Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andrew Tate ártatlan?

Andrew Tate ártatlan?

Figyelt kérdés
Elvitték a Tate fivéreket otthonukból bilincsben. Csak nekem bűzlik itt valami? Sok hazugságot kentek rájuk.A Mátrix elérte őket is,ő csak figyelmeztetni akart valamire amit a sok vak szerencsétlen polgár nem vesz észre! Tate velünk van. Közölte ha megölik,ő szeret minket!

2022. dec. 31. 01:14
 121/142 anonim ***** válasza:
26%

"Ha neked beváltak tate tanácsai, akkor hol a bugattid? Miben vagy több?"


Én csak szénsavas vizet iszok, mivel sima vizet a csapból is kaphatok ingyen. Nem iszok kólát csak olyan italokat, aminek funkciói vannak.

Víz-hidratál

Alkohol-berúgok tőle

Gyümölcslé-vitaminok vannak benne

Kávé-energiát ad, ezek a hasznos italok.


Sushit sem eszek, csak steaket.

Randin én fizetek mindent, mert ez a férfi dolga.

Utcán nem járok fülessel, mert nem hallom, ha valami van.

Nem veszek házat, kommunista mindset, veszek BTC-t inkább.


Ezeket a tanácsokat alkalmazom xddd

2023. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/142 anonim ***** válasza:
89%

123

És akkor összejött a már a lóvé búgettivejronra? Vagy legalább egy prostira hogy ne legyél aggszűz?

2023. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/142 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kell prosti az a magad fajtának való, aki másképp nem tud nőt szerezni magának. Meg ez is mi már? Mi az h prosti? Ki vagy te h leminősíted a nőket és tárgyként tekintesz rájuk? És még te mered elítélni Tatet? XD
2023. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/142 anonim ***** válasza:
84%

125

Nem minősítettem le senkit, a prostituált egy szakma Magyarországon. Nők szexelnek olyan szerencsétlenekkel pénzért, akikre amúgy nők rá se néznek. De hát ezek szerint neked még prostival SEM volt dolgod.

2023. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/142 anonim ***** válasza:
5%
Mostmár hiába tereled a szót meg mented magad, elszóltad magad hogy csak prostival voltál még és hogy tárgyként tekintesz rájuk, nem mented ki magad lúzer xdddddd
2023. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/142 anonim ***** válasza:
84%

125

Fura ez pont endi "pankrációvilágbajnok" tét haverod dogmái. A videóiban a nőkre mindig "k*rva" szóval hivatkozik.

2023. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/142 anonim ***** válasza:
78%
#121 tehát hol a bugattid, amit rajtam keresel?
2023. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/142 anonim válasza:
93%
126:Soha nem pankrációzott Tate
2023. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/142 anonim ***** válasza:
10%
Ezek szted tisztában vannak vele? Azt se tudják mi az, hogy pankráció, meg box és a kettő közti különbség. Ezek az ennyire hiteles emberek próbálják mocskolni, akik azt se tudják kicsoda, ennyit ér amit mondanak. 🤣
2023. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/142 anonim válasza:
38%

Miért írja valaki, hogy alig tudta fél napra kibérelni a bugattit, hogy menőzzön vele? Ennyire nyilvánvalóan nincs képben? Ha ez igaz, akkor mégis kitől foglalták le a román rendőrök azt a rengeteg sportautót? :D

Hmm?


Egyébként meg érdekes, hogy a szomszédok közül mindenki azt állítja, a birtokon a csajok szabadon jöttek mentek, elégedettnek és nyugodtnak tűntek.


Szerintem totál ártatlan a csávó, csak nagyon félre akarják állítani, mert túl sok helyre eljut a szövege, ami nagyon nem kompatibilis a nyugati mainstream hullámal.


Ez a pizzasdoboz buktatta le, ez meg akkora zagyvaság. Egyrészt előtte pár nappal is posztolt egy képet amin romániában van, másrészt meg mégis hogy jött volna be romániába? Átszökött a határon vagy mi? Nyilván a reptéren mikor megérkezett máris látszódott a rendszerben, hogy az országba lépett.

De persze most lehet a frusztrációt kiadni és minden ökörséget elhinni, csak mert annyira hinni akarnak benne egyesek, hogy köpködhessék.

2023. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!