Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andrew Tate ártatlan?

Andrew Tate ártatlan?

Figyelt kérdés
Elvitték a Tate fivéreket otthonukból bilincsben. Csak nekem bűzlik itt valami? Sok hazugságot kentek rájuk.A Mátrix elérte őket is,ő csak figyelmeztetni akart valamire amit a sok vak szerencsétlen polgár nem vesz észre! Tate velünk van. Közölte ha megölik,ő szeret minket!

2022. dec. 31. 01:14
 111/142 anonim ***** válasza:
89%
2 diplomám van, 3 idegen nyelven beszélek. Ne vetítsd ki rám a saját frusztráltságod. Olyan elmebeteg influenszereket kovethetsz, amilyet akarsz, de ha feltesznek róluk kérdést, akkor ne szívd mellre, ha nem értenek mások egyet veled. Pláne nem olyannal kapcsolatban aki csalásokon bukott le, emberkereskedelemmel foglalkozik (nyíltan), bizonyítékok vannak ellene, es most vár a tárgyalására.
2023. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/142 anonim ***** válasza:
41%

111

ne vergődj ezzel #smalld!ckenergy

2023. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/142 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanúgy elítélik őket is. Én mélységesen. És amúgy olyan országokban ahol magasabb a beleegyezési korhatár le is csukják őket is. Hisztizhettek rajta, de ez ettől még tény."


Én nem azt vitetom, hogy nem bűncselekmény. De amikor szóba kerül, hogy egy érett férfi van egy fiatal lánnyal, akkor a komemntelőpk agyon akarják ütni.


De amikor a nemek felcserélődnek, senki se akarja agyon ütni azt a nőt, aki lecumizott egy kisfiút. Legalábbis én csak olyan kommentet olvastam, aki a férfit ilyenért agyonütné, de amikor nők voltak a tettesek, semmi ilyet nem olvastam soha.


De ha szerinted nincs igazam, akkor mutass olyan kommentet, amikor szét akarják verni azt a nőt, aki fiatal fiút cumizott le, és akkor szépen hinni fogok neked.


De olyat is tudnék neked mutatni, amikor egy nő több csontját is eltörte egy pasinak, mert ízléstelen viccet mondott, és mellette álltak akik olvasták, legtöbbször. De ha férfi csinálna ilyet, senki se állna mellette. De ha tudnál példát mutatni, amikor az agresszív férfi meleltt kiállnak, akkor mutasd meg, mert én tudnék olyat mutatni, ahol az agresszív nőt mentegették, hogy hát jogosan verte szét a másikat, mert az ízléstelen volt vele (szóban).

2023. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/142 anonim ***** válasza:
0%
#114 What color is your Bugatti?
2023. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/142 anonim ***** válasza:
0%
#115 ne vitatkozz ezekkel a csőlátásúakkal. Én megértem, amit írsz, ezek nem fogják, csak puffogtatni fogja tovább a baromságait hogy mennyire mélységesen elítél mindent. Ez teljesen így van, ahogy irod. Senki nem ítél eli el, ha az van, amit te írsz. Tate-nél is sokkal nagyobb bűnözőket istenítenek, meg olyanok szaladgálnak büntetlenül, meg olyan cselekmények nem is bűncselekmények, amik sokkal több kárt okoznak.
2023. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/142 anonim ***** válasza:
84%

“ Én nem azt vitetom, hogy nem bűncselekmény. De amikor szóba kerül, hogy egy érett férfi van egy fiatal lánnyal, akkor a komemntelőpk agyon akarják ütni”

Igen, a nők kommentelik tele nem? A férfiakat felháborítja? Én azt tapasztalatom hogy nem annyira. (Persze vannak, akiket igen, de nem ez az általános férfi hozzáállás). Tehát a nők felszólalnak a nők vagy kislányokat sértő esetekben. A fiatal fiú idősebb nő felállásban is felszólalnak, de a férfiak azoknál is inkább olyanokat kommentelnek, hogy “szerencsés” “bezzeg erre nincsenek ilyen tanár nők” “ha nekem ilyen tanárom lett volna…”. Ki a probléma?

2023. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/142 anonim ***** válasza:
84%
#116 én is ezt kérdezem tőled. Ha neked beváltak tate tanácsai, akkor hol a bugattid? Miben vagy több?
2023. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/142 anonim ***** válasza:
0%

#118 szóval akkor te is csaj vagy azért ítéled el mélységesen? Így már nem is vitatkozok veled, csajokkal nem szokás. 🤣


Mondjuk veled csávóként sincs értelme xd

2023. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/142 anonim ***** válasza:
100%
#120 szövegértési gondjaid vannak? Egy jelenséget írtam le.
2023. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/142 anonim ***** válasza:
10%
Dikk annyian írtok oszt nincsen életetek. Reggel ébresztőóra kelt,és a mátrix rabjai vagytok. Azt utálják aki igazat mond
2023. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!