Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a Nerdhub botrány?

Figyelt kérdés
Fura,hogy nem lett minimum akkora elérése mint pl. a Nabus botránynak,pedig van olyan durva. Csak kissebb videósok foglalkoztak vele

2022. aug. 23. 16:57
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
am a szövegértéses beszólásod után már semmit se fogok elolvasni bocsika :/ már elegem van ebből az összes hulye kisgyerek ezzel jön mert értelmes kifejtéshez, megalapozott indokláshoz hulye. .tehát marad az hogy kötekszik.. nem érdekel! :D
dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 WidowmakerButt ***** válasza:
39%

Milyen megalapozott indoklást akarsz még te világi barom? :D Mannin egy csomó bizonyítékot felmutatott, a videót is belinkeltem.


Szépen leírtam mindent ezzel kapcsolatban, az nem volt elég. Belinkeltem a videót amiben el vannak magyarázva, az sem kell. Akkor mégis milyen féle kifejtésre lenne szükséged? Tán fogjam meg a kezed és vigyelek el személyesen az összes tini lányhoz akivel kikezdett Vendel? Talán még akkor is inkább a Vendelke oldalán állnál, a sok bizonyíték ellenére?


És könyörgöm, mi az hogy ebben nincs semmi féle kihasználás? Egy 14 éves tinilánynak nem elég érett ahhoz, hogy elkerülje az idősebb férfiakat. Sőt, a legtöbbnek még büszkeség is. Értem én, hogy részben ők is hibásak, de ez nem zárja ki a tényt, hogy Vendel az, aki őket megkereste, aki velük kikezdett, aki továbbra is aktívan írogat tini lányoknak annak ellenére, hogy ő maga hamarosan 30 éves lesz.


Akár olvasod, akár nem, nagyon szomorú hogy sokan úgy gondolkodnak mint te. Tán tényleg ennyire komolytalannak találod ezt a problémát, hogy egy felnőtt ember fiatal tinikkel randizik? Vagy csak ennyire az ujja köré csavart a nagy híres youtuber, hogy már az ésszerű gondolkodás nem megy?

dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
28%

A tini lányok buknak az idősebb pasikra, pont azért mert felnéznek rájuk, mert ők biztos okosabbak, jobbak, szeretnének a figyelmükbe kerülni, nem azért mert testileg vagy akárhogyan vonzódnának hozzájuk. És ezt értebbként és tapasztaltabbként a javunkra fordítani, és belevinni szexuális dolgokba bizony kihasználás.


Ahogy mondjuk átverni valakit aki butus mondjuk akármivel. Ennek pláne súlya van.



Azért megnézném ha a te 14 éves lányod hazahozna egy 30 évest mit reagálnál.

dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 WidowmakerButt ***** válasza:
60%
Végre valaki akinek helyén van az esze. Nem is értem hogy nem látja valaki a kihasználást ebben az egészben. Az meg csak hab a tortán, hogy valaki még a csajt okolja. Vendel az idősebb, neki kellene tudni, hogy ne kezdjen ki egy tini lánnyal. Ezek szerint nem nagyon ellenkezett a csaj kezdeményezéseinek
dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 WidowmakerButt ***** válasza:
60%

Sajnos a legtöbb ember nem látja az egész dolog súlyát, mert vagy túl fiatal hogy megértse, vagy túlságosan bele van bolondulva a kedvenc youtuberébe, és nem hagyja hogy bárki rosszat mondjon róla.

Eléggé szomorú, hogy ilyen hatása lett a média embereknek manapság, konkrétan elcsavarják az emberek fejét, csupán azzal, hogy videókat csinálnak. Szörnyű

dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
0%

Látjátok pont ezért kell szülői felügyelet az internetezéshez, mert a gyerekek akik ide is kommentelnek, és próbálják Vendelt védeni, nem fogják fel ennek a súlyát, nem tudják eldönteni ez miért nem okés, mert nincs elég tapasztalatuk.


Valószínűleg őket is könnyedén átvernél bárki, vagy rávenné hasonló dolgokra.

dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
39%

46 os milyen súlyát? te miről beszélsz ember? összes csaj 15-18 év között elveszíti :D

kicsit nagy mellénnyel mondtad az meg a másik..

dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
39%

szerinted a többi lány aki nem vendel ölébe ül bele mit csinál? csak kérdezem.

az írásod alapján te nem láttál még eleget a világból szerintem

dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%

Milyen összes csaj elveszíti 15-18 évesen, jártál te iskolába? Nálunk a végzős évfolyam több mint a fele szűz volt.



Látszik hogy te is gyerek vagy még. Remélem elkezdi ugyanezt veled egy legalább 30as csàvó mint amit a kis lánnyal csinált, és megérted a súlyát.



Egyébként a legtöbb ember érdekes felfogta hogy ez az eset mennyire nem volt okés , és eltűntették Vendelt a médiából, ugyanúgy ahogy Nabut, Ironchannelt, Nosikát. Vagy te az Iron channeles ügyre is azt mondod teljesen okés?


Az is jó beteg ha szerinted ez normális amit ezek a youtuberek tettek. Kb egy vagy közülük. De mindegyik ilyen megkapja amit érdemel.

jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

najo lehet sokan nem.. de mondjuk hogy 50-50.

én pl későnérő fiú voltam.. én 20 évesen éltem át.. sok pár barátom már 17 évesen túl volt rajta. de a lányok gyorsabban érnek.

jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!