Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/291 A kérdező kommentje:
Jó ideje el vannak tűnve. Gondolom ha beindul a Manker shop meg Tibi új zenéje, akkor lesz live, story meg minden ezerrel a reklám miatt...
2020. máj. 16. 20:20
 82/291 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kikövettem én is Andit, mert az elmúlt hetekben nem tudom, hogy mi lelte, de nagoyn nem a régi. Én szívesen megnéztem a teljesen hétköznapi posztokat, a kislányát. Most direkt nem mutatják a kislányukat, de olyan szinten, hogy volt egy live, ahol be akart mászni a szülők ölébe a kislány, és az Andi kb odaugrott és elvitte, hogy be se lógjon...Jó elfogadtam, nem akarják megmutatni a gyereket. Aztán egyre ritkábbak lettek a posztok, és már látszott, hgoy azok alatt is kevés komment van, szóval a követők számára is unalmassá váltak. Nem is tudom, hogy ki unta jobban az egész instagram oldalt, Andi vagy a követők. Aztán most meg jó pénzhajhász stílusa lett az egésznek, ha a webshopról vagy bármi szponzorációról van szó, akkor hirtelen hopp lesz live is meg ezer poszt.
2020. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/291 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, elkezdett fogyni a sok pénzük (pedig van miből, hiszen egy több száz milliós luxusházban élnek), mert ilyen erősen hirdetésekkel teli időszakot még nem láttam náluk, óriási csalódás...Állandóan vagy szponzorált tartalom vagy a webshop most, de egész nap az jön szembe...én nem ezért követtem őt eddig :( Kár érte, de hát mindent a pénz mozgat.
2020. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/291 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak nála van így, az összes influencernél elszaladt a reklám ló. nnooemi volt pl az egyik kedvencem de olyan irritáló módon vergődően túltolja a reklámokat újabban hogy kikövettem, franc se kíváncsi ezekre. Gondolom “lecsórosodtak” ők is mert a palija nem edzhet meg Kaszáék is, most hogy nincs a Tibikének lehetősége majomkodni sehol.
2020. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/291 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én már nem látom a dolgait Andinak, mert letiltott (nem tudom miért). Viszont nem is bánom, nagyon sok volt az a nő már. Amit kitett Tibi is képet Andiról valami mai megnyitón... Sarka Katika, Dobó Ágika és a többi hasonló kategóriájú nők bűvkörében ült, és őszintén ledöbbentem. Andi is ugyanaz a luxuspics@ lett, de eladja magát a követőinek úgy, mintha ő valami nagyon fontos üzletasszony lenne. Kíváncsi lennék, mi lenne a mostani munkája, ha anno nem Tibivel fújja össze őt a szél, mert akkor senkit nem érdekelne, ki az a Darai Andrea, és nem is tudná játszani az eszét, hogy ők mennyit járnak Thaiföldre.
2020. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/291 A kérdező kommentje:

Én azt hittem ez a hiperszuper Manker shop valami nagy durranás lesz, erre látom, hogy kizárólag Dora naturás termékekkel van tele. Minden rosszindulat nélkül kérdezem: ennek mi értelme van? Mert ha még egyedi dolgokat árulna, azt mondom oké, de ez kb egy második Dora naturás webshop. Hiszen nekik is lehet a saját oldalukon ugyanilyen termékeket rendelni. A sok elvetemült követő meg vásárolja ezeket mint az őrült,holott eddig gondolom eszükbe nem jutott ilyen termékeket venni.

Legalább most már tud válaszolni rá, hogy mi a munkája. :)

Jókor volt jó helyen mikor megismerte Tibit.. nélküle nyilván közel nem ilyen élete lenne.

2020. máj. 30. 11:05
 87/291 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy “Mankernek” mi volt olyan nagy munka ebben a termékcsalàdban, hisz ez egy jól bevált termékcsalád, még csak nem is most kezdték forgalmazni. Egyszerűen csak elérhető az ő “mankershopjàn”. Nyilván a Dora Naturànak jó, hogy több platformon jelen van, de hogy miért Darai Andrea körül van ez a felhajtás, mintha az Ő termèke lenne, abszolut nem értem :DDDDD
2020. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/291 anonim ***** válasza:
100%

Belegondolva, végül is Andi most azt csinálja, amihez mindig is értett: otthon ül a lányával, házhoz mennek hozzá a sminkesek és fodrászok, öltöztetgetik őt, fotózgatják, kitesz minden egyes nap pár insta posztot, hasonló nőkkel járogat össze. Csak az a különbség, hogy nem az élete van centrumban, hanem a reklámozott termékek. :D Hiteles, mit ne mondjak... :D

Utolsó: Darai Andrea valami márka-nagykövete most a Dora Naturának, először csak a lányának vásárolta a termékeket, de gondolom aaaannnyira tetszettek neki a termékek, hogy gyorsan le is szerződött melléjük.


Igen amúgy, most már nem csak márka-nagykövet, üzletasszony, családanya, feleség, hanem jóga oktató (tanonc) és webshop tulajdonos. Milyen sokoldalú lett hirtelen. :)

2020. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/291 anonim ***** válasza:
100%
Engem az is ledöbbentett, hogy azt mondta, hogy a megnyitón a barátnői lesznek ott. Ezek szerinte 6 számjegyű követő alatt nincs barátnője? Mivel üzlet, nyilván őket érte meg érdekből meghívni, hiszen mindenki ki is posztolta utána a shopot a saját instagramjára, ami komoly reklám.
2020. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/291 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, hogy az a nő, aki két hónapig otthon ki se dugta az orrát, egyik napról a másikra egy 20 fős társaságban puszilgat körbe mindenkit hirtelen. Na mi változott meg ilyen gyorsan? Nagyon nem hiteles ez a nő.
2020. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!