Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andrew Tate ártatlan?

Andrew Tate ártatlan?

Figyelt kérdés
Elvitték a Tate fivéreket otthonukból bilincsben. Csak nekem bűzlik itt valami? Sok hazugságot kentek rájuk.A Mátrix elérte őket is,ő csak figyelmeztetni akart valamire amit a sok vak szerencsétlen polgár nem vesz észre! Tate velünk van. Közölte ha megölik,ő szeret minket!

2022. dec. 31. 01:14
 101/142 anonim ***** válasza:
0%

"Eddig a hat fiatal nő közül csak kettő csatlakozott a polgári perhez, de ők még nem nyilatkoztak arról, hogy milyen kártérítést követelnek. Mások azonban úgy tettek tanúvallomást a vizsgálat során, hogy nem tekintették magukat áldozatnak."


Ez egy telex cikkből van ennyit erről. A 6-ból 4 nem is tekinti magát áldozatnak.

2023. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/142 anonim ***** válasza:
85%
#102 mert a másik 2 meg nem fontos? Ha csak 2 áldozata van, akkor az semmi? Fogd már fel hogy egy bűnözőt védesz
2023. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/142 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi, törölték is azt a választ, amelyik trágár volt. 🤣 Nekünk adtak igazat ebbe a kérdésben.


Senki nem véd senkit amúgy, csak nevetek a hozzáállásotokon, h ennyire felbosszant titeket minden.

2023. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/142 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanugy elítélik hidd el. Csak jóval ritkább az ilyen eset."


A nagy büdös fenéket ítélik el annyira. Amikor arról volt szó, hogy egy tanár lecumizta a kiskorú diákját, senki se akarta agyonverni érte. De ha egy férfi kinyalna egy 13 éves kiscsajt, akkor akasztani akarnák érte.


Volt rá példa, hogy ízléstelen viccelődésért egy nő több csontját is eltörte a férfinak. A legtöbb komemntelő szerint jogosan. De ha egy férfi tenné ezt, agresszív állat lenne. Miért is? Csak mert férfi és nem nő.

2023. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/142 anonim ***** válasza:
10%
Ja és fiatal tanárnő cumizta le a fiatal fiú tanítványát, ez lemaradt, ha nem egyértelmű, akkor ez azzá teszi.
2023. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/142 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy elítélik őket is. Én mélységesen. És amúgy olyan országokban ahol magasabb a beleegyezési korhatár le is csukják őket is. Hisztizhettek rajta, de ez ettől még tény.
2023. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/142 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd, ezek a fotelkommentelő műveletlen trollok még a joggal sincsenek tisztában, hogy mit hány éves kortól lehet, csak itt verik magukat mert nem tudják megemészteni, hogy valakinek egy kocsija többet ér, mint nekik együttvéve mindenük, aztán itt kárörvendenek és ezért ítélik el.


Eleve eddig 2en kértek kártérítést, a többi nem is érzi magát áldozatnak sem... nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy amúgy totál mind magától ment bele az egészbe, aztán max utána lett pár olyanra kényszerítve, amit esetleg nem akartak, csak annyit tudunk, amit az idétlen ballibsi lájkvadász sajtó félrefordít nekünk, meg amit leírnak róla külföldi szintén balos sajtó, akik nyilván szintén a saját akaratuknak megfelelően írják a cikkeket, ahogy épp fel szeretné tűntetni őt. Egyetlen tényközlő cikket nem találtam még róla, minden cikk úgy kezdődik, hogy "végre elfogták...." , "elkapták a nőgyűlölő influencert" stb...


Ennek nincs kizárva, hogy a végén megmondja h nekiad két kocsit káetérítésként, és hirtelen már nem is lesz ellene semmi eljárás, megy mindenki a maga útjára, Tate jól járt mert hírverés lett, előadja, hogy kilépett a mátrixból, és a gyk-s trollok meg a prolik puffoghatnak tovább, hogy valaki többszáz milliós kocsikat nyúz.

2023. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/142 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanúgy elítélik őket is. Én mélységesen."


És neked ettől miért lesz jobb azt mond már el? 🤣 Ha elítéled, ha nem, ha lecsukják, ha nem, ha megbüntetik más országban, ha nem, neked másnap úgyis be kell menned a nyolc órás munkádat elvégezni, kinyalni a főnök s.ggét, és annyiért gürcölni azért, hogy más meggazdagodjon rajtad, amennyiből kijönni is alig lehet. Nekem ez a proli mentalitás nem fér a fejembe, én ezt komolyan tanulmányozni akarom. Ezt a mélységesen elítélő mentalitásodat inkább abban is kiélhetnéd, hogy ezt az energiát egy saját üzletbe fektesd, ne a puffogásba, ami sehova nem vezet xd

2023. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/142 anonim ***** válasza:
84%
#108 ezt honnan veszed? 😂😂 a varázsgömbödben láttad? Saját vállalkozásom van, nem másnak dolgozom. És ez a tate egy aljas csaló, rendkívül kártékony emberi hulladék, és végre ott van, ahova való.
2023. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/142 anonim ***** válasza:
0%

#109 hagyjuk, már, ha valakit oltanak itt gyk-n, akkor hirtelen egyből vállalkozó lesz meg milliókat keres 🤣🤣🤣🤣


Sztem vmi szag mellett dekkolsz xd

2023. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!