Arról nem is beszélve, hogy nem látunk be a magánéletébe, kitudja mit csinál amikor egyedül van. Meg sem lepne ha lenne egy mappája tele pucér gyerekek képeivel

dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

33 as van különbség az éretlen 14 meg a nedvesen álmodó érett 17 évesek közt. azért számít abban a korban 1-2 év is. akkor megy végbe kb minden a szervezetben!

egyébként a lány kereste az idős férfiak társaságát.. ez a minden a férfinemű hibája dolog kezd az agyamra menni. az meg van hogy az a tinicsaj kocsmában volt késő este? :D

a dolgot ott kéne kezdeni hogy a kiscsajokat kell leültetni szépen és elmagyarázni mit nem szabad csinálni ;)

aki így gondolokodik az teszi jól.. mert a felnőtt csávókat valszeg te már nem neveled meg.

dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 WidowmakerButt ***** válasza:
0%

De hát épp ez lenne a gond, hogy 14 éves csajjal smárolt :D A 17 évest is fűzte, de ha jól emlékszem annak a végére megjött az esze.

Eléggé undorító amikor egy felnőtt ember kihasznál egy gyereket, de úgy néz ki ez a mi országunkban nem gond, elnézve a sok embert aki ilyen sok energiát öl bele abba, hogy Vendelkét védje

dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 WidowmakerButt ***** válasza:
66%

Egy szóval sem mondtam hogy minden a férfiak hibája, ugyanolyan undorító lenne ez az egész ha egy felnőtt nő fűzne egy tini srácot, és arra is van példa bőven.


Abban igazat adok, hogy a kis tiniknek jobb nevelést kellene adni, de sajnos a Tiktok világában az már nem megoldható, csak kellő szigorral, amit a legtöbb szülő nem hajlandó követni manapság.

dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

35 ös.. ő azt mondta 17. 0 bizonyíték nincs az ellenkezőjére.. csak mások elkezdtek kamuzni hogy 14.. valaki azt is mondta 11 :DDD !!?!??! oszt akkor elhiszed? mitől más Pistikének igazat adni mint Lacikának? (egyiket se ismered)

nagyon arról van itt szó hogy sokan irigykednek a királyként élő hírnévnek örvendő youtuberekre és lesik az alkalmat mikor lehet utálni.. és amint felmerül valami azonnal hinni akarnak :D totál erről van szó szerintem.

dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

am minek írkálod sokadszorra hogy a mi országunkban nem gond? már megint mi ez az önutálat az országot nézve? :D túl sok anti nacionalista él az országban.. én meg ezt gondolom. politikusokat utáld ne azt hogy Magyar vagy tesó.

pont ezaz hogy gond volt, pont ezaz hogy eljárás indult ellene. mi az hogy nálunk ez nem gond...

dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 WidowmakerButt ***** válasza:
39%

Ismételten, egy szóval sem mondtam, hogy utálnám az országunkat, szerintem nyilvánvaló hogy amikor az országra referáltam, azok ellen gyűlölködtem, akik ezeket a törvényeket behozták, de hát a szövegértés nem mindenki erőssége :D


Na még egyszer elmondanám, 17 éves, és 14 éves lányt is fűzött, és ezek csak azok akikről tudunk. Rengeteg lánynak elküldhette még a farkát, esetleg fejfájást keltő hangüzeneteket, de nyilván sokan nem fogják felvállalni, hiszen ki vállalná be, hogy egy nyomorék mint Vendel udvarolt neki?


Csak egyetlen egy dolgot kérnék, nézd meg mannin videóit a botránnyal kapcsolatban, talán végre felvilágosodsz te is, ahogy több száz ember is tette.

https://www.youtube.com/watch?v=3oyHgZFAQOE&t=508s

Rengeteg, valós bizonyítékot mutat fel, szóval hagyjuk már ezt a Vendel seggének nyalását vakon.

dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
39%

"Eléggé undorító amikor egy felnőtt ember kihasznál egy gyereket, de úgy néz ki ez a mi országunkban nem gond"

ezt írtad :)

1: semmilyen kihasználás nincs általában azok a tinik pattannak a csávókra

2: minden gond az országunkban.. pont ez a baj :D meg van 600 féle adó.. sztem én akkor másik magyarországon élek.

dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!