Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek egy olyan családba...

Szerintetek egy olyan családban ahol mindkét szülő okos, egyetemet végzett, hogy lesz az egyik gyermek hasonló míg a másik buta mint a föld?

Figyelt kérdés

Oké lehet, h szemét vagyok, de éppen valami oknál fogva Kiszel Tündéről olvasgattam és Ő ihlette meg a kérdésem.

Édesapja, dr.Kiszel János tudós, szülész nőgyógyász, gyermekorvos, édesanyja pedagógus, nővére fül-orr gégész adjunktus. Ő meg hát na... olyan amilyen. Őszintén érdekel, hogy ilyenkor mit történik egy családban.


2016. okt. 22. 02:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

... és ha majd lesz gyereke :)

Naív és közhelyes. Nem mindenkinek lesz gyereke és nem mindenki akarja elk*ni a gyereke életét.

2016. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt a gyereket már nem védem meg, Teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, mert 2 évig próbáltam segíteni neki és nem jött össze. Ennél több időm nincs rá.

Ellenben azok a tanárok, akik továbbra is úgy büntetnek, hogy nem adnak lehetőséget a javulásra, azokat eltiltanám a gyerekektől, mert ez rossz pedagógia. Adjon inkább plusz munkát és kérjen számon valamit, amiben meg tudja mutatni, hogy hasznos tud lenni, de ehelyett ilyeneket csinálnak. Ráadásul a felelősséget nem vállalják, amivel nagyon úgy néz ki, hogy egyet értesz.


Ez szerinted nem konstruktív, hanem mutogatás. - OK. Elfogadom, de nem értek egyet vele.


Szerinted egy gyereknek lelki sérülést okozni rendben van? Majd ha felnőtt lesz túlteszi magát rajta? Jön a varázslatos 18. szülinap és minden átok és ártás és rossz indulat, amit addig kapott, hirtelen HUSS! elszáll és onnantól tiszta lappal indul valaki?


Nagyon ezt hallom ki abból amit mondasz.

2016. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!