Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/291 A kérdező kommentje:

Haha Szabó-Kulcsárék a másik álom család! :D

Jaaj igen legutóbb Andiék azt mondták, hogy nem kell nekik még egy gyerek. Mindig meg vannak sértődve ha feljön ez a téma. Előtte meg azt nyomták hogy nekik minimum 2 gyerekük lesz, mert mindkettőjüknek van tesója és ez mennyire jó dolog. Szánalmas... Legalább jegyeznék meg miket kamuznak.


Most éppen valami péksütiket reklámoz. Jól mondtad.. kell a pénz!

2020. ápr. 22. 16:18
 62/291 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon kiismerhető egy brigád, minden afelé hajlanak, ahonnan jobban jön a pénz.
2020. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/291 anonim ***** válasza:
100%
*mindig
2020. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/291 anonim ***** válasza:
84%

Most péksütiket reklámoz, eddig meg mindent ő maga sütött, mert Tibi gluténérzékeny, így nem bízik másban :) ....na hát ma már ez nem gond :D


Egyébként a legszörnyűbb az, hogy nekem egy tök szimpatikus nő volt anno, a terhessègtől kezdve lett ilyen tudálékos, vagyis nekem akkor tűnt fel.

2020. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/291 anonim ***** válasza:
83%
Igen, egyetértek, a terhességével vált ilyenné, előtte sokkal normálisabb és visszafogottabb volt, nem adta elő, hogy ő a mindentudó anyuka.
2020. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/291 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, mostanában változott meg az én véleményem is Andiról teljesen, ki is követtem a napokban. Már jó ideje követtem, szerettem az oldalában azt, hogy nagyon természetes maradt szemben sok más influenszerrel, olyan viszonylag hétköznapi tartalmakat is hozott, közvetlenül és őszintének is tűnt.


Ami nálam kiverte a biztosítékot szerintem az most ez a karantén hozzáállás. Büszkén jelenti be, hogy ki se mozdulnak hosszú hetek óta, szó szerint sehova. Ez egyrészt becsülendő, tényleg jó lenne, ha sokan így tennének, de közben meg nem gondol bele, hogy sokaknak rosszul eshet ez, mivel ők egy több száz milliós luxusházban élnek, kert, nyugis környék, mindenük megvan, és azzal is jön be pénz, hogy otthon ül, eddig is ezt tette. Miközben a követők nagy része egy kis lakásban él, talán erkély sincs sokaknál, és igen sajnos van, aki nem teheti meg, hogy ne járjon be dolgozni.


De ami a nagyobb gond itt, hogy ő nem azért ül otthon, hogy másokat védjen, hanem valamiért retteg, hogy elkapja. És emögött a rettegés mögött szerintetek mi van? Én például két veszélyeztetett háztartást is ellátok bevásárlással. Szerintem ő is megtehetné ezt, de úgy retteg vagy nem tudom, félti magukat, napi kétszer fertőtleníti a lakást, MINEK? ha ki se mozdul, nem is visz be semmi bacit, vírust. Ez pazarlás, környezetszennyezés, és túlféltés.

A gyereket is túlfélti, és már az ovitól is retteg, miután játszóházban is ugye volt, hogy összeszedett valamit. Istenem, a gyerek immunrendszere attól erősödik, ha viszik ilyen helyekre, nem lehet sterilen nevelni egy gyereket, mert később nagyon sok mindent el fog kapni.



Aztán már egy ideje, talán én is sokat instázom, és emiatt túl sok lett belőle vagy nem tudom. De egyszer csak rájöttem, hogy már nem a régi szimpátiát váltja ki belőlem. Arrogánsnak érzem a stílusát, nagyon küzd a sok szponzorációval meg a receptekkel most, hogy ugye itt a karantén, elég erőltetett.

2020. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/291 anonim ***** válasza:
45%

Egyetértek, utolsó!


Mikor meg Thaiföldön nyaraltak a gyerekkel, akkor előadták, hogy őket nem érdekli a vírus, nem is olyan veszélyes, stb...

Ellentmondás ellentmondás hátán... A receptjei meg egyáltalán nem különlegesek, úgyhogy nem is értem, miért kíváncsi rájuk bárki is. :D

2020. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/291 anonim ***** válasza:
82%
De akkor ez érdekes, sokan vagyunk ahon a véleményen, hogy a terhessége óta megváltozott, igen negatív irányba. Azóta lett ilyen tudálékos, okoskodó egy nő. Rettegni meg azért retteg, mert buta, mint a föld.
2020. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/291 anonim ***** válasza:
87%
Édes istenem... ma bejelentette a nagy hírt... elvégzi a jógaoktató tanfolyamot... EGYETLEN EGY DARAB jógaórán volt...😂 istenem, látszok, hogy azt sem tudja mit csináljon nagy szabadidejében.
2020. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/291 A kérdező kommentje:

Úristen :D

Ez remek hír!! A semmittevőknek mikre van ideje látod... Szerintem neki egész életében nem kell majd dolgoznia, szóval ráér ezekre a baromságokra. Ha Lora ovis lesz,kíváncsi leszek Andi otthon fog-e ülni továbbra is. Jaa vagyis bocsánat,neki modell és marketinges munkái vannak!! Akkor lesz mit csinálnia szerencsére :)

2020. ápr. 27. 10:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!