Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/126 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Vivi és Fru az a két villalakó a bent maradt emberek közül, akiket kedvelek, tudok nevetni rajtuk, érdekesnek tartok. Én abban reménykedek, hátha valaki kihívnák Virágot, lássuk be azért a cumin kívül sokat nem látunk tőle az elejétől fogva, talán ő lenne a legnélkülözhetőbb. Danira kíváncsi lennék egyedül, Virág egyedül nem lenne érdekes már, amennyi idő maradt hátra, abban csak sírna Dani után, inkább mint hogy kibontakozzon, másik arcát mutassa meg. Dani egyedül szórakoztató is lehetne.
2021. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/126 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is abban reménykedek, hogy valaki Virágot hívja ki vagy őt választják ki, mert hazamehetne már.

Elég keveset mutatott meg magából, mondhatni a Danival való viszonyán kívül nem sokat láthattunk a személyiségéből.

A múltkor ő is úgy vélte, Vivi nem érdemelné meg a nyereményt, amit azért tartok érdekesnek, mert előtte még barátnőként tekintett rá.

A szavazások jelenlegi állása szerint utolsó helyen áll.

2021. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/126 anonim ***** válasza:
100%

Virág szerintem is kiesne egy párbajon, mindenki unja már. Viszont épp most vázoltam fel egy másik kérdésnél, hogy szerintem most nincs esély erre.

Mert ehhez Virág vagy Merci kellene legyen a kiválasztott. Csak hogy ez nem fog bekövetkezni. Kiszámítható

Legjobb esetben ez történik szombaton:

Fru és Vivi egymásra rak

Merci és Virág egymásra rak

Dani Mercire rak (de inkább Vivi)

Moh Danira rak (de inkább Fru)

Bálint és Robi vagy Frura vagy Vivire. Mivel beigérték Vivinek a jeleket.

Így szerintem vagy Fru, vagy Vivi lesz a kiválasztott. Ők pedig nyilvánvalóan egymást hívnák ki jelenlegi álláspont szerint. Csak abban reménykedek, hogy történik valami, amitől másképp vélekednek majd. Az a gond, hogy ők bent tudják, hogy Virágnak sok a követője, és ezért félnek tőle...

2021. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/126 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is nagyon remélem, hogy mondjuk kitalálnak egy védettségi játékot vagy valaki dupla kiválasztó jelet kap.

Virágot rengetegen követik, viszont az utóbbi napokban egyre népszerűtlenebbé kezd válni a nézők szemében.

2021. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/126 anonim ***** válasza:
100%

Virág-Dani most szerintem bárki ellen kiesne, már mindenkinek elege van belőlük. De szerintem most Vivi-Fru párbaj lesz és remélem előbbi marad bent.


Kivi lennék egy Dani-Moh párbajon Bálint ki mögé állna. Bár most is azt mondta mekkora BFF-ek Danival, de az elején levő nagy barátságnak mostanában nem látom nagy jeleit.

2021. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/126 anonim ***** válasza:
31%

Bálint a lehető legkétszínűbb emberek közé tartozik, folyamatosan hazudik.

Amennyiben Fruzsi vagy Vivi rájönne a kinti eredményekre, akkor tudnák, hogy Virág vagy Dani ellen simán nyernek.

2021. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/126 anonim ***** válasza:
76%

Moh úgy kiejtené Danit, hogy rohanhatna haza. XD

Robi mikor megy már haza? $$

2021. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/126 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem is Dani esne ki, mert majdnem akkora gonoszságokat követett el, mint amiket Renátó, aki ki is esett.

Robi személyisége nekem sem szimpatikus, hiszen rendszerint úgy cselekszik, mint ahogy Bálint.

2021. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/126 anonim ***** válasza:
100%

Virág már tényleg mehetne haza. Nála még Fru is érdekesebb játékos, pedig nem kedvelem Frut. Dani lecumizásán kívűl semmit nem csinál. Szerintem egyébként őt direkt ezért is hívták be a műsorba, tudták hogy fiatal, könnyávérű lányka aki a pénzét bármit képes bevállalni.

Amúgy az tényleg vicces volt, amikor pont ő beszélt Vivinek hogy nem érdemelné meg a pénzt, mert unalmas és mindig csak Bálint és Robi seggében van. Vivi százszor szórakoztatóbb mint ő. Kíváncsi lennék, Danika nélkül ő mennyire lenne szórakoztató egyedül... A Virágszál meg észre sem veszi, hogy ő meg folyamatosan Dani után lohol. Ha Dani kimegy a szobából, Virág is kimegy, ha bemegy, Virág úgyszintén. Ez a lány még Mercinél is rosszabb, tapad Danira mint valami gyanta.

2021. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/126 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Fru tök normális, meg aranyos azóta mióta ki ment Renátó, nem vettétek észre? Nekem azelőtt is sokkal szimpatikusabb volt, mielőtt összejött volna azzal a majommal...
2021. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!