Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/291 A kérdező kommentje:

Az nekem is megdöbbentő volt, mikor kiírta Sarka Kata, hogy büszke a barátnőjére. :O Hú na ez durva, hogy Andinak ilyen barátnői vannak. Láttam a képeken, tényleg csak celebek voltak meghívva. Azon csodálkozom, hogy Tápai Szabina vagy Megyeri Csilla hogyhogy nem voltak ott. Hiszen ők ketten mindenhol ott nyomulnak, ebből meg kimaradtak??

Egyébként a megnyitós képeken szerintem Andi nagyon szép volt!! Jól állt neki a smink, az a fülbevaló, a ruha... Az otthoni képeken nem ilyen.


Meg azt vettem észre, ha Tibivel vannak live-ban, mindig olyan nagyképű, játsza az eszét. Múltkor is kérdezték tőlük, hol van Lora, de megint jöttek a hülye szöveggel, hogy jaj hátra zártuk a kertbe, és ott visít, de nem fogjuk visszaengedni. Ki nevet ezeken de most komolyan? Szerintem elég lenne egy olyan válasz, hogy alszik, vagy valaki vigyáz rá stb.. Sokszor gúnyolódnak a követőkön, bunkón válaszolnak, de ha kellenek a vásárlók, azért jók azok a követők érdekes...

2020. máj. 31. 20:19
 92/291 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy a mankershop insta oldalán korlátozva vannak a hozzászólások, azaz nem mindenki tud kommentet írni... Miért van ez, tudja valaki?
2020. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/291 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nekem nem jelez ilyet, hogy korlàtozva van a hozzászólás. Követed? Lehet azok nem írhatnak, akik nem követik az oldalt.
2020. jún. 6. 19:07
 94/291 A kérdező kommentje:

Kulcsár Edina kitett egy videót a Mankershop megnyitójáról. Alatta néhányan felhozták, hogy Andi nem igazán dolgozott eddig semmit. Biztos törölve lesznek ezek a kommentek... Vagy majd jönnek a kioktató kommentek az érintettektől.

Ugyanazokat írják le, mint mi itt. Ezek szerint nem csak mi vagyunk ezen a véleményen.

2020. jún. 6. 19:24
 95/291 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a tippet, valószínűleg azért írja ki tényleg ezt, mert nem követem. :)

Láttam én is Kulcsár Edina videóját, onnan is jutott eszembe, hogy megnézem a mankershop oldalát is. A hozzászólásokat most olvastam el, és örülök, hogy kezdenek kinyílni a szemek, látják, hogy ez a nő tizedét nem keresné Tibi nélkül. A férje hírneve nélkül, az ő végzettségével... Bizony, nem értem én sem ezt az egész Dora Naturás dolgot, eddig is létezett a termék, Andi is vásárolta... minek kellet hozzáadni az arcát, és szerződést kötni? Bocsának, NAGYKÖVETNEK lenni... Úgy van most az egész beállítva, mintha ő találta volna ki az egészet. Esetleg azért kellett ez, hogy végre ne kérdezgessék, hogy mit dolgozik? :P

2020. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/291 A kérdező kommentje:

A legutóbbi Parndorf-os kiruccanásuk után jó sokan támadták őket. :D Tibi akkor is nagyon szépen megfogalmazta, "hogy hányni tudna a követőktől". Gondolom mikor az új klipjeit megnézik ugyanezek az emberek, olyankor nem tudna hányni. Ő már ellenszenvesebb nekem mint Andi.


Bár úgy làtom megint indul a kamuzás. A mai cabrios képük alatt valaki megkérdezte, hogy dohányoznak-e mert ott van a kocsiban a cigi meg egy rózsaszín gyújtó. Tibi írta, hogy ő ritkán szokott. Andinál megint a terelés, hogy lehet nem is az övéké a cigi... Egy igent vagy egy nemet nem lehetett volna válaszolni? És mi van ha kiderül róla, hogy dohányzik? Semmi! Bár ha nem válaszolt, gondolom igen a válasz. Olyan kis lényegtelen dolgokban sem mondanak igazat...

2020. jún. 27. 19:55
 97/291 anonim ***** válasza:
100%

A hasonszőrű celebecskék gondolatmeneteit annyira nem értem. Vállalják az arcukat, a "munkásságukat" a nagyvilág előtt, minden lépésükről fotót tesznek közzé, nyilvános életet élnek valamilyen szintig. Akkor miért ilyen nehéz nekik elfogadni, hogy az emberek kérdéseket tesznek fel? Pontosan jól mondtad, addig nem hányt a követőktől, amíg a megtekintések után jött a pénz a sokadik ugyanolyan, ötlettelen dalból.

Andrea meg szerintem kifejezetten élvezi, hogy kötekedhet az emberekkel. Bár most nem tudom, mennyi ideje lesz erre, hisz üzletasszony és jógaoktató lett... :D

2020. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/291 A kérdező kommentje:

Annyira egyetértek a válaszaiddal!! Szimpi vagy :)

Szerintem az emberek sokszor nem is rosszindulatból érdeklődnek felőlük. Korábban több személyesebb live volt, ahol magukról meséltek, vagy viccesebb volt a hangvétel. Az utóbbi időben meg csak beszólogatás, reklám, kamuzás, nagyképűsködés.

Most olvasom, hogy valaki más is rákérdezett a cigire, és neki a kommentjét törölték. Aztán más is kamunak gondolja, hogy nem az Andié. Mindjárt ki lesz tiltva ő is. Nem értem ezt az állandó komment törölgetést, aztán jön a hőbörgés majd Tibitől, hogy ők is emberek, azt csinálnak amit akarnak blabla. Szokásos.

2020. jún. 27. 21:43
 99/291 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek a tieiddel, örülök, hogy más is úgy látja a házaspárt, ahogy én (mert sajnos sok nyáladozó komment nem ez a látásmódot tükrözi). :)

Én is úgy gondolom, hogy pusztán csak érdeklődnek a hozzászólók, amire tökéletes példa Lora (nem Cucu, tudod, mi nem becézhetjük) holléte felőli kérdések. Erre is, ha megfigyeled, azonnal jön a támadás, a kifigurázás, a flegmázás. Pedig egyszerűen csak megkérdezték, hogy míg a szülők jakuzziban ülnek, a kislány hol van. :D Nevetséges.

Én hiszem, hogy Andiban sokszor jóindulat van, és az elején tényleg a saját szívéből indított nyereményjátékokat, érdeklődött a követői felől. Viszont az utóbbi hónapokban olyan szintű negatív irányt vett a viselkedésre, hogy az elképesztő.

2020. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/291 anonim ***** válasza:
100%

A cigis kérdés törölve lett. :D Pedig semmi veszekedés nem volt alatta, csak úgy látszik Andika nem tudott válaszolni rá. Lebukott, hogy ő szívja, bevallani meg nem meri. Jaj mert akkor kiderülne, hogy nem is él olyan egészségesen,hiába issza azokat a hülye kollagénokat.

De szerintem szánalmas ez a viselkededés. Kérdésekre nem válaszol, de gondolom majd jönnek a mankershopos storyk hogy mik kerültek fel a webshopba, azért azokat vegyék meg a követők! Sokan meg nyalják a sggét...

2020. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!