Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/291 A kérdező kommentje:

#50: Nem is láttam! Ezért pénzt kap? :O

Én akkor akadtam ki mikor még a vírus kezdetekor előadta, hogy munkanélküli lett. Jaj nagyon megsajnáltam. Gondolom az insta/facebook reklámokból, jogdíjakból meg ki tudja miből nincs egy forint bevétele sem. :(

Mikor Andi egyik képe alatt valaki szóvátette, hogy másnak tényleg nulla bevétele lesz, akkor ezeket a kommenteket törölte. Mint az összes negatív hangvételűt ugye.

2020. ápr. 18. 19:32
 52/291 anonim ***** válasza:
35%

51-es

Ha neked van életed, miért kattintottal egyáltalán erre a kérdésre? :D Istenem, hogy nektek semmi más érvetek nincs, csak az, hogy nincs életünk. :D :D És te miért foglalkozol velünk, hm? Éld az életed akkor te! :D

Amúgy meg, képzeld, közönség előtt élik az életüket, nyilvános a profiljuk, azaz had legyen már véleményünk róluk kérlek! ;)

2020. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/291 anonim ***** válasza:
0%
Ja és csak mondom, pszichológusnak tanulok, a szakdolgozatomra való készüés mellett remélem megengeded, hogy kicsit lazítsak, és nevethessek idióta emberek hülyeségein. :) De igen, ennyire nincs életem, bizony.
2020. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/291 A kérdező kommentje:

#54: Direkt hagytam figyelmen kívül az okoskodásod, mert tudtam vissza fogsz járni kötekedni. Tudjuk itt mindenki "véletlenül" kattint a kérdésekre. Oké. Megkérlek menj el innen, mert senki nem kíváncsi rád. Ha folytatod tovább a kötekedésed, írni fogok a moderátornak, mert egyàltalán nem a kérdésre válaszoltál. Azt meg nagyon fontos volt megosztanod, hogy mit tanulsz. Kit érdekel?


Légyszi ne reagáljatok az írásaira mert tovább fogja folytatni és vita lesz, direkt szét akarja barmolni a kérdést.

2020. ápr. 18. 20:52
 55/291 A kérdező kommentje:

Bocsi látom nem ő írta a szakdolgozatos dolgot. Azt hittem 2 különböző személy kommentelt. A lényeg, ne írjatok neki!

A kérdés témájánál maradjunk.

2020. ápr. 18. 20:54
 56/291 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem a nézettség után kap pénzt, nem is keveset. Most láttam, hogy a következő live Polgár Krisztával lesz, hogy ő Amerikában hogyan vészeli át a karantént... De a fő, hogy ő nem készít ilyen műsort :D :D :D
2020. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/291 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg: persze, hogy kitörli őket, mert nem tud mivel visszavágni. :D Ő csak azokat a kommenteket szereti, ahol körbeimádják őt, és tippeket kérnek tőle. Láttam még egy insta videóját,ahol a jegyzetfüzetéből felolvasott tényekkel hasonlította össze a kèt babakocsiját... b@sszus, kit érdekel a véleménye? Ki ő? :D De ha valaki nekik mer tanácsot adni, lefejezik! :D
2020. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/291 A kérdező kommentje:
#58: Na jó nevetek ezen. 😂 Füzetből olvassa fel amiket mond? 😀 Úgy látszik le vagyok maradva a dolgokkal.
2020. ápr. 19. 10:14
 59/291 anonim ***** válasza:
100%
Aha,lejegyzetelte magának a mondandóját, mert gondolom annyi mindent akart mondani. :D Tudod, ő mindenhez IS ért, a babakocsi választáshoz is szakmai tanácsokat tud adni. :D Mondjuk azt sem értem, miért kér tőle bárki is tanácsot...
2020. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/291 anonim ***** válasza:
94%
Na, megszületett Kulcsár Edináék kislánya, gondolom hamarosan Andiék is bejelentik, hogy ők is babát várnak. :D :D :D Bár ki tudja, egyszer azt mondják, minél hamarabb szeretnének kistesót Lorának, mert Tibi és a testvére között is kicsi a korkülönbség, egyszer meg azt mondják, jól megvannak így hárman. :D
2020. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!